Прескочи до съдържание

Обзор на платежните инструменти


Препоръчани мнения

преди 1 час, Jorro каза:

ЦКБ mastercard world debit, но има условия за издаване, ако ги покриеш това за мен е най-доброто. 

Това което разбрах е месечно 2.50 и наличност 20к в тяхна сметка?

Връзка към мнение
преди 20 часа, 招き猫 каза:

Това което разбрах е месечно 2.50 и наличност 20к в тяхна сметка?

Да, като наличноста може да е само поне донато ти издадат картата, все пак не ти ги блокират.... ако имаш кредит пак може.... 

Връзка към мнение
Боян Димитров

От доста време и аз поддържам ДСК Уиз и чист Дайнърс. Плащам с Дайнърс и ако не мине плаща, с ДСК Уиз. Чакам си епъл да пуснат тяхната карта в България с надежда за поне европейски условия, но докато това стане дали някой може да предложи по-добра кешбек програма от тези на двете споменати карти към този момент. Не е задължително банкта да е българска, стига да няма някакви изисквания за отседналост. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 9.05.2023 г. в 23:42, 招き猫 каза:

А как ми е приложението за банкиране изглежда ми дървенко?

Може би най-дървеното от всички банки, но мен не ми пречи т.к не извършвам никакви операции от там, а всички разходи ми минават през дайнърса... Т. Е цкб ми е само за топ ъп... 

Връзка към мнение

След "промоцията" на Opodo/Edreams онзи ден,когато не успях да купя билети заради липсващата в "колекцията" ми карта Visa Credit,искам да се допитам до всички вас-

коя е най-добрата карта VISA Credit на българска/чуждестранна банка?

Ще съм благодарен на всякакви препоръки за избор на карта!

Връзка към мнение
преди 9 часа, crazyhorse каза:

След "промоцията" на Opodo/Edreams онзи ден,когато не успях да купя билети заради липсващата в "колекцията" ми карта Visa Credit,искам да се допитам до всички вас-

коя е най-добрата карта VISA Credit на българска/чуждестранна банка?

Ще съм благодарен на всякакви препоръки за избор на карта!

Аз мога да препоръчам кредитната на ПИБ - без годишна такса за първата година, без годишна такса и в следващи години при натрупан оборот минимум 7200 за предходната година. Плюс има и кешбек - 0.5% за стандартните и по-висок процент за златни/платинени. Недостатък - има такса за превалутиране, ако се плаща в друга валута, но това аз го избягвам като ползвам Curve за плащания в чуждестранни сайтове. Редовно имат и някакви промоционални кампании - аз сега чакам да ми дойде късмета и да спечеля едно Audi Q5 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
На 12.05.2023 г. в 0:33, Jorro каза:

Може би най-дървеното от всички банки, но мен не ми пречи т.к не извършвам никакви операции от там, а всички разходи ми минават през дайнърса... Т. Е цкб ми е само за топ ъп... 

Топъпа към револют ок ли е?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.