Прескочи до съдържание

София-Дъблин 22-26.02.14


Препоръчани мнения

Здравейте,

Опитвам се да намеря билет София-Дъблин-София на 22-26.02.13 /важното е да съм там на 24 и 25.02.13/  Намирам много добри цени на Easy Jet до Берлин и Rayan Air от Берлин до Дъблин, но не са ОК връзките.

Можете ли да ми помогнете?

Благодаря и приятно препускане в годината на Коня!

Редактирано от Mauri
Връзка към коментар

Каква сума си предвидил за билета?

 

Луфтханса предлагат нещо според мен прилично за дати 21.02.2014-26.02.2014 за 425лв, което мисля никак не е лоша цена. Всичко зависи от бюджета, който си приготвил обаче и това с каква компания смяташ да пътуваш..

post-21-0-44636400-1389124482_thumb.jpg

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ей това виж за отиване, отворил съм тия варианти, които според мен са сполучливи. Може да се поразходиш за няколко часа из Брюксел. Само за 21, за съжаление за 22-23 скачат доста цените както виждаш до степен полета на Луфтханза предложен от Поли да е по-подходящ. 

 

2014-01-08_00-29-34.png

 

За връщане единствения ти вариант кажи речи е прекачване в Лутън, пак може да се комбинира с няколко часа в Лондон...

 

2014-01-08_00-32-06.png

 

Но не знам дали разполагаш със съответното свободно време. Откъм традиционни авиокомпании, това което Поли е писала определено е най-доброто, бързи и удобни връзки с Луфтханза. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.