Прескочи до съдържание

Турски ресторант в София


Препоръчани мнения

Днес се отбих на връщане от Пловдив в този "Зеко" на магистралата. 

 

Честно казано, в коя да е кръчма има вероятност яденето да е по-интересно. Безвкусен хляб, доста постна агнешка супа, а пилешкият кебап беше предимно от изрезки. 

 

Може и този тип кухня да не е за мен, но в по-прехвален ресторант не съм бил. Интересно, че и на жена ми не и допадна, а тя е доста по-отворена към източната кухня от мен.

Връзка към коментар

Знам си аз, че като се опитам да кажа нещо деликатно не ми се получава. Имах предвид ти да отделиш мненията и да пуснеш тема :)

 

Всеки да си споделя, ако е ходил на ново/ интересно място и как му се е сторило, плюс адрес/ сайт и ценови диапазон (вместо евтино/ скъпо). Като се наптрупат мнения може да сложим като линкове в първото да се ориентират хората по-лесно. Аз бих се наела, няма проблем.

То не е ли тази темата с ресторантите?

Аз защото също имах нужда от подобно инфо и тогава я открих и писах за арменския ресторант.

Връзка към коментар
Гергана Пенина

То не е ли тази темата с ресторантите?

Аз защото също имах нужда от подобно инфо и тогава я открих и писах за арменския ресторант.

точно тази е темата, но когато Мрън писа това, темата още не съществуваше :)
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.