Прескочи до съдържание

Спешно лекарство от Гърция


Eva eva

Препоръчани мнения

7 minutes ago, lamerz1912 said:

Утре ще ходя до Одрин, гледам че в Турция също го има лекартството.

Дали ще Ви е удобно да проверите дали го има? Да ни спестите разходката до Сърбия 🙂 Същия ден ли се връщате?

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 16.02.2020 г. в 8:57, Василена каза:

В Испания го има , само ще попитам днес дали е с рецепта.

В Испания този медикамент е спрян от началото на 2020. В нета пише едно , но като проверих на място се оказа друго . Съжалявам много , че не мога да помогна .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз май нещо четох, че Астра-Зенека отдавна са спрели производството на нолвадекс, и ще го има по света само до изчерпване на произведените количества. На пазара има достатъчно други препарати с тамоксифен.

 

Имам един познат в компанията, май отдавна не сме пили бири заедно, та е време да му звънна...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не е спрян окончателно. Но при толкова много генерци едва ли имат интерес да го произвеждат. Подозирам, че само у нас се разпространява плашеща информация как генеричните лекарства не вършат работа 😊. Това обаче е тема, която няма място в този форум. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Здравейте, издирвам въпросното хапче за свекърва ми Нолвадекс.
Дали някой скоро време ще пътува за Турция за да ни снабди с това хапче. Колкото е възможно повече опаковки.
Много ви благодаря предварително.

На 17.02.2020 г. в 12:38, lamerz1912 каза:

Утре ще ходя до Одрин, гледам че в Турция също го има лекартството.

Здравейте, може ли координати за връзка с вас относно доставката на хапчето за свекърва ми.

Връзка към коментар

Очевидно спирането на това лекарство в България ще предизвика вълна от търсене, въпрос на време е и някой да открие търговска изгода. Не искаме да сме платформа за целта, да не говорим че и регулациите в областта са изключително строги и не искам да рискувам проблеми за нещо, което не е директно свързано с целта на форума. 

 

Темата се заключва, ако някой иска да добави полезна информация за заместители, които се намират на българския пазар, нека ми пише или да докладва темата. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.