Прескочи до съдържание

Croatia Airlines - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 1 минута , BlackArt77 каза:

Оплаквам се от некоректно отношение на Croatia Airlines и tickets.no. След дълги мейли и с двете страни, просото си прехвърлят топката един на друг и никой не иска да ни върне сумата от не осъщетствените полети до Загреб от миналата година. Предложения към какви институции можем да се обърнем.

@Аероиск?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, BlackArt77 каза:

Оплаквам се от некоректно отношение на Croatia Airlines и tickets.no. След дълги мейли и с двете страни, просото си прехвърлят топката един на друг и никой не иска да ни върне сумата от не осъщетствените полети до Загреб от миналата година. Предложения към какви институции можем да се обърнем.

Ооо, много време е! На мен като ми канселираха полетите юни за началото-средата на юли 2020, аз писах и на Хърватците, и на Тикет.но. Хърватите прехвърляха към Норвежците, тези към Хърватците, аз с Гугъл транслейт им се зверих на английски, норвежки и вероятно хърватски, на късмет на кой съпорт попадна, че да се раздвижат. Веднъж ноември влязох в банкирането си и ми направи впечатление, че имам повече пари, разгеле, норвежците бяха върнали за трите билета. Виж си банкирането за всеки случай, може да не си забелязал, че са ти върнали?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, BlackArt77 каза:

Оплаквам се от некоректно отношение на Croatia Airlines и tickets.no. След дълги мейли и с двете страни, просото си прехвърлят топката един на друг и никой не иска да ни върне сумата от не осъщетствените полети до Загреб от миналата година. Предложения към какви институции можем да се обърнем.

Оспори транзакцията в банката, издала кредитната/дебитната карта, с която е платено.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Някой знае ли дали , ако купя билет през посредник после при желание от моя страна ще мога да си го сменя с друга дата директно през АК без да минавам през lastminute?  До колкото видях на сайта им за билети купени до края на август важат гъвкави условия за промяна, но няма уточнение, ако е купен през посредник дали ще се навият да направят промяната те. @Георги Матеев помня, че имаше ваучери за отменени полети, директно ли ги беше купил или през посредник?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 19 минути , Jorro каза:

Някой знае ли дали , ако купя билет през посредник после при желание от моя страна ще мога да си го сменя с друга дата директно през АК без да минавам през lastminute?  До колкото видях на сайта им за билети купени до края на август важат гъвкави условия за промяна, но няма уточнение, ако е купен през посредник дали ще се навият да направят промяната те. @Георги Матеев помня, че имаше ваучери за отменени полети, директно ли ги беше купил или през посредник?

Няма никакъв проблем. Билетите бяха купени от посредник, но после си действах директно с авиокомпанията - те издадоха ваучерите и правиха промените, както и издадоха новите билети. Кол центърът им е изключително добър.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Георги Матеев каза:

Няма никакъв проблем. Билетите бяха купени от посредник, но после си действах директно с авиокомпанията - те издадоха ваучерите и правиха промените, както и издадоха новите билети. Кол центърът им е изключително добър.

Супер, ще пазарувам смело значи. Мерси. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.