Прескочи до съдържание

сБирка на по вИнце - февруари 2020


Polina

Препоръчани мнения

преди 2 часа, master_of_germs каза:

Нашите програми са доста динамични тия дни, но ще се опитаме да дойдем.

Нагласяй ги, че аз вече писах на Мариела да ходим заедно.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, Happy_Traveler каза:

Нагласяй ги, че аз вече писах на Мариела да ходим заедно.

Освен ако не направим сБирка в Подгорица, не я виждам, как би присъствала, щото тя лети оттам на 13ти 😉

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Става ми все по-трудно да надскоча величието си всеки следващ път. И някак си все пак успявам. Направих ви етикети, естествено, които ще изглеждат така:

 

virus.png.307f485a456d6dfa66aefc094c5084d9.png

 

* Никът е само за илюстрация и е имагинерен**. Самият вирус няма да идва на сбирката.

** Извинявам се за чуждиците, ама съм ерудиран *** ...

*** Не го казвам, за да се самоизтъквам, разбира се!

  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Брани каза:

* Никът е само за илюстрация и е имагинерен**. Самият вирус няма да идва на сбирката.

** Извинявам се за чуждиците, ама съм ерудиран *** ...

*** Не го казвам, за да се самоизтъквам, разбира се!

Поли да смени името на темата от бИрка на вИнце

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 час, домосед каза:

Поли да смени името на темата от бИрка на вИнце

Аз не бих изпитал вина да изпитам вина ...

🙂

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Брани каза:

Става ми все по-трудно да надскоча величието си всеки следващ път. И някак си все пак успявам. Направих ви етикети, естествено, които ще изглеждат така:

 

virus.png.307f485a456d6dfa66aefc094c5084d9.png

 

* Никът е само за илюстрация и е имагинерен**. Самият вирус няма да идва на сбирката.

** Извинявам се за чуждиците, ама съм ерудиран *** ...

*** Не го казвам, за да се самоизтъквам, разбира се!

Според организаторката вирусите са под въпрос.  Освен това технически трябва да са под карантина. Да де, ама с новото име въпросителната отпада и вируси на сБирката ще има... Технически и вкъщи можем да си пием винце, но с Магеланци е много по-сладко... и заразително.

 

Искрено ваш,

Вирус (който си търси короната)

 

П.П. Ако искате да се борите с вируси, вдигнете градуса и сменете името от Винце на Ракийчица... От тая, за която се пее: "Твойта сладост, твоят градус, ах, те нямат край!" 😷😁

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 23 минути , master_of_germs каза:

Според организаторката вирусите са под въпрос.  Освен това технически трябва да са под карантина. Да де, ама с новото име въпросителната отпада и вируси на сБирката ще има... Технически и вкъщи можем да си пием винце, но с Магеланци е много по-сладко... и заразително.

 

Искрено ваш,

Вирус (който си търси короната)

 

П.П. Ако искате да се борите с вируси, вдигнете градуса и сменете името от Винце на Ракийчица... От тая, за която се пее: "Твойта сладост, твоят градус, ах, те нямат край!" 😷😁

Телом 1 или 2 вируса ще има? 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, master_of_germs каза:

Според организаторката вирусите са под въпрос.  Освен това технически трябва да са под карантина. Да де, ама с новото име въпросителната отпада и вируси на сБирката ще има... Технически и вкъщи можем да си пием винце, но с Магеланци е много по-сладко... и заразително.

 

Искрено ваш,

Вирус (който си търси короната)

 

П.П. Ако искате да се борите с вируси, вдигнете градуса и сменете името от Винце на Ракийчица... От тая, за която се пее: "Твойта сладост, твоят градус, ах, те нямат край!" 😷😁

Па ти си тУри едно шишенце под мишницата,за всеки случай:))))))) 

Вирус+дезинфектант:))))))

  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Polina каза:

Резервацията е потвърдена, бройката уточнена. 

На мое име, утре, 18:30. 

До скоро! 

Поли, колко късно е да се запиша 😉 Все пак нося автентични вируси от ЧАД, които даже китайците още ги нямат. А пък лично на @Фичо ще разкажа от първо лице за кацане в Лондон (виждам, че той си го е спестил, но аз за по-голям кеф на връщане от ЧАД летях до Истанбул после Хийтроу прехвърляне с автобус на Лутън и после полет до София като определено кацането в София беше разтърсващо 🙂 ). 

  • Харесвам 1
  • Шок 2
  • Браво 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, bronco каза:

Поли, колко късно е да се запиша 😉 Все пак нося автентични вируси от ЧАД, които даже китайците още ги нямат. А пък лично на @Фичо ще разкажа от първо лице за кацане в Лондон (виждам, че той си го е спестил, но аз за по-голям кеф на връщане от ЧАД летях до Истанбул после Хийтроу прехвърляне с автобус на Лутън и после полет до София като определено кацането в София беше разтърсващо 🙂 ). 

Просто нямам търпение да смесим вирусите утре! 🙂

  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, bronco каза:

Поли, колко късно е да се запиша 😉 Все пак нося автентични вируси от ЧАД, които даже китайците още ги нямат. А пък лично на @Фичо ще разкажа от първо лице за кацане в Лондон (виждам, че той си го е спестил, но аз за по-голям кеф на връщане от ЧАД летях до Истанбул после Хийтроу прехвърляне с автобус на Лутън и после полет до София като определено кацането в София беше разтърсващо 🙂 ). 

Май ще си взема маската ...

  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

На днешната дата трябваше да я кръстим "Еволюционна сБирка" за ЧРД на бай Дарвин. Но като гледам, колко вируси ще смесим, май ще стават генетични рекомбинации и ще видим еволюция в реално време. Особено от @bronco и @Carrie очаквам да се пръкнат същински изЧАДия 😎😷

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

 

преди 20 часа, bronco каза:

Все пак нося автентични вируси от ЧАД

преди 15 часа, Брани каза:

Май ще си взема маската ...

 

преди 1 час, master_of_germs каза:

Но като гледам, колко вируси ще смесим

 

Значи вместо цвят за дрескод, както преди, да обявим форма за сБирката с медицински маски! (за дамите може и само по маски :grin:
И без това сме точно в дните на венецианския фестивал. :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 13 минути , neuromancer каза:

Хаха, аз имам от онези венецианските маски с клюна (всъщност са чумни маски), ама не мога да дойда

прати маската по еконт, друг ще я използва 😄 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Carrie каза:

Може и аз да намина, дебютно и незаписала се 🙂

Чудно, точно навреме ти е дебюта преди бразилско- аржентинското ми пътуване. Хубавичко ще те разпитам 😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Стана страшно с тези вируси.... Може и да пропусна.... Сианка ме предупреди, че магеланското общество е най-рисковото в България  по отношение на вирусите / включая Короната /

 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 10.02.2020 г. в 11:09, Фичо каза:

А, ама то сБирка имало, записвам се. 

Била е някога сБирка... Покрай чичо Трифон е станала сВинка... :girl_crazy:

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 39 минути , ruwenzogy каза:

Стана страшно с тези вируси.... Може и да пропусна.... Сианка ме предупреди, че магеланското общество е най-рисковото в България  по отношение на вирусите / включая Короната /

 

Споко, във Враца вече измислиха ваксина 🙂

 

download.jpg

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.