Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

Не пише сумата за кешбек, така си е,  но трябва да излиза логото на топкешбек на страницата и даже в мейла с потвърждение го има.

До 1-2 дена трябва да се появи сумата като pending в topcashback.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , neuromancer каза:

Не пише сумата за кешбек, така си е,  но трябва да излиза логото на топкешбек на страницата и даже в мейла с потвърждение го има.

До 1-2 дена трябва да се появи сумата като pending в topcashback.

Благодаря,в букинг нищо не пише и това ме обърка,но после видях сумата в topcashback.com 

Връзка към коментар

Здравейте, пътешественици! Следващата седмица ми предстои пътуване  и бих искала да помоля за код за отстъпка в booking. Ще бъда много благодарна ако ми го изпратите на лично съобщение. Желая ви прекрасна вечер 🌏

Връзка към коментар

Получете 10% обратно под формата на Кредити за пътуване

Резервирайте сега! Важи до 11 август 2024 г..

Приятно пътуване!

 
 

Вашият промокод

31G535QB4F

 

 
Активиране на код

 

 
  • Трябва да резервирате за минимум € 50 за една резервация, за да получите наградата
Връзка към коментар
Боян Димитров
Здравейте,
Харесал съм си място за настаняване в букинг и по тази причина търся код за намаление. Дали някой може да сподели на лично съобщение, за да си завърша резервацията?
Връзка към коментар
преди 10 часа, NinaN каза:

Получете 10% обратно под формата на Кредити за пътуване

Резервирайте сега! Важи до 11 август 2024 г..

Приятно пътуване!

 
 

Вашият промокод

31G535QB4F

 

 
Активиране на код

 

 
  • Трябва да резервирате за минимум € 50 за една резервация, за да получите наградата

  Станни хора има... ами като ползваш код, който е предоставен тук - поне напиши... за да не се подлъгват другите хора, на които им е нужен! Ще се откажа да поствам кодове тук! Неблагодарен и подъл народ се е навъдил! Жалко!!!

Връзка към коментар
преди 3 часа, Madonna каза:

Ще правя резервация за по голяма сума. Ако някой има код, който няма да ползва, моля да ми прати на лични.  Благодаря!

@Madonna ако не си получила код, мога да услужа с един, който няма да ползвам?

Връзка към коментар
На 10.08.2024 г. в 8:34, NinaN каза:

  Станни хора има... ами като ползваш код, който е предоставен тук - поне напиши... за да не се подлъгват другите хора, на които им е нужен! Ще се откажа да поствам кодове тук! Неблагодарен и подъл народ се е навъдил! Жалко!!!

Аз затова, ако търся или предлагам код, гледам винаги да е на лично съобщение - има много хора, които знаят за тази тема и дори нямат профил във форума, а просто стоят и дебнат за кодове. Както и съм забелязал, че има акаунти, които са специално създадени, за да искат код. И по групи във фейсбук, където се търсят/предлагат кодове е така, ако някой ти направи услуга да ти даде код в коментар и ти не го видиш моментално, някой вече ти го е взел. 

 

 

Връзка към коментар
На 9.08.2024 г. в 14:10, matse1 каза:

Резервирах,чрез сайта ,но никъде не ми изписа връщане на сума,аз ли нещо не правя както трябва ?

Аз също направих регистрация и сътоветно резервирах чрез сайта. След два дни сумата се появи в pending, сега очаквам да я освободят 🙂

Благодаря на @neuromancer за съвета! 

Връзка към коментар
преди 22 минути , matse1 каза:

Не съм :),още чакам

Ако не сте получили все още код, мога да Ви изпратя.

Все още е свободен.

Важи до днес 12/08. , до полунощ предполагам

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Taliana
    • viorne
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.