Прескочи до съдържание

Идеи за подарък?


SpeeDemoN5

Препоръчани мнения

Здравейте магеланци, надявам се приятелката ми да не прочете това, но все пак ще питам😄

Предстои рожденния и ден и обмислям какъв подарък да и взема

Малко след него заминаваме на почивка като ще посетим Париж, Канкун и Торонто

Иска ми се подаръка да е свързан с нещо в тези градове

Идеите ми се въртят главно около Париж, примерно билет за Дисниленд, но не искам да издавам повече, че ако все пак види тази тема 😄

 

Някой може ли да ми даде интересни идея за подарък?

Благодаря ви

Връзка към мнение
преди 24 минути , SpeeDemoN5 каза:

Малко след него заминаваме на почивка като ще посетим Париж, Канкун и Торонто

А този подарък не е ли достатъчен?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , krasen_denev каза:

А този подарък не е ли достатъчен?

А ако тя си поема разходите? 😉 

Вероятно иска да е изненада, а не нещо планирано, за което девойката знае. 

Може и с билет за качване на Айфеловата кула? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 13 минути , SpeeDemoN5 каза:

Е аз не съм спонсор 😄 Всеки си плаща полетите и си делим всички други разходи 

Еднодневен тур до Ниагара от Торонто, включващ и винен тур за 70-80 долара (виж Grupon, Expedia).

За около 120-140 долара на човек може да направите тур над водопада с хиликоптер.

Мулен Руж или Лидо в Париж. По-скромно - тур по Сена с обяд или вечеря.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 17 минути , SpeeDemoN5 каза:

Е аз не съм спонсор 😄 Всеки си плаща полетите и си делим всички други разходи 

Е щом не си "спонсор" то тогава съм напълно съгласен с @Polina,че билет за Айфеловата  кула е напълно достатъчен.Това го казвам от гледна точка,че не знам колко дни ще сте в Париж и ако сте за кратко то не си заслужава да губите цял ден в Дисниленд.От друга гледна точка,ако ви привличат увеселителни паркове,то тогава Дисниленд е добър избор.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз предпочитам подарък предмет: 

Да почнем с най доброто за млада връзка : бельо от victoria secrets,

или ако тя няма много (над 10) парфюми може да подариш един хубав по твой избор, някой от most rated или most shopped, Lancome, Givenchy, Gucci.. .

Или злато. Или бижу с кристали от типа на сваровски но не марка сваровски че са много скъпи а реално са просто стъкло.

Връзка към мнение

Зависи от ресурсите и интересите: може круиз по Сена с вечеря за 60-70 евро, може посещение на гъзарския ресторант Жул Верн на Айфеловата кула (но там е грозно откъм цени https://www.restaurants-toureiffel.com/en/jules-verne-restaurant/the-menu.html), може билет за последната платформа на Айфеловата кула по тъмно с чашка шампанско, може разходка от Канкун до Козумел и дайв при желание ...

Упс, дублирал съм някои идеи междувременно. Само да допълня, че предлагам всичко да е по тъмно, доколкото според мен ще е по-романтично, пък и гледките са супер.

Редактирано от Oldkozel
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Илиана каза:

А това с пръстена за безименния пръст ? 😀 Или той е отделно?  🌎✈️:dance:

Не е ясно дали има толкова възможности младежа. 😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен най-хубавия подарък е споделеното пътуване.Наслаждавайте се на прекрасни и запомнящи се моменти.Хубаво е подаръкът го избереш на място,когато разгледаш нещата,които тя харесва.Може би тя сама ще ти подскаже.

Лек път и весело да бъде пътешествието!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 час, jujo_si каза:

Аз предпочитам подарък предмет: 

Да почнем с най доброто за млада връзка : бельо от victoria secrets,

или ако тя няма много (над 10) парфюми може да подариш един хубав по твой избор, някой от most rated или most shopped, Lancome, Givenchy, Gucci.. .

Или злато. Или бижу с кристали от типа на сваровски но не марка сваровски че са много скъпи а реално са просто стъкло.

Зависи от ценностната система. Един цени материалното, друг цени изживяването. Той най-добре познава момичето си и ще си вземе сам решението. Ние даваме само идеи. И понеже хубавото бельо създава емоция, тук те подкрепям за бельо на Victoria Secrets, а и на летищата често виждам нелоши промоции.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Абе, хора, това, с подаряването на гащи, па , ако ще и от ВС да са, според мен, не е добра идея.

Що никой не предложи книга?

Да каже младежът, какъв е бюджетът, че тогаз да го мислим.

И дали да е спомен или предмет за спомен.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Абе, хора, това, с подаряването на гащи, па , ако ще и от ВС да са, според мен, не е добра идея.

Що никой не предложи книга?

Да каже младежът, какъв е бюджетът, че тогаз да го мислим.

И дали да е спомен или предмет за спомен.

Ако ти питаше, щях да кажа книга за Сър Антъни, ама младите "четат" най-вече в телефоните си. Телефон ли да и купи? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря на всички за предложенията. Трябваше да кажа че искам да е някакво изживяване свързано с тези градове, защото бельо или книга винаги мога да подаря и от България 

Не бях се сетил за круиза по Сена, обмислям и качване на CN tower

Имам още време да го измисля 😄

Отново, благодаря ви

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , SpeeDemoN5 каза:

Благодаря на всички за предложенията. Трябваше да кажа че искам да е някакво изживяване свързано с тези градове, защото бельо или книга винаги мога да подаря и от България 

Не бях се сетил за круиза по Сена, обмислям и качване на CN tower

Имам още време да го измисля 😄

Отново, благодаря ви

 

 

Подхвърлям ти като идея... Защо не разтегнеш подаръка през трите града?  Може да е някакво еднотипно изживяване на трите места, например изкачване на кула или висока сграда във всеки град. Или нещо, което започваш в първия град, а завършваш в третия. Например романтична закуска в Париж, романтичен обяд в Канкун и съответно вечеря - в Торонто. Ако има някаква храна, която девойката обича, можеш да я направиш лайтмотив на всяко място. Например: закуска в Париж - попара със скариди, обед в Канкун - скариди на скара и т.н.

  • Харесвам 3
  • Смея се 10
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , Goal & Boss каза:

Подхвърлям ти като идея... Защо не разтегнеш подаръка през трите града?  Може да е някакво еднотипно изживяване на трите места, например изкачване на кула или висока сграда във всеки град. Или нещо, което започваш в първия град, а завършваш в третия. Например романтична закуска в Париж, романтичен обяд в Канкун и съответно вечеря - в Торонто. Ако има някаква храна, която девойката обича, можеш да я направиш лайтмотив на всяко място. Например: закуска в Париж - попара със скариди, обед в Канкун - скариди на скара и т.н.

Цял живот съм си мечтала за попара със скариди 🤣

 

Но идеята да е нещо с продължение звучи много добре :girl_sigh:

  • Харесвам 5
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 10 минути , Goal & Boss каза:

попара със скариди

...за вечеря яхния/плакия/ със скариди:smile:

Хрумката да разтегли подаръка във времето и градовете  е сууупер.

Пък днес е и 14/02, не е лошо човек да си помечтае

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 18 часа, Mary каза:

Билет за Айфеловата кула + чаша шампанско на върха + много целувки пак там. :smile:

Само внимателно със завързване на обувките точно там да не стане някоя грешка 🙂 

 

И на мен тази идея ми хареса най-много. 

Връзка към мнение
преди 7 минути , Гост каза:

Само внимателно със завързване на обувките точно там да не стане някоя грешка

Ахахахахахаха!! В първия момент не зацепих... 😂😂😂

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Goal & Boss каза:

Ахахахахахаха!! В първия момент не зацепих... 😂😂😂

На мен както лесно ми се развързват връзките на любимите ми обувки, ако след 18 март чуете новини за паднал човек от айфеловата кула, да си знаете че не е било инцидент😄

  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 8 минути , SpeeDemoN5 каза:

На мен както лесно ми се развързват връзките на любимите ми обувки, ако след 18 март чуете новини за паднал човек от айфеловата кула, да си знаете че не е било инцидент😄

Image result for eiffel tower proposal pictures boots

 

😎

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.