Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Попаднах на тазии статия:

https://www.headforpoints.com/2020/01/06/how-to-airport-lounge-passes-for-7-80-each/

Апа го има в гугъл стора. 

Не съм го пробвал лично, ако на някой му се занимава, може да пробва. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 минути , neuromancer каза:

Аз се мъчих вчера, ама не става

ПП май ще успея. Трябва да приемеш да получаваш оферти на мейла, иначе нищо не работи

дори и да приемеш офертите, пак не става. аз съм silver member и дори го докарах до там, че да приеме кода и да каже, че промените са записани успешно, но профила не става платинен.

Връзка към коментар

Аз съм платинен от вчера... Мисля, че трябваше да изляза и вляза в профила, за да се отрази.

Вече ми прати логин за драгонпас и мога да си купя по $10. Ама май ще изчакам някой път като е гадно на летището, че ползвам все по 4

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Това отново работи. Кода е HAPPYBIRTHDAY2020

Аз успях, но според правилата не се допускат гости, тоест трябва да регистрирам 4 акаунта за 4 човека, което ми идва в повече...

 

  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Първо се убеждаваш, че в RED си Платинум, после си генерираш парола за приложението Dragonpass и като влезеш цената е 10 долара. Поне при мен така стана.

Да не би да си имала драгонпас преди да станеш платинум?

Ако ти трябват пасове и за други хора така или иначе ще ти трябват акаунти и за тях, та може да пробваш пак (с друг имейл)

Връзка към коментар

и аз не съм и май няма да ги ползвам

трябва ми за деца, а в РЕД пише за над 18 години

не че не може да сбъркам годината, и ако ме върнат върнат...

аз просто сам не пътувам

имам предвид като ти дава логин за драгонпас да си вече платинум в РЕД, за да отчете отстъпката

Връзка към коментар

Аз имах проблем с application-a на RED и се регистрирах през сайта. Станах Platinum и после създадох акаунта в Dragonpass от app-a.  Не мисля, че ще има проблем за децата. Никъде не съм въвеждала рождена дата. И ние обикновено пътуваме с 3 деца и нямам нищо против да платя за тях стига входа да не е над 20$

 

Връзка към коментар

ами защото в Драгонпас пише, че пасовете не важат за гости, т.е. всеки трябва да си има акаунт. А за РЕД пише, че е за 18+

може и да не проверяват, де да знам. Малко ме мързи да правя още 3 регистрации, ама може и да се жертвам

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.