Прескочи до съдържание

14-ти юли във Франция. Какво да видим?


Галин Маргаритов

Препоръчани мнения

преди 6 минути , Роца каза:

 

  Покажи

 

 


 

11LUNCH1_SPAN-jumbo.jpg
 

 

 

 

 По това време навсякъде текат летните разпродажби на дрехи, обувки, аксесоари (обикновено са от последната сряда на юни до първата сряда на август).

А зимните кога са? През януари ще ходим в Ница.

Връзка към коментар
  • 4 месеца по-късно ...

14 юли ще има, защото няма как да избягаме от датата 😉 .

Но за празнуване отсега нищо не може да се каже все още. Ще започнат постепенно да вдигат изолацията от 11 май нататък, но ще е с много малки стъпки и ако случаите зачестят отново, пак ще ни изолират. Очаква се към края на другата седмица да обявят условията. Но отсега се знае, че всички големи събирания и фестивали ще са отменени поне до края на лятото. Така че, според мен, парад на 14 юли няма да има, или ако има, ще е в много "стерилен" вид.

Връзка към коментар
Галин Маргаритов
преди 13 часа, Роца каза:

14 юли ще има, защото няма как да избягаме от датата 😉 .

Но за празнуване отсега нищо не може да се каже все още. Ще започнат постепенно да вдигат изолацията от 11 май нататък, но ще е с много малки стъпки и ако случаите зачестят отново, пак ще ни изолират. Очаква се към края на другата седмица да обявят условията. Но отсега се знае, че всички големи събирания и фестивали ще са отменени поне до края на лятото. Така че, според мен, парад на 14 юли няма да има, или ако има, ще е в много "стерилен" вид.

Е аз ще си нося маска ,ще се изкъпя ,не във Сена ,разбира се 😉,ще ме пуснат 😂

А нещо за музеите чува ли се ,дали ще работят юли месец ?

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Ми, добре изглежда. Само за самото кафе не мога да се изкажа, понеже никога не съм го посещавала. Но ако имате възможност, резервирайте още отсега, стига да има възможност.

Връзка към коментар
Галин Маргаритов
преди 29 минути , Роца каза:

Ми, добре изглежда. Само за самото кафе не мога да се изкажа, понеже никога не съм го посещавала. Но ако имате възможност, резервирайте още отсега, стига да има възможност.

Малко ме притеснява името и улицата - New york  , имайки в предвид какво се случва сега по света и в Париж ,с тези .......тъмните 

Връзка към коментар
13 minutes ago, Galii said:

Малко ме притеснява името и улицата - New york  , имайки в предвид какво се случва сега по света и в Париж ,с тези .......тъмните 

Не го мисли чак толкова с името на улицата. Транспортните стачки са по-голям кошмар🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Какво те притеснява в името на улицата? В Париж има и улица "Кайро" (rue de Caire, със сграда със египетски мотиви по фасадата, между другото 😉 ), както и улици с имена на други градове (около гара СенЛазар) - Лисабон, Мадрид, Виена, Стокхолм, Единбург, Лондон, Санкт-Петербург... 

 

@ДиянаВ, то през юли няма стачки, всички са в отпуска 😂. Но пък тогава са ремонтите 😉 .

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.