Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

Няма да го ползвам, затова, ако на някого ще му свърши работа.

Booking.com

Your reward code:

GQNNW775YX

Minimum spend is € 50. Book before November 16, 2019.

10% back offer with a maximum value of € 100.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

И тези кодове са валидни само 2-3 дни поне при мен и все не успявам да ги използвам. С Cheap tickets и кодовете им за 16% се докарват по-добри цени.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
15 minutes ago, neuromancer said:

Пращат кодове за 10% отстъпка. Аз не резервирам и те пак пращат...

Пращат ти, за да резервираш, да те подбутнат. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, aleksandrina каза:

Пращат ти, за да резервираш, да те подбутнат. 🙂

Защо не бутнат и мен, че вчера резервирах хотел за 2 бона хахах

Връзка към мнение
5 minutes ago, Ivko said:

Защо не бутнат и мен, че вчера резервирах хотел за 2 бона хахах

Защото явно нямаш нужда от подбутване- резервираш си редовно. И защо не пита за кодове тук? И на мен ми пращат. Досега поне 3 пъти съм получавала за 10%.

  • Смея се 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Весела Коледа приятели!!!

Случайно някой да има действащ код за 10%. Ще съм страшно признателен ако сподели 🙂

Връзка към мнение
преди 1 час, Емил Любенов каза:

Весела Коледа приятели!!!

Случайно някой да има действащ код за 10%. Ще съм страшно признателен ако сподели 🙂

Your reward code:

Q2CKNG5HS8

*Minimum spend is € 100. Book before 4 January 2020.

Offer of 10% back with a maximum value of € 100. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

А къде и кога пращат тези кодове? На мен защо не ми пращат или аз не ги виждам, а редовно го ползвам?

Връзка към мнение

На мейла ги пращат, с който си регистрирана. Иначе не знам защо не ти пращат, на мен ми пращат през седмица, а аз не съм ги ползвал от половин година, сигурно за това 😉

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Your reward code:

                                                                        Z42ZDQ73PQ

Minimum spend is € 50. Book before 29 December 2019.

Offer of 10% back with a maximum value of € 100. FAQs

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към мнение

В кой момент точно се използва този код? Опитах да направя резервация, но никъде не виждам възможност за код, освен ако не трябва да се използва специален линк..

Връзка към мнение
преди 21 часа, Христиан каза:

Your reward code:

Q2CKNG5HS8

*Minimum spend is € 100. Book before 4 January 2020.

Offer of 10% back with a maximum value of € 100. 

Супер си. Много голямо благодарско! За съжаление вече и двата кода са използвани. 🙂

преди 7 минути , aleks_s каза:

В кой момент точно се използва този код? Опитах да направя резервация, но никъде не виждам възможност за код, освен ако не трябва да се използва специален линк..

Ползва се на последната страница при резервация, където се въвеждат и данните за дебитна / кредитна карта, непосредствено преди финализиране на резервацията. Полето се намира отляво и пише "Имате ли награда?" 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще помоля, който използва код, да напише един ред тук, за да не се хабят другите напразно...

В противен случай това ще ми е последното споделяне на код.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Тук най-вероятно четат и нерегистрирани или регистрирани но непишещи потребители. Ако искаш да помогнеш специално на определен потребител му го изпрати на Лично съобщение. Иначе няма как да накараш някого да пише за публично споделен код - така споделен той за важи за всички

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Някой има ли код за отстъпка, който няма да ползва и има желание да сподели?Ще бъда много благодарна,че ще запазвам скъп хотел,а не съм от щастливците,които получават кодове. Може и на лични.

П.С. Благодаря на @iMari за кода.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 42 минути , mamaivy каза:

Някой има ли код за отстъпка, който няма да ползва и има желание да сподели?Ще бъда много благодарна,че ще запазвам скъп хотел,а не съм от щастливците,които получават кодове. Може и на лични.

Изпратих ти съобщение.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
На 11.12.2019 г. в 14:58, aleksandrina каза:

Защото явно нямаш нужда от подбутване- резервираш си редовно. И защо не пита за кодове тук? И на мен ми пращат. Досега поне 3 пъти съм получавала за 10%.

 

На 26.12.2019 г. в 17:48, neuromancer каза:

Иначе не знам защо не ти пращат, на мен ми пращат през седмица, а аз не съм ги ползвал от половин година, сигурно за това 😉

 

Не съм резервирал от booking поне от 7-8 месеца и досега не са ми пращали нито един код - което е жалко, тъй като иначе щях да имам нещо за споделяне тук 🙂 Мисълта ми е, че не изглежда пращането на кодове да е пряко свързано с честотата на ползване или неползване на сайта.

Връзка към мнение
4 minutes ago, Георги Матеев said:

 

Не съм резервирал от booking поне от 7-8 месеца и досега не са ми пращали нито един код - което е жалко, тъй като иначе щях да имам нещо за споделяне тук 🙂 Мисълта ми е, че не изглежда пращането на кодове да е пряко свързано с честотата на ползване или неползване на сайта.

Знам ли ги... На чисто нов акаунт с една единствена резервация ми пращаха 3 пъти досега. На стария акаунт - нито веднъж. Но на него пък имам предстоящата резервация.

Връзка към мнение
преди 2 часа, aleksandrina каза:

Знам ли ги... На чисто нов акаунт с една единствена резервация ми пращаха 3 пъти досега. На стария акаунт - нито веднъж. Но на него пък имам предстоящата резервация.

Вероятно има нещо общо с някоя отметка (поставена или махната) за получаване на промоционални оферти/абониране за бюлетини и т.н., а не кой колко често резервира през системата им. Търговците са доста внимателни откакто влезе GDPR регулацията на кого пращат и имат ли съгласието му или не.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз имам един код за 10% кеш-бек при резервация над 100 евро, направена до 05.01.2020 г. Няма да го ползвам. Който иска мога да му го пратя.

Не съм го получавала по имейл, а излезе, когато влязох в профила си на сайта, не на приложението.

Имам чувството, че преди да се появи офертата с този код, местата за настаняване, които гледах, бяха с по-ниска цена. 

Както и да е. Който има нужда, да пише🙂

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.