Прескочи до съдържание

Коледа и Новата 2020 година


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 минути , ДиянаВ каза:

Няма да е сега 🙂 . Орли се падна на Будапеща и Варшава. 

Еее така ли стана сега....

Нали полетите от и за София някъде мернах, че ще се местят на Орли. 

Щом няма да сме ние 🙃 здраве да е. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Иван Попов каза:

Много ми е интересно така като ми казваш, чак ми се прииска и аз да дойда да се возя на това влакче! Браво, много Ви се радвам! Иначе 9 милиона на сезон си е доста голяма сума. То няма за какво да съжаляваш на снимките си личи, че е повече от прекрасно. 

Аризона ми е пълна индия, то цялата Америка ми е почти така, явно защото не съм идвал и затова така се получава. 

Интересно влакче с голяма атракция, благодаря за инфото! 🙂

Дано стигна някога и аз до влакчето. 😍 

Като не стигнеш до Аризона, заповядай в Пловдив, ще те извозим на нашето!😀

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , AlexandraKo каза:

Като не стигнеш до Аризона, заповядай в Пловдив, ще те извозим на нашето!😀

Оуу добре, поне Пловдив ми е по-близко от Аризона 😀😉 Ако не на малкото влакче до Добринище и на това ще съм доволен.  

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
14 hours ago, Иван Попов said:

Честита Нова 2020 година и от мен! 😊

image.png.eb28bc44064718ca8ef36de2b6dfdae3.png

През новата година Ви пожелавам
силата на ветровете,
смелостта на зверовете,
мъдростта на вековете
и ЛЮБОВТА на боговете!
Приемете
моите най-светли пожелания
за здраве, много слънце и вдъхновение
през новата година!
Нека в дните й да ви съпътстват
любов и много истински неща!
Нека да има много нови начала,
щастието да е Вашата сбъдната мечта!

Нека Новата 2020 година Ви донесе всичко,
което не се купува с пари -
любов, мъдрост, любов
и пари за всичко останало!

image.png.2cfb1ce39d18568c4cfa453053e4e5be.png

image.png.1d7a040c789df0dc13678e3d06a55871.png

Дано годината е много красива, като пролетта, топла като лятото, благодатна, като есента и силна и непреклонна, като море без зима! Да е една по-добра, по-успешна, по-вдъхновяваща за пътешествия!

image.png.4c83bcfc39499121892ad58275893173.png

 

Аз съм малко със закъснение с пожеланието за Новата година 😉 защото на 1-ви януари продължаваме гости и т.н., не стигнах до форума.  

 

 

Много ми е интересно така като ми казваш, чак ми се прииска и аз да дойда да се возя на това влакче! Браво, много Ви се радвам! Иначе 9 милиона на сезон си е доста голяма сума. То няма за какво да съжаляваш на снимките си личи, че е повече от прекрасно. 

Аризона ми е пълна индия, то цялата Америка ми е почти така, явно защото не съм идвал и затова така се получава. 

Интересно влакче с голяма атракция, благодаря за инфото! 🙂

Дано стигна някога и аз до влакчето. 😍 

Много хубави пожелания за Новата година. Дано се сбъднат и за теб. 

Пожелавам ти да стигнеш до Аризона някой ден, а до тогава и Пловдив както @AlexandraKo предлага е вариант. Все пак е най-хубавото място на света 😊 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

И аз се включвам в новогодишните пожелания за много здраве и много нови пътешествия с един изгрев от тази сутрин:

 

1577972579017.thumb.JPEG.0d2099b51701072b23d080eeeb5a2f1f.JPEG

 

От трапезата ще споделя само баницата, защото Бийф Уелингтън-а и чийзкейка не ги правих аз, само ги дегустирах 😄 Единият ми късмет беше "пътуване", да видим дали ще ми се сбъднат желанията за дестинация 😉

 

1577972584083.thumb.JPEG.4215db5519950d9a1049358576941957.JPEG

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 3 часа, Marusinka каза:

Много хубави пожелания за Новата година. Дано се сбъднат и за теб. 

Пожелавам ти да стигнеш до Аризона някой ден, а до тогава и Пловдив както @AlexandraKo предлага е вариант. Все пак е най-хубавото място на света 😊 

Много ти благодаря, дано пожеланията на всички се сбъднат! 😊

Добре ще бъде, ако стигна до Аризона, как дойде 😉 То брат ми цяла Америка обиколи 😋 а аз не съм стъпнал на този континент 😀

А за Пловдив още тази пролет ще направя една обиколка с теснолинейка, само здраве да е. 😊 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 56 минути , Иван Попов каза:

Много ти благодаря, дано пожеланията на всички се сбъднат! 😊

Добре ще бъде, ако стигна до Аризона, как дойде 😉 То брат ми цяла Америка обиколи 😋 а аз не съм стъпнал на този континент 😀

А за Пловдив още тази пролет ще направя една обиколка с теснолинейка, само здраве да е. 😊 

Къде си се разбързал? Целият живот е пред теб!

Ще навъртиш набързо 200 държави и после скукааа!

Виж Жоро Матеев как се кротна. Какво да прави момчето, като няма повече държави? Няма да предизвиква революции или войни, я, че да се създават нови.

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 29 минути , Дани Магелани каза:

Къде си се разбързал? Целият живот е пред теб!

Ще завъртиш набързо 200 държави и после скукааа!

Виж Жоро Матеев как се кротна. Какво да прави момечто, като няма повече държави? Няма да предизвиква революции или войни, я, че да се създават нови.

Изобщо не бързам, дори и зор не си давам, колко толкова. 😊🤣 Така е :dance2: животът е пред нас :dance3: има време за всичко.... жени, коли, страни, пътувания, самолети и какво ли още не..... :dance4: грабим колкото се може повече, нали  :angel:

Ами 200 държави не 😃 ама едно 150 поне да стигна. Еее Жорко е доста напред, аз сега не мога да се сравнявам с него, той вече започна да ги повтаря по няколко пъти. Как така няма държави, чакай малко сега :girl_witch: догодина пускат совалката за Марс и там ще ходим :girl_witch: ако трябва. 😃 Е го къде е Марс. :girl_witch::help:

Ние сме добри момчета и войни няма да правим, само си пътуваме кротко и мирно, разглеждаме си и никои не закачаме. 😃

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Иван Попов каза:

Изобщо не бързам, дори и зор не си давам, колко толкова. 😊🤣 Така е :dance2: животът е пред нас :dance3: има време за всичко.... жени, коли, страни, пътувания, самолети и какво ли още не..... :dance4: грабим колкото се може повече, нали  :angel:

Ами 200 държави не 😃 ама едно 150 поне да стигна. Еее Жорко е доста напред, аз сега не мога да се сравнявам с него, той вече започна да ги повтаря по няколко пъти. Как така няма държави, чакай малко сега догодина пускат совалката за Марс и там ще ходим, ако трябва. 😃

Ние сме добри момчета и войни няма да правим, само си пътуваме кротко и мирно, разглеждаме си и никои не закачаме. 😃

@Иван Попов Ванка, все се каня да те питам, във връзка с подписа ти.

Ти почитател ли си на Хелън Келър? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, AlexandraKo каза:

@Иван Попов Ванка, все се каня да те питам, във връзка с подписа ти.

Ти почитател ли си на Хелън Келър? 

Не, не съм почитател на Келър, а просто има много мъдри казвания, които съм чел и запомнил от нея. Нейната съдба е много тежка, тя губи зрението и слуха си. 

И аз съм си мислил да те питам за твоя подпис. Дори съм отварял философията (и БЕЛ), за да търся Ницше, но не го откривал никъде в учебниците.

Преди форума аз изобщо не бях чувал за Ницше. Как изобщо знаеш, че е съществувал.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Иван Попов каза:

Не, не съм почитател на Келър, а просто има много мъдри казвания, които съм чел и запомнил от нея. Нейната съдба е много тежка, тя губи зрението и слуха си. 

И аз съм си мислил да те питам за твоя подпис. Дори съм отварял философията (и БЕЛ), за да търся Ницше, но не го откривал никъде в учебниците.

Преди форума аз изобщо не бях чувал за Ницше. Как изобщо знаеш, че е съществувал.

Не само знам, ами и съм му изчела всичките писания:)))))И е един от любимците ми.

 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Фридрих_Ницше

https://www.book.store.bg/c/p-pc/id-210/knigi-ot-fridrih-nicshe-friedrich-nietzsche-.html

https://bg.wikiquote.org/wiki/Фридрих_Ницше

 

Имам още едно, толкова любимо, като това в подписа ми:

 

" Смазващото превъзходство, събужда потайния бяс на нищожествата".

                                                         Фр. Ницше

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Не само знам, ами и съм му изчела всичките писания:)))))И е един от любимците ми.

 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Фридрих_Ницше

https://www.book.store.bg/c/p-pc/id-210/knigi-ot-fridrih-nicshe-friedrich-nietzsche-.html

https://bg.wikiquote.org/wiki/Фридрих_Ницше

 

Имам още едно, толкова любимо, като това в подписа ми:

 

" Смазващото превъзходство, събужда потайния бяс на нищожествата".

                                                         Фр. Ницше

 

Оууу благодаря ти за инфото, наистина е прекрасно това твое толкова любимо! 

Ще прочета всичките му идеи/писания. 😊 Гледай той и на мен да не стане любимец 🤗😉 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 52 минути , Иван Попов каза:

Оууу благодаря ти за инфото, наистина е прекрасно това твое толкова любимо! 

Ще прочета всичките му идеи/писания. 😊 Гледай той и на мен да не стане любимец 🤗😉 

Може би,с времето...

Много от нещата,които е казал и написал,изискват време, за да се осмислят житейски...

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 48 минути , AlexandraKo каза:

Честит имен ден на всички, с името Иван!
Наздраве, да сте живи и здрави!

Наздраве!

Да сте здрави и  все по шарени мегдани да минават дните ви!

 

Наздравица и за всички именници и сие!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 51 минути , Zara каза:

Да е жив и здрав именника сър Антъни! Все така да си другарувате по знайни и незнайни кътчета по света и у нас! 

П.П. Честити да са Иван, Иванка и производни!

Благодаряяяя!
След малко, ще имам честта да се снимам с именика, само, да свърши програмата:)))

 

преди 15 минути , Kalina Ivanova каза:

Наздраве!

Да сте здрави и  все по шарени мегдани да минават дните ви!

 

Наздравица и за всички именници и сие!

Наздраве!

 

Хехе, Унуците подаряват на дядо си нов телефон и му разясняват ползването:)))))(

 

4F6AF863-8CE5-43A3-A486-3EA28587E902.thumb.jpeg.7045ae9ad77fdddda1c0a4668ce3315b.jpeg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Много хубава тема сте отгорили. И като гледам от Коледа до сега ...толкова вода е изтекла..пък аз нали не си стоя в къщи....нито сърми ни , ни баници....за тази Коледа имам много да наваксвам. Че там където бях с едни гълъбчета закусвахме, вечеряхме, че и Коледа карахме...толкова ни харесаха. макар и с малко закъснение пущам моята торта "Ледени висулки" макар и след новогодишно...имаме си повод...и тепърва в къщи поводи ще има

DSCN7599.JPG

81172381_2923831630982683_3564145200035004416_n.jpg

  • Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 49 минути , Marusinka каза:

Весел празник на всички!

 

Само да попитам, Сър Антъни всъщност е Иван, но това му е прякорът заради приликата с Антъни Хопкинс?

Да, Иван си е Иван, но всичките ни приятели му казват Сър Антъни:)))

А ето и още един подарък от внуците, как да не се умили човек? Тениска с надпис.

 

18B382F9-1FC3-4557-A73D-B978483A3709.thumb.jpeg.d2bfc81f3ccb8bfc77b33878ad860fac.jpeg

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.