Прескочи до съдържание

Многоцветният Иран - на гости на най-сърдечните хора. сБирка на по бирка, 25.11, RockIt


Георги

Препоръчани мнения

On 11/12/2019 at 1:31 PM, Георги said:

Продължаваме с поредната сБирка с презентация. 

 

Дата: 25.11.2019

Час: 18:30

Място: бар RockIT

Вход: Свободен

Тема: Многоцветният Иран - на гости на най-сърдечните хора

Презентира: @MayaS и Иво

 

 

Как да планираш пътуване в Иран без да си сигурен, че ще получиш виза – разчиташ само на късмета си. Не всичко, което сте чували или си мислите за тази страна е истина, а ние ще се опитаме да развенчаем някои митове и предразсъдъци. Ще се докоснем до хората, природата и културата на Иран в едно 16 дневно пътешествие от север на юг и обратно.  4500 километра през планини, пустини и градове. Заповядайте на представянето за да разберете:

 

  • Лесно ли се шофира в големия град?
  • Как се спи направо върху персийския килим - За иранците и тяхното гостоприемство?
  • Как да НЕ пием кафето в Иран?
  • По красиво ли е иранското Памуккале от Турското?
  • Колко е студено в най-горещата пустиня на земята?
  • Какво е улично изкуство без „Само Локо“?
  • Иран - от древна Персия до наши дни.

 

Група фотографи-пътешественици се впусна в едно иранско приключение и с много снимки ще сподели с вас своите преживявания.

 

Очакваме ви!

 

Ir000.jpg

 

 

Бар RockIT сега се намира близо до Южен Парк, ето тук

 

image.png

 

Може да се стигне с метро + 10 мин пеша през парка. Мисля, че има и автобуси, допитайте се до soffia traffic или направо в google maps. Ситуацията с паркирането е горе-долу, намират се места с малко въртене. До самия бар има и нещо като паркинг с бариера, но не съм сигурен дали не е само за живущите в сградата. 

 

Ако има въпроси - давайте! Ако няма - записвайте се!

 

Списък: 

 

1. Mary

2. Ивайла

3. Ellena

4. Граф Вронски

5. silvia_b

6. Брани

7. Яничка

8. stebal

9. savagejo

10. Цвете

11. patilana

12. Alexander

13. master_of_germs

14. Capitan Morgan

15. venceremos

16. BlackArt77

17. Azia

18. Георги

19. MoonRay

20. Hadzhitodorovi +1

21. Roberto Baggio

22. SMSIX +1

23. Bellaero

24. playback

25. Ромина

26. Фичо

27. Childish

28. Svetulche

29. Salsam

30. mu_ry

31. Роси

32. Lorette

33. mary_shery

34. ZORI

35. Lindt

36. Gentleman Basta

37. ruwenzogy

38. дядо Пепи

39. М. Вряшкова

40. Izida

41. vlady

42. Eti*

43. cck

44. Tоnyco

45. Monika_Koko

46. Радослав

47. Banditka

48. Златина Йорданова 

49. Калоян Йорданов 

Златина и Калоян  Йорданови🤗🌎

Редактирано от zyordanova@imoteka.bg
Връзка към коментар
преди 10 часа, Брани каза:

Етикети с имена естествено ще има!

И ще изглеждат така:

 

stickers_sbirka_11_2019.jpg.d0f8f030673be9017e85bc6b29a44ace.jpg

 

(Н.В. идва от "Непоносимо Велик", разбира се!)

На мен Н.В. "непоносимо" ми прилича на Негово Величество !?

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар

И аз ще дойда

 

On 11/12/2019 at 1:31 PM, Георги said:

Продължаваме с поредната сБирка с презентация. 

 

Дата: 25.11.2019

Час: 18:30

Място: бар RockIT

Вход: Свободен

Тема: Многоцветният Иран - на гости на най-сърдечните хора

Презентира: @MayaS и Иво

 

 

Как да планираш пътуване в Иран без да си сигурен, че ще получиш виза – разчиташ само на късмета си. Не всичко, което сте чували или си мислите за тази страна е истина, а ние ще се опитаме да развенчаем някои митове и предразсъдъци. Ще се докоснем до хората, природата и културата на Иран в едно 16 дневно пътешествие от север на юг и обратно.  4500 километра през планини, пустини и градове. Заповядайте на представянето за да разберете:

 

  • Лесно ли се шофира в големия град?
  • Как се спи направо върху персийския килим - За иранците и тяхното гостоприемство?
  • Как да НЕ пием кафето в Иран?
  • По красиво ли е иранското Памуккале от Турското?
  • Колко е студено в най-горещата пустиня на земята?
  • Какво е улично изкуство без „Само Локо“?
  • Иран - от древна Персия до наши дни.

 

Група фотографи-пътешественици се впусна в едно иранско приключение и с много снимки ще сподели с вас своите преживявания.

 

Очакваме ви!

 

Ir000.jpg

 

 

Бар RockIT сега се намира близо до Южен Парк, ето тук

 

image.png

 

Може да се стигне с метро + 10 мин пеша през парка. Мисля, че има и автобуси, допитайте се до soffia traffic или направо в google maps. Ситуацията с паркирането е горе-долу, намират се места с малко въртене. До самия бар има и нещо като паркинг с бариера, но не съм сигурен дали не е само за живущите в сградата. 

 

Ако има въпроси - давайте! Ако няма - записвайте се!

 

Списък: 

 

1. Mary

2. Ивайла

3. Ellena

4. Граф Вронски

5. silvia_b

6. Брани

7. Яничка

8. stebal

9. savagejo

10. Цвете

11. patilana

12. Alexander

13. master_of_germs

14. Capitan Morgan

15. venceremos

16. BlackArt77

17. Azia

18. Георги

19. MoonRay

20. Hadzhitodorovi +1

21. Roberto Baggio

22. SMSIX +1

23. Bellaero

24. playback

25. Ромина

26. Фичо

27. Childish

28. Svetulche

29. Salsam

30. mu_ry

31. Роси

32. Lorette

33. mary_shery

34. ZORI

35. Lindt

36. Gentleman Basta

37. ruwenzogy

38. дядо Пепи

39. М. Вряшкова

40. Izida

41. vlady

42. Eti*

43. cck

44. Tоnyco

45. Monika_Koko

46. Радослав

47. Banditka

48. Божидар

49. Златина Йорданова

50. Калоян Йорданов

 

Връзка към коментар
На ‎16‎.‎11‎.‎2019‎ г. в 19:37, дядо Пепи каза:

Дядо Пепи също ще се опита да дойде. Ще ми бъде интересно след 11-12 мисии в тази страна да видя един малко по-различен поглед

Скъпи приятели, полази ме един вирус, който освен, че ме свали в леглото с паднал глас и болки по цялото тяло, е и опасен за околните около мен. За голямо мое  съжаление и нежелание ще трябва да отменя присъствието си на тази сбирка, която толкова много чаках. Пожелавам на всички Ви приятни моменти и добре изкарано време, слушайки разказите за една красива и самобитна страна.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, дядо Пепи каза:

Скъпи приятели, полази ме един вирус, който освен, че ме свали в леглото с паднал глас и болки по цялото тяло, е и опасен за околните около мен. За голямо мое  съжаление и нежелание ще трябва да отменя присъствието си на тази сбирка, която толкова много чаках. Пожелавам на всички Ви приятни моменти и добре изкарано време, слушайки разказите за една красива и самобитна страна.  

На теб - бързо оздравяване! Че идат тежки празници.:santa2:

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Беше много интересно и увлекателно, но за съжаление трябваше да тръгна към 20 ч. Някъде има ли пътепис на това пътуване, за да проследя оставащата част ? И записват ли се тези презентации, за да може да се гледат по-късно в youtube ? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
6 minutes ago, edbloom said:

Беше много интересно и увлекателно, но за съжаление трябваше да тръгна към 20 ч. Някъде има ли пътепис на това пътуване, за да проследя оставащата част ? И записват ли се тези презентации, за да може да се гледат по-късно в youtube ? 

Благодаря за споделеното мнение. Засега още няма готов пътепис, но се надявам скоро да успея да напиша. Запис не сме правили, имаме направен от друго място, но не много Ок. Това със записите трябвва доста да се отиграе преди да може да се пускат за гледане.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря за презентацията! Беше ми много приятно да присъствам. Почувствах се така все едно, че бях там, в Иран. Съжалявам, че нямаше как да се запозная с всички на яве. Поздрави и хубава седмица!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Адмирации и от мен @MayaS. Страхотни кадри и истории. Презентацията беше много увлекателна и изключително вдъхновяваща за мен лично.
Благодаря и на пътешествениците от моята маса за топлото приемане и страхотните истории които споделиха на раздумка след презентацията.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.