Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

Имам код. Кой е наред?

Ще му го пратя на лични.

 

Не знам защо Matus Fabian ми благодари.

Все още кода е в мен.

Вероятно се е загубил в google превода или пък е оценил това, че съм строг, но справедлив.😀

  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

В крайна сметка Фабианчо го огря. @kremy_ang се отказа.

 

 @Matúš Fabian , това е последния път, в който аз ти пращам код. Гледах ти профила. Пишеш само в тази тема.

Сподели нещо и ти. Ние също можем да ползваме google translate. Дори само и снимки, но без животни!

😀

 

 

  • Харесвам 5
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 39 минути , karapetrov каза:

Най-бързият печели:

Вашият промокод

3CAEFHBRRU

Важи до 4 юни 2022. 

  • минимум € 50 за една резервация, за да получите наградата
  • Максималната стойност на наградата е € 100

@karapetrov Използвах го, много благодаря. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Писах на двама от чакащите, но не ми отговориха, затова го пускам тук. Изтича в полунощ

 

Hi,

 

Planning on travelling soon? Get 10% back (up to £90) in Travel Credits on your next booking. You can use Travel Credits for future stays at thousands of properties worldwide.

 

Happy travels!

 

 

 
 

Your promo code

A1XV6ASATH

Use the button below to activate your code. You can also enter it when paying for your booking.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Sju каза:

Тези кодове комбинират ли се с вече натрупани кредити и/или кешбек от topcashback?

С точки от УИЗ - да. Влизане през топ кеш бек - не.

Понякога се получава схемата:

топкеш бек --- мобилна апликация --- wizz %5 ---- genius профил - сработва,  но не винаги - трябва да е опитва.

Също - рядко, но сработва с 5 % и/или genius, ако се ползва реферал през топ кеш бак, но трябва  да се опитва за добър резултат.

 

П.П. По-често работи без първата опция! Споделяйте попаденията и възможностите -  има много работещи варианти!!!

 

Обикновено  успявам да сваля 15 ---18 % минимум от всяка резервация и съм го споделял многократно в ТОЗИ сайт. 

В последно време в АГОДА  свалям повече и СПОДЕЛЯМ в темата  там всяко откритие.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, The Doctor каза:

Влизане през топ кеш бек - не.

Искаш да кажеш, че кешбекът, който ми е с pending статус няма да ми го потвърдят и изплатят от topcashback? И не мога да комбинирам натрупаните вече точки в букинг с нов код за намаление?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Sju каза:

Искаш да кажеш, че кешбекът, който ми е с pending статус няма да ми го потвърдят и изплатят от topcashback? И не мога да комбинирам натрупаните вече точки в букинг с нов код за намаление?

Реферала в топ еш бек измества опцията за 5% от WIZZ.

Затова през американската версия често са 6 % реални пари и УИЗ не струват нищо с програмата си "някога и когато" в точки.

 

Натрупаните точки в УИЗ могат да се ползват за такси, трансфери, активности, но не смятам, че са добри като цена.

Точките от портфейла в Букинг могат да се ползват с нов код за намаление - те сякаш са кеш и сайта ги приема така.

Дали цената е най-добрата не зная- не съм ползвал. Сложно и дълго е във времето и не си струва според мене.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Миланка
    • Nik
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.