Прескочи до съдържание

Песните през февруари 2020


Брани

Препоръчани мнения

След шедьоврите на @Goal & Boss  и слънцето на @Kalina Ivanova ще ви върна към характерният за сезона сняг примесен с доста настроение от Словакия!

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Специално поздравче за @T.E.Lawrence 😉 

 

И отговор на всички, които ме питаха на сБирката какво да правят с билетите си и дали да пътуват по време на епидемия 😉 

 

И още нещо много любимо, леко позабравено, но пък актуално 🙂 

 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 52 минути , master_of_germs каза:

Специално поздравче за @T.E.Lawrence 😉 

 

 

 

 

Следя ги много изкъсо. С Йоаким Броден пихме разни бири във вече далечната 2007ма, когато не бяха още толкова големи звезди, а аз не наблягах толкова на уискито. 😄  Даже из фейса имам разни снимки. Историческата му поредица е доста интересна, голям ентусиаст.

 

Дори баладите им се отдават, като тази, посветена на Лесли (Бул) Алън. Малко позната за нас история за австралийския герой.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не само парчето е страхотно, не само Майкъл е легенда, но цитирайки един от коментарите под клипа, "That was the most 80s thing I've ever seen" ...

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 2 часа, Zaro каза:

Явно времето е тръгнало да върви назад. Цакам с асо купа. Пиките ги пазя за малко по-късно. :dance3::dance3::dance3:

 

 

 

Се'ди кротко, щото ще извадя Алла Пугачова и ще стане всичко коз!

Аз като видях, че си писал в темата, изтръпнах - Zaro пак ще ни мъчи с ония десни екстремисти, дето се били влюбвали само в петък!

Но понеже ти не си, този път ще с The Cure ще се отчета аз:

 

 

И както пише един в коментарите под видеото: много хубава песен, чудя се защо вече не я пускат по радиото! :cool:

 

Disclaimer: *this song is based on the book by Albert Camus called "the stranger"*

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 18.02.2020 г. в 13:44, Брани каза:

 

 

Пола Абдул , Бриджит Нилсън , О.Нютън Джон , Джон Траволта , Стивън Спилбърг, Розана , Лу Даймънд Филипс, Куинси Джоунс, Дейвид Копърфилд , безкраен е списъка на звездите във видеото...
 

Епично видео , конкуриращо се единствено с Фрийдъм на Джордж Майкъл.

 


 

Кристи Търлингтън , Синди Крауфорд , Татяна Патиц , Линда Еванджелиста и Наомито...

 

 

38554F6B-1C30-49AC-A5F2-D9F19C722246.jpeg

  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.