Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ох, сега и на теб, сигурно ти е смешно. Но много добре разбирам, в оня момент, какво ви е било:((((( И ние сме били в такава ситуация, в такава лодка, в непрогледна  тъмница на езерото Инле. Дето, мислено взех да си прехвърлям, дали съм си оставила всичко в ред:((((Че, ако се извърнем на това място, няма да ни намерят никога. А и като сме неорганизирани и не сме се обадили на МВР ли, на МНО ли и никой не знае, че сме там, ще мине време, дорде се разбере, че ни няма.:(((((

Приключение си е, от всякъде. Добре че, помним само хубавото, лошото, някак избледнява и изчезва.

Благодаря ти!

 

П.П Сетих се нещо и по повод на пилето. Пак из Азия, на едно място ни черпят Том-ям, дето ни е любима.

В едни малки купички. Изсърбваме я ние гладно, питат искаме ли още - да, дават ни. Ние пак изкусваме скоростно, питат искаме ли още, ние - да. Те - донесоха тенджерата.:))))
 

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар

  

преди 3 часа, krasen_denev каза:

@ivooo,огромно благодаря за разказа! :clapping::clapping::clapping:Раздал си се максимално,за което получаваш от мене,искрени благодарности!

     И аз благодаря ! Не бих казал раздаване . Като изключим началото и края всичко е така както го разказвам на приятелите си . Много бързо написано  , което вероятно си личи и по правописните грешки 🙂 . 

 

преди 1 час, Роми каза:

Невероятно приключение! А разказа е толкова жив!

 

преди 17 минути , antea каза:

@ivoo точно гледах филма 1917, който е с Оскар за визуални ефекти, ти пък печелиш наградата за словесни ефекти, палещи максимално въображението 🏆

   Благодаря много ! Не е трудно защото няма нищо измислено .  Този ден беше един от  куците ми  или пък може би късметлийски дни . Кой знае 🙂.  

 

  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , ivooo каза:

  

     И аз благодаря ! Не бих казал раздаване. Като изключим началото и края всичко е така както го разказвам на приятелите си . Много бързо написано, което вероятно си личи и по правописните грешки. 

 

Май нямаше грешки 😉 Дълъг път е извървян от разказа за Борнео или вече са ми по-познати героите и не съм критична. Много по-готино е да си свикнал с героите.  На мен Жижо ми ги чете след публикуване и трябва да правя по 6 редакции "тук си сбъркала, там не е ясно, това ще обиди някой, това не е нужно да се споделя, тези части не са ясни, увлекателният разказ е редуване на прости и сложни изречения..." Ти даваш ли на главната героиня да прочете? 

 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 21.03.2020 г. в 18:57, ivooo каза:

     

 

 

   Дали си струваше ? Времето , парите , усилието .

 

  Затварям очи и се оставям на въобръжението   .  Многото лъскави ол инклузив хотели се сливат в един безличен и безформен комплекс . Плажовете в един средностатистически пясъчен плаж .  Хилядите музеи с безбройните си  уникални и не толкова уникални експонати са размити в един музей . Крепостите и старинните градчета също , а над тях в глават ми отеква месата от една  катедрала обобщение на многото посетени катедрали и служби в тях . 

 

  После се замислям за Тоба , за Wangi-Wangi , за Томиа и за  Хога  и ..... преживявам отново  всеки миг прекаран в тях .

 

  Дали беше хубаво . Не знам .Беше забавно . Беше неповторимо . Беше приключение .

 

IMG_20190917_163105_1.thumb.jpg.bec07a7c3987a9b464507bfe1dd33a57.jpg

IMG_20190917_163113.jpg


Чудесно обобщение в края. Трудно бих могъл да изразя това усещане по-добре по-добре от теб.

Прекрасен разказ и снимки, напълно очаквани, базирано на предишните ти публикации! За съжаление последно време, поне от моя гледна точка, станаха доста голяма рякдост пътешественическите дневници и пътеписи от подобен клас в сайта. Такива, които могат да ме накарат да ги прочета целите бавно с цел проточване на удоволствието от стила на писане, както и от самото провеждане на пътешествието (в сметката слагам и планирането, което даже и да не е описано подробно, винаги си личи). 

П. П. Думите ми се отнасят и за частта, публикуване от @stefanrusev. 🙂 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.