Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

преди 11 минути , vl_stamboliev каза:

Имам нужда от код. Моля, ако някой има излишен да ми го изпрати на лично съобщение.

Благодаря!

Над твоето мнение има код, който все още работи и не е използван.

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 39 минути , yordanov каза:

Над твоето мнение има код, който все още работи и не е използван.

Пробвах ги преди да пиша. Даваше, че са вече използвани. 

Все още се нуждая от код.

Връзка към коментар
преди 21 минути , neuromancer каза:

в момента topcashback.com дава цели 8% за booking.com

За колко време кешбек от booking става реален, в смисъл да премине от статус confirmed в payable? В FAQ на topcashback пише 2-3 месеца, а днес в някакъв чужд форум четох, че може и година да мине. Имам потвърдени връщания на суми от януари - Агода и февруари - Алиекспрес. Още си стоят само потвърдени. Скоро направих бъдеща покупка и в букинг. Там колко време след престоя и плащането да очаквам кешбек?

Връзка към коментар

не мога да кажа точно, но от предния ми опит, към 2 месеца след престоя, за хотели (букинг, Accor)

иначе имам отменена резервация от лятото миналата година, още си виси

може да им пишеш за подсещане да не би да е станало нещо

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , ДиянаВ каза:

За колко време кешбек от booking става реален, в смисъл да премине от статус confirmed в payable? В FAQ на topcashback пише 2-3 месеца, а днес в някакъв чужд форум четох, че може и година да мине. Имам потвърдени връщания на суми от януари - Агода и февруари - Алиекспрес. Още си стоят само потвърдени. Скоро направих бъдеща покупка и в букинг. Там колко време след престоя и плащането да очаквам кешбек?

Кешбек от Агода просто ми го анулираха след половин година. От Алиекспрес 1-2 месеца след получаване на пратката. От Букинг последно време много бързо след престоя, десетина дни.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

10% отстъпка с карта Visa https://www.visa.com.au/en_au/visa-offers-and-perks/bookingcom/146337 / https://www.booking.com/index.html?aid=2112864

Използвайте някой от двата линка и само за резервации в имоти, които предлагат онлайн плащане.

 

Как да осребрите:


Стъпка 1: Създайте акаунт в Booking.com
Стъпка 2: Изберете настаняване със значка за връщане на пари
Стъпка 3: Резервирайте и платете с валидна карта Visa

Офертата е валидна от 1 февруари 2021 г. 00:00 GMT - 31 декември 2024 г. 23:59 GMT

 

1. Резервации, направени през приложението Booking.com, не отговарят на условията за тази промоция.

2. Наградата ще бъде кредитирана най-малко 67 работни дни след приключване на престоя в мястото за настаняване. Картодържателите могат да проверят страницата „Награди и портфейл“ за състоянието на връщането на пари.

3. Връщането на пари ще бъде кредитирано на картата, въведена в секцията „Награди и портфейл“ на Booking.com. Този раздел може да бъде достъпен, като щракнете върху Профил > Награди и портфейл.

4. Квартири, които не приемат плащания с карти, не отговарят на условията за офертата. Това са места за настаняване, които приемат само пари в брой като начин на плащане и нямат значка за връщане на пари в обявата си.

5. За запитвания и притеснения относно офертата можете да се свържете с Обслужване на клиенти на Booking.com на адрес www.booking.com/content/contact-us.html

6. Връщане на пари може да бъде осребрено като пари в брой или използвано за резервации в имоти, които предлагат онлайн плащане.

7. Само резервации, направени с кредитна или дебитна карта VISA, отговарят на условията за получаване на тази награда.

8. Ще получите имейл ваучер за 10% за Rentalcars.com, след като резервацията ви бъде потвърдена.

 

  • Харесвам 17
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, darinamarinova каза:

Стъпка 2: Изберете настаняване със значка за връщане на пари

Някой има ли идея какви са тези места за настанявания ? Аз като вляза в Букинг не виждам хотели с такива значки.

 

преди 12 часа, darinamarinova каза:

Стъпка 3: Резервирайте и платете с валидна карта Visa

 

Тук сигурно плащането трябва да се направи веднага още при резервацията, а не на място в хотела .

Връзка към коментар

@nino 

https://www.visa.com.au/en_au/visa-offers-and-perks/bookingcom/146337 / https://www.booking.com/index.html?aid=2112864

Използвайте някой от двата линка и само за резервации в имоти, които предлагат онлайн плащане.

 

Генерирате си търсене и излизат тези места за настаняване. 

Да, само за места с плащане през сайта. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 минути , natalito78 каза:

Здравейте!

Ще съм благодарна, ако някой ми помогне с код 🙂

Хубави почивни дни!

Ако имаш карта Visa погледни две мнения нагоре, за постоянен "код". 

Връзка към коментар

Имам код за букинг до 08.05.22. Ще го пратя на лично на първия, който ми пише на лично, но само ако сте сигурни, че ще го ползвате, за да не спрат да ми пращат.

 

 

Кодът е даден!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Bbald каза:

Вашият промокод за 10% обратно:

A6U57EH2HH

Минималната изразходвана сума е € 50. Резервирайте преди 9 Май 2022.

Оферта за 10% обратно на максимална стойност € 100. 

Изтървах кода :(... 

Може ли на лично съобщение някой да прати.

Чаках, чаках по-рано, но съм изтървала кога е качен този код.

 

Редактирано от natalito78
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.