Прескочи до съдържание

Някой бил ли е в Бали фервуари?


dankatar

Препоръчани мнения

Здравейте, отиваме на 14.02. Програмата сме я направили разнообразна за 10-те дни. Притеснява ме обаче, като гледам дългосрочната прогноза в международните сайтове, че дават само облаци и гръмотевици. Така ли е по- принцип?

Връзка към коментар

В момента съм в Бали. Днес валя доста, но, честно казано, то е много, много по-хубаво, когато вали и особено след дъжд. Общо взето от осем дни ни валя в четири, като дъждовете са предимно следобед, за около час. Винаги може да се свържете нейде за късен обяд.

Само днес вали повече.

То зависи и къде сте. В планините и в северната част на острова вали повече. А ние сега сме баш там.

Връзка към коментар

На Ява през февруари беше кошмарно, толкова дъжд не бях виждал през живота си. На Бали уж валяло по-малко, ама през дъждовния сезон не съм ходил.

Не разчитай на тези прогнози, особено толкова напред. Може и да имате късмет. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , T.E.Lawrence каза:

На Ява през февруари беше кошмарно, толкова дъжд не бях виждал през живота си. На Бали уж валяло по-малко, ама през дъждовния сезон не съм ходил.

Не разчитай на тези прогнози, особено толкова напред. Може и да имате късмет. 🙂

Ние утре тръгваме към Ява 😆

Но, да, на прогнози и за ден напред е трудно да се разчита. А и в десет различни сайта гледах десет различни прогнози за Бали 😎

Връзка към коментар
преди 1 минута , master_of_germs каза:

Ние утре тръгваме към Ява 😆

Но, да, на прогнози и за ден напред е трудно да се разчита. А и в десет различни сайта гледах десет различни прогнози за Бали 😎

Ами късмет! Аз Прамбанан го гледах до коленете във вода. Как се събра толкова на това огромно място не знам. Оттогава към Индонезия най-рано напролет ходя. 🙂  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

От 11 до 21.01.2020, при ежедневни прогнози за дъжд и гръмотевици, валя само на 11ти и на 12-ти през нощта и препръска няколко пъти, но дъжд от типа без стопанско значение. През другото време прекрасно време. Заради прогнозата, ден преди тръгването не бях направил никакви резервации, а програмата беше само ориентировъчна. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.