Прескочи до съдържание

Коледа и Новата 2020 година


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Честита Нова Година, на всички! С пожелание най-вече да сме здрави. Другото само ще се нареди.

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Чудно шарена да е Новата ни Година!

Нова декада започваме, нека е пъстра с изпълнени желания и сбъднати  ПЪТЕШЕСТВИЯ!

@Rainy прекрасна заря...още една в колекцията ти!

Надявам се да ни разкажеш и за нея.

 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Честита Нова 2020 и нека да е здрава, благодатна, успешна и щастлива, да  носи надежда за нещо несбъднато досега  за всички! Дайте път на мечтите си и ги сбъдвайте, пътувайте и много нови приключения по пътя ви, обичайте от сърце и душа! За много години!

1..jpg

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

За много години скъпи ми магелански приятели! Нека новата 2020 година донесе на вас и на семействата Ви здраве, много късмет и изгодни билети до мечтани дестинации! 

Бъдете щастливи! 🤗

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Бих искал да честитя новата година на най-специалния човек за мен - аз! Пожелавам си да бъда все така велик, да продължа безмерните си успехи в техническия сектор на въздухарството, в света на изкуството и в постоянното самоусъвършенстване, което сякаш няма горна граница!

 

Благодаря си!

 

🙂

  • Харесвам 6
  • Шок 1
  • Благодаря 1
  • Браво 5
  • Смея се 14
Връзка към коментар

Честита Нова Година! Каквото си пожелаете за 2020-та да ви се сбъдне!!

Честит имен ден и на празнуващите днес! Бъдете живи и здрави и наздраве 🎉🥂

 

 

А за красотите, които всички сте сготвили, нямам думи!! Браво просто!

Аз оставих мъжа да твори в кухнята - чилито на майка му. По принцип се мръщя на фасул, но тази рецепта е толкова добра, че всеки път си облизвам пръстите. Направих само гуакамоле и салса, но нищо не снимах. То и да бях, само щях да се изложа тук сред останалите кулинарни естети 😆

0F3D3517-0018-4F1D-95AF-3D527655EB5C.jpeg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Честита Нова година и от мен!

Бъдете здрави, щастливи и много късметлии! Много радост и хубави пътешествия!

 

original-3d708901e7dbf3220ff377f84bf9cce

 

(снимката не е моя 😉, а е от сайта на Париж )

  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
36 minutes ago, Роца said:

Честита Нова година и от мен!

Бъдете здрави, щастливи и много късметлии! Много радост и хубави пътешествия!

 

original-3d708901e7dbf3220ff377f84bf9cce

 

(снимката не е моя 😉, а е от сайта на Париж )

В Париж май беше пусто, а? 😀

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Честита Нова година! 
Бъдете здрави и сбъдвайте мечтите си! 
Обичайте се, пътешествайте и бъдете много щастливи! 
И производството ни с децата за Нова година: 

 

520F9015-DDA6-4831-84B3-3C081BE61B44.jpeg

  • Харесвам 17
  • Браво 7
Връзка към коментар

Честита Нова година! 

Поздрави от моя Тиквеник, модел “Рошав”😁. Не е първа хубост, но каква естетика да търсим в един ... тиквеник😋.

Тази година реших вместо баница да направя тиквеник с късмети. Баницата предни години все оставаше недоядена и изсъхваше, а тиквеникът като престои даже по-вкусен става. Повече си ходи и с чашката шампанско😉.

Ето късмета, който тази вечер нарочих за Вас магеланци🙂

image.jpg

  • Харесвам 15
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Mary каза:

Честита Нова година! 
Бъдете здрави и сбъдвайте мечтите си! 
Обичайте се, пътешествайте и бъдете много щастливи! 
И производството ни с децата за Нова година: 

 

520F9015-DDA6-4831-84B3-3C081BE61B44.jpeg

Еееее, @Mary, не можем да се мерим с теб!
Тази торта, като картичка:)))))Много прекрасна!

преди 11 минути , patilana каза:

Подарявам ви първия изгрев на 2020 година

IMG_20200101_100353.thumb.jpg.85c16add01dada34f86bc5d37c8e9f5d.jpg

 

И честит имен ден на всички, които празнуват днес.

Благодаря! За изгрева, нямам ИД:))))
А от къде е ?

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

О, Алекс, знам че нямаш личен празник, ама темата ти е толкова сплотяваща с топлина и радост, че прецених тук да поздравя Василовците и всички празнуващи днес.

А изгрева е от 37 000 фута над океана(прекопирам , пък ще си бера плодовете , когато му дойде времето) в северозападна посока.

Разбира се , че ще има подробности . Само да се случи успешно и последното кацане. А дотогава скок подскок, събирам спомени и щракам без замисляне. Да му мислят изискващите😉

Още малко прекрасни цветове

IMG_20200101_110424.thumb.jpg.1bbd017413cd4d95fbc619f0ff980974.jpg

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
3 minutes ago, patilana said:

О, Алекс, знам че нямаш личен празник, ама темата ти е толкова сплотяваща с топлина и радост, че прецених тук да поздравя Василовците и всички празнуващи днес.

А изгрева е от 37 000 фута над океана(прекопирам , пък ще си бера плодовете , когато му дойде времето) в северозападна посока.

Разбира се , че ще има подробности . Само да се случи успешно и последното кацане. А дотогава скок подскок, събирам спомени и щракам без замисляне. Да му мислят изискващите😉

Още малко прекрасни цветове

IMG_20200101_110424.thumb.jpg.1bbd017413cd4d95fbc619f0ff980974.jpg

Към Канада ли?🙂

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 25 минути , patilana каза:

О, Алекс, знам че нямаш личен празник, ама темата ти е толкова сплотяваща с топлина и радост, че прецених тук да поздравя Василовците и всички празнуващи днес.

А изгрева е от 37 000 фута над океана(прекопирам , пък ще си бера плодовете , когато му дойде времето) в северозападна посока.

Разбира се , че ще има подробности . Само да се случи успешно и последното кацане. А дотогава скок подскок, събирам спомени и щракам без замисляне. Да му мислят изискващите😉

Още малко прекрасни цветове

IMG_20200101_110424.thumb.jpg.1bbd017413cd4d95fbc619f0ff980974.jpg

Оооо, не пречи да си поздравяваме и имениците в темата!
Нас, например, ни чака, всенародният официален празник Иванов ден, та ще пиша и за него  тук.

Хубав полет на теб, с още по- хубави преживявания там, за където си литнала!:))))

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Честита нова година и от мен! Ние я посрещнахме на заведение, та снимки на софрата няма да ви давам. Желая ви преди всичко здраве и спокойствие, другото е лесно! 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Честита Нова 2020 година и от мен! 😊

image.png.eb28bc44064718ca8ef36de2b6dfdae3.png

През новата година Ви пожелавам
силата на ветровете,
смелостта на зверовете,
мъдростта на вековете
и ЛЮБОВТА на боговете!
Приемете
моите най-светли пожелания
за здраве, много слънце и вдъхновение
през новата година!
Нека в дните й да ви съпътстват
любов и много истински неща!
Нека да има много нови начала,
щастието да е Вашата сбъдната мечта!

Нека Новата 2020 година Ви донесе всичко,
което не се купува с пари -
любов, мъдрост, любов
и пари за всичко останало!

image.png.2cfb1ce39d18568c4cfa453053e4e5be.png

image.png.1d7a040c789df0dc13678e3d06a55871.png

Дано годината е много красива, като пролетта, топла като лятото, благодатна, като есента и силна и непреклонна, като море без зима! Да е една по-добра, по-успешна, по-вдъхновяваща за пътешествия!

image.png.4c83bcfc39499121892ad58275893173.png

 

Аз съм малко със закъснение с пожеланието за Новата година 😉 защото на 1-ви януари продължаваме гости и т.н., не стигнах до форума.  

 

 

На 31.12.2019 г. в 2:22, Marusinka каза:

 

Много е жалко наистина. В детството ми като че ли имаше повече семейни забаления. Не знам влакчето на Младежкия хълм дали работи сега, но едно време беше супер. Постоянно бяхме там. Би било чудесно да го украсят със светлини, да облекат кледно 10 души екип и Дядо Коледа и да раздават топъл шоколад и бисквитки. Този Полярен експрес тук е голяма атракция и изчислявахме вчера с мъжа ми, че сигурно правят по $9 милиона на сезон (ноември, декември и януари). Средно по $45 на човек, 15 вагона, 100 седалки и два курса на ден. Фрашкано е. Ако не се купят билети до началото на декември, няма шанс да се намерят места. Карали сме 2.5 часа, за час и половина преживяване и не съжалявам изобщо. Беше прекрасно.

 

@Иван Попов - и за мен Аризона беше непозната и въобще не си я представях такава. Бях съвсем жертва на обстоятелствата като дойдох, но просто не мога да си представя да живея другаде (това пловдивчанин да ти го каже...😆). Баба ми се беше депресирала преди да дойде за първи път, защото една комшийка я беше питала какво ще гледа тук "само чукари ли?", но като видя за какво става въпрос и не й се връщаше в Бг.

 

Много ми е интересно така като ми казваш, чак ми се прииска и аз да дойда да се возя на това влакче! Браво, много Ви се радвам! Иначе 9 милиона на сезон си е доста голяма сума. То няма за какво да съжаляваш на снимките си личи, че е повече от прекрасно. 

Аризона ми е пълна индия, то цялата Америка ми е почти така, явно защото не съм идвал и затова така се получава. 

Интересно влакче с голяма атракция, благодаря за инфото! 🙂

Дано стигна някога и аз до влакчето. 😍 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 6 часа, Роца каза:

Честита Нова година и от мен!

От много време си мисля за Нова година в Париж, много е красиво, дано изпадне и моят късмет и за 2021 година да съм на Шанз-Елизе. 😊 Много добра снимка с тази прекрасна украса в този уникален град на любовта! 😉

преди 3 часа, patilana каза:

Още малко прекрасни цветове

Я кажи сега ти пак на къде хвърчиш :girl_witch: и на кой самолет 😀 за къде си, та такава красота ни показваш...... :dance3:

Лек път! :smile:

преди 4 часа, patilana каза:

Подарявам ви първия изгрев на 2020 година

Ама изгрев ли е чудо ли е. :dance2:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 7 часа, Иван Попов каза:

От много време си мисля за Нова година в Париж, много е красиво, дано изпадне и моят късмет и за 2021 година да съм на Шанз-Елизе. 😊 Много добра снимка с тази прекрасна украса в този уникален град на любовта! 😉

:dance2:

Пожелавам ти го! 🙂

Аз празнувах на Шанз-Елизе първите години, когато дойдох тук, а 2000-та я посрещнах на Айфеловата кула, но после спрях. Ама като гледах онзи ден по телевизията фойерверките, почти ми се прииска догодина да се метна на Шанз-Елизе. Остава само да убедя и Благоверния 🙂 .

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Роца каза:

Пожелавам ти го! 🙂

Аз празнувах на Шанз-Елизе първите години, когато дойдох тук, а 2000-та я посрещнах на Айфеловата кула, но после спрях. Ама като гледах онзи ден по телевизията фойерверките, почти ми се прииска догодина да се метна на Шанз-Елизе. Остава само да убедя и Благоверния 🙂 .

Благодаря за пожеланието! 😊 Точно и аз си мислех да съм около Айфеловата кула. 

Браво браво 😊 то колко му е човек да се убеди. 

Но иначе е красиво и на мен тази година като гледах зарята много ми харесаха. 🙂 Сега и wizz като се прехвърлят на Орли ще е по-удобно и с транспортът. 😎 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.