Прескочи до съдържание

Идеи за подарък?


SpeeDemoN5

Препоръчани мнения

СпийдДемоне, баце, мини на обувки с велкро! Не рискувай!!!

 

Като се сетя колко се карах на моя синковец, като му се развързваха обувките, докато вървим, и как се опитвах да му набия в главата, че една развързана обувка може да му струва много... Знаех си, ЗНАЕХ СИ!!!

  • Смея се 8
Връзка към мнение

 

преди 42 минути , Гост каза:

Image result for eiffel tower proposal pictures boots

 

😎

@Гост:lol::lol::lol: до сега ги мислих тея връзки за обувки,

мислих да не е някаква нова мода като с любовните катинари

преди 50 минути , SpeeDemoN5 каза:

На мен както лесно ми се развързват връзките на любимите ми обувки, ако след 18 март чуете новини за паднал човек от айфеловата кула, да си знаете че не е било инцидент😄

То пАдане, като пАдане ли е, направо си е падЕние. 

Ама ако чуем че си пАднал, ще знаем че си избегнал падЕнието💘...

 

Пфууу...и то на такъв ден, такива приказки

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Kalina Ivanova каза:

...за вечеря яхния/плакия/ със скариди:smile:

Хрумката да разтегли подаръка във времето и градовете  е сууупер.

Пък днес е и 14/02, не е лошо човек да си помечтае

 

 Ако ще мечтаем за попара от скариди,аз няма да мечтая пъъъъъъъъъък🤣🤣

Ха,наздраве!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Goal & Boss каза:

Ми некои щото празнуваме другия празник. И сме почнАли отрано! 🍷🍸🍹👽

 

преди 2 часа, AlexandraKo каза:

 Ако ще мечтаем за попара от скариди,аз няма да мечтая пъъъъъъъъъък🤣🤣

Ха,наздраве!

Наздраве, наздраве!

Наздраве и на собственика на темата @SpeeDemoN5, предлагам да полеят с хубаво вино преживяванията си в това пътешествие,

да се запасят и с резерви и да си спомнят за местата от където са колекционирали спомени всеки път, с повод и без повод за много време напред.

Наздраве...казах ли вече!!!

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Kalina Ivanova каза:

 

Наздраве, наздраве!

Наздраве и на собственика на темата @SpeeDemoN5, предлагам да полеят с хубаво вино преживяванията си в това пътешествие,

да се запасят и с резерви и да си спомнят за местата от където са колекционирали спомени всеки път, с повод и без повод за много време напред.

Наздраве...казах ли вече!!!

 

А, то, днес е ден с много наздравици.:)))

5D47D51A-8C57-4F7E-8020-B42B9FCDBE35.jpeg.478d19ad3e04c92ef3d631cc8de7ac5a.jpeg

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

В Париж празнувахме 10-ия рожден ден на детето - момиче. Освен Дисниленд, той се знаеше, я изненадах като я заведох в магазин на Repetto - специализиран в обувките балеринки и балетните аксесоари, търговска марка, прочута покрай Бриджит Бардо. Детето танцува модерен/съвременен балет и се увлича по Бриджит Бардо и нейната кауза за защита на животните. 2в1, не само се изненада, но направо унемя в този магазин до Операта, където избрахме за подарък цвички и аксесоари за балерински кок🙂. Дори опаковъчната чантичка, която обиколи цял Париж, още се пази като скъп спомен🙂

91608788-F56E-48E2-9442-7F169396B3DE.jpeg

A60A3FE9-DC32-4C60-8430-A71B8A9A864B.jpeg

18C66E5E-8369-4A91-800C-DD70F9B83FC6.jpeg

Мисълта ми беше, че аз познавам детето си, а ти своята приятелка😉

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Като се търсят емоции може 1 ден във Версай 🤔 Пък после вечерта да вземат от Карфур еднократна покривка, 1 чаена свещ, багета, бутилка вино и готовите комплекти салата/основно и да седнат на каналите на вечеря.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Хора, дайте идея за подарък за кумове? Пътуващи хора, ваучер за нещо извън бг? Спа в България и ваучер за НТА за сега за сега са резервен вариант.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
преди 11 минути , Яничка каза:

Хора, дайте идея за подарък за кумове? Пътуващи хора, ваучер за нещо извън бг? Спа в България и ваучер за НТА за сега за сега са резервен вариант.

Знам, че не му е тука мястото, но разгледай из грабо офертите за организирани екскурзии в чужбина.

Също имаше разни от сорта на полет с балон или малък самолет Честна около и над София.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Йосиф Милчов каза:

Знам, че не му е тука мястото, но разгледай из грабо офертите за организирани екскурзии в чужбина.

Също имаше разни от сорта на полет с балон или малък самолет Честна около и над София.

Благодаря ти. Насочили сме се извън бг. Мислех си за ваучер за някаква активност в Европа или нощувка в някой готин хотел.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Яничка каза:

Благодаря ти. Насочили сме се извън бг. Мислех си за ваучер за някаква активност в Европа или нощувка в някой готин хотел.

Хотел Негреско в Ница - съчетание на картинна галерия, музей и хотел с история - 200 евро нощувка за двама.

В бара има жива музика. За лека вечеря и по коктейл за двама души платихме около 120 евро. Предпандемични цени.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Резервация за ресторант със звезда Мишлен. В Лондон избора е много голям. Ако не държат на  звезддите има много запомнвщи се ресторанти с 4..5..6..7 степенно меню. Ако имаш интерес мога да потърся. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Подобно на @Климент препоръчвам билети за концерт на любима група или изпълнител.Както и за някакво шоу.А ако сте заедно,подаръкът ще е още по ценен и запомнящ се!Успех!

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Яничка каза:

Благодаря ти. Насочили сме се извън бг. Мислех си за ваучер за някаква активност в Европа или нощувка в някой готин хотел.

Аз и друг път съм споменавала един интересен (според мен) хотел в Берлин, а в този град винаги има ужасно много неща за правене/гледане: http://www.propeller-island.de/rooms_neu/room_detail/11/index.php

 

Странен е, но като си познаваш хората би могла да избереш стая по техен вкус, примерно в затворническа килия (номер 26), или пък надолу с главата в 23 😉 а гледам, че имат и ковчези, но вече не знам дали няма да го помислят за намек някакъв 🤣...

 

РЕДАКЦИЯ: ъъ не проверих, но всъщност май вече не работи

  • Шок 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение

@Яничка, дай малко жокери. Къде ще ходят в Европа? Кола ли наемат или ползват обществен транспорт? Подаръчни ваучери се предлагат в сайтовете на италианските и швейцарските железници🙂 Аз бих се зарадвала на едно панорамно пътуване с влак в Алпите и през лятото, и през зимата🙂

Сетих се още нещо. Пиене на вино в някой лозарски район.

 

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Здравейте! Надявам се това да е правилната тема, в която да публикувам. Накратко - търся организирани самолетни екскурзии за родителите ми, за юбилей. Ще съм благодарна на вашите мнения, както и предложения. Бюджетът ни е около 2000 лв. за двама. 

Връзка към мнение
преди 10 минути , Iren Ihtimanska каза:

Здравейте! Надявам се това да е правилната тема, в която да публикувам. Накратко - търся организирани самолетни екскурзии за родителите ми, за юбилей. Ще съм благодарна на вашите мнения, както и предложения. Бюджетът ни е около 2000 лв. за двама.  

Тук обсъждаме самоорганизирани пътувания в страната и чужбина и не засягаме предложения за организирани от български туристически оператори екскурзии. Може да получите насоки как сами да планирате пътуване в рамките на този бюджет. :girl_in_love:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , chandni каза:

Тук обсъждаме самоорганизирани пътувания в страната и чужбина и не засягаме предложения за организирани от български туристически оператори екскурзии. Може да получите насоки как сами да планирате пътуване в рамките на този бюджет. :girl_in_love:

Благодаря, ще потърся в други теми. 🙂 

Връзка към мнение

@Iren Ihtimanska, @chandni има в предвид, че този форум е насочен към съвети как сам да си организираш пътуването. Просто в него няма тема за туристически агенции 🙂 Но във Facebook групите често съм виждала да обсъждат туристически агенции 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.