Прескочи до съдържание

Помощ за самолетен билет за Гваделупа


Препоръчани мнения

Моля за помощ за самолетен билет за Гваделупа. Нямам опит с "онези сайтове", както ги наричате или с използване на разни кодове. Като абсолютен лаик съм купувала билети доста пъти от Rayanair, Wizz и други, но винаги с дебнене на най-ниски цени и използване на най-стандартни процедури. За багажа - избрала съм един куфар, но ще се справим ако имаме два малки куфара, които до неотдавна бяха за ръчен багаж на нискобюджетните компании, и две раници, които са ни в точния размер на сегашния ръчен багаж на нискобюджетните. Избрала съм един куфар, защото по обясними причини там няма поле за обстоятелствени пояснения. Нямам представа все още какви са багажите като размер на тези авиокомпании, които летят до там. Макар че като се замисли човек къде ще сложим рома?

Връзка към коментар
преди 38 минути , aleksandrina каза:

3-11 февруари 460.03€ с aircaraibes.com

Ако не греша, това е цената за един човек, така че е сходно с моите "находки". Гледах и до Мартиника. Същата работа.

Благодаря и на двама ви. Ще се почудя още. Не зная доколко и докога е оправдано да чакам. Тези цени ми се виждат доста височки.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Маги каза:

Ако не греша, това е цената за един човек, така че е сходно с моите "находки". Гледах и до Мартиника. Същата работа.

Благодаря и на двама ви. Ще се почудя още. Не зная доколко и докога е оправдано да чакам.

Хубаво е да се почака поне до черния петък. Със сигурност ще има намаления, но доколко полезни ще бъдат е друг въпрос. А иначе поне за отиване от София и сега има доста добър и евтин вариант на 4-ти февруари - без смяна на летища и с достатъчно време за трансфер. Тези цени сигурно могат още да се свалят:

 

image.png.a395153a8b3ca795d04471b4301be706.png

image.png.25d59ffedbd56b2239d0a7f2be4367e0.png

image.png.92d55c8ef2ef07631250e2063057917e.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
37 minutes ago, Маги said:

Ако не греша, това е цената за един човек, така че е сходно с моите "находки". Гледах и до Мартиника. Същата работа.

Благодаря и на двама ви. Ще се почудя още. Не зная доколко и докога е оправдано да чакам. Тези цени ми се виждат доста височки.

Не разбрах, че 684€ са за двама,тъй като идея си нямам от цените по тази дестинация. 

Връзка към коментар

Между другото azair много често показва ниски цени за някои дестинации за дати, на които просто няма полети. Не се лъжете, че някога изобщо е имало такива цени. Трябва да се проверява и на сайта на превозвача кога реално лети. А връщането може да е например нещо такова, но цената си е доста висока, а трансфера между Орли и Буве ако не е с такси би бил меко казано неприятен.

 

image.png.bc283ade7bdf1e7aae7b5a63ea8c98a1.png

image.png.cc2d666505e530e44bf43c08f9165341.png

 

 

Връзка към коментар
преди 29 минути , koliob каза:

azair много често показва ниски цени за някои дестинации за дати, на които просто няма полети. Не се лъжете, че някога изобщо е имало такива цени. Трябва да се проверява и на сайта на превозвача кога реално лети. А връщането може да е например нещо такова, но цената си е доста висока, а трансфера между Орли и Буве ако не е с такси би бил меко казано неприятен

Да, видях че на 12 февруари всъщност през сайта на Level го няма полета. Този на Ryanair и аз съм го харесала за връщането, но още не съм проучила как се прави трансфера между Орли и Бове и дали това време е достатъчно. Wizz имат полет на по- добра цена, но не стига времето за него. Ще чакам черния петък или ако някой се сдобие с кодове, за да купя билетите за Гваделупа, и едва тогава ще гледам за другите полети и ще търся съвет за трансфера. Това с отиването през Ница е добра идея.

Връзка към коментар

@Маги Ако не държите толкова на Гваделупа, ето една оферта за друг карибски остров на цени започващи от 257 евро - Сен Мартен

https://www.secretflying.com/posts/non-stop-paris-france-st-martin-e395-roundtrip/

 

Иначе има полети между двата острова, вероятно и ферита, така че може да се отиде и до Гваделупа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.