Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

Ще споделя нещо интересно, което забелязах.

Навремето букинг имаха една кампания за която даваха не ваучери за 10% а направо сума за нов акаунт от реферал. Тези , които са по отдавна сигурно го помнят това време 😊

Да не кажа, че сигурно форума е виновен , букинг да я спрат тази кампания . Тогава за да не правим безброй пощи, просто на поканения за нов акаунт слагахме същата поща но с една точка след първата буква, на следващия акаунт точката след втората буква  и така до като може, после друга поща по същия начин и т н. Като за по сигурно за да не ни усетят и баннат сменяхме айпито.

Та това, което забелязах преди 10на дни в една от тези пощи, която съм ползвал за доста акаунти по горната схема и не съм я отварял отдавна е, че са ми пратили ваучер за 25$ по случай 5г от рождения ден на акаунта. Ваучера беше активен точно за един ден, аз го видях няколко дни след , като е бил получен и беше изтекъл. Преди малко отварям същата поща и виждам, че вчера съм получил ваучер за 50лв валиден до вечерта. Пак изпуснах си казах, другарче от форума на , което го пуснах и изкоментирах каза “пробвай може пък да стане” .Активирах ваучера и ми даде валидност до 11.09

Та прегледайте си всички подобни пощи 

Успех😊

IMG_1376.png

IMG_1375.png

IMG_1374.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.