Прескочи до съдържание

Круиз по Нил с фирма XXXXXXX - мнения


andongatev

Препоръчани мнения

Здравейте 🙂 Иска ми се да посетя Египет през април месец, като свободните дати са 11-19.04. (двама човека сме). Две познати са ходили на круиз с XXXXXXXXX - мисля, че ето тази програма: XXXXXXXXX      Едната е супер доволна, а другата имаше доста забележки откъм хотели и самата програма.  Някой да е ходил с тази фирма и да сподели как е?

Редактирано от chandni
Цитирането на БГ тур. агенции е забранено от правилата на форума
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
Галин Маргаритов
На 26.01.2020 г. в 22:21, andongatev каза:

Здравейте 🙂 Иска ми се да посетя Египет през април месец, като свободните дати са 11-19.04. (двама човека сме). Две познати са ходили на круиз с XXXXXXXXX - мисля, че ето тази програма: XXXXXXXXX      Едната е супер доволна, а другата имаше доста забележки откъм хотели и самата програма.  Някой да е ходил с тази фирма и да сподели как е?

Здравейте ,ние също ще ходим март месец на круиз  в Египет ,това ,което мога да кажа ,че програмата с кацане в Кайро ,после с влак до Асуан и след това с кораб по Нил към Луксор е доста по - неизморителна,има само едно пътуване с автобус от Луксор до Хургада около 300 км .Наши познати са доволни от този Круиз .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.