Прескочи до съдържание

Flixbus - промоции и кодове за намаление


chandni
Съобщението е добавено от chandni

Правила на темата:

 

  • Ако имате код за предоставяне, пускайте го директно в темата. Без молби хората да пишат на лични. 
  • Ако търсите код няма нужда да публикувате в темата, просто проверете последните няколко публикувани и дано имате късмет. Молби за кодове се премахват.
  • Ако използвате някой код от темата или го проверите, че е използван реагирайте с иконката "замислям се". Няма лошо да я има реакцията повече от веднъж, така ще се предпазим от това някой просто с реакция да маркира кодове, които смята да си запази като блъфира останалите. 
  • Ако по някаква причина не желаете да споделите код с всички регистрирани и нерегистрирани, просто не го публикувайте.

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Катя мравката каза:

Извинявам се, ако е отговорено преди, но може ли да се купи  билет от шофьора, защото много се оплакват от отменени рейсове. Видях, че  пише че може, но на практика как е?

Обикновено в Европа по-ги променят в Германия, тук не би трябвало да има промени.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Преди 22 дни ми отмениха пътуване Шамони- Женева без алтернатива, от FlixBus- Германия, въпреки, че бях го купила от българското приложение. Още нямам отговор на оплакването за възстановяване на сумата за билета с другата автобусна компания, която ползвах. Също имах закъснение над 2 чАса и половина от Виена за Братислава. Въобще не реагираха на въпросите ми в приложението. След доста време ми изпратиха код за 10% за следващо пътуване, което не се състоя в дадения срок. Не мога да разчитам вече само на тях, трябва резервен вариант.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 часа, marycap каза:

Преди 22 дни ми отмениха пътуване Шамони- Женева без алтернатива, от FlixBus- Германия, въпреки, че бях го купила от българското приложение. Още нямам отговор на оплакването за възстановяване на сумата за билета с другата автобусна компания, която ползвах. Също имах закъснение над 2 чАса и половина от Виена за Братислава. Въобще не реагираха на въпросите ми в приложението. След доста време ми изпратиха код за 10% за следващо пътуване, което не се състоя в дадения срок. Не мога да разчитам вече само на тях, трябва резервен вариант.

Да минус на Фликса е , че отговарят след 15тина дена и повече.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Катя мравката
преди 19 часа, vinidj каза:

Обикновено в Европа по-ги променят в Германия, тук не би трябвало да има промени.

Аз искам да отида от Загреб до Любляна, а това е част от пътя за Германия. Смятам да  чакам на автогарата за някой фликсбус и ще пиша дали съм имала късмет. За връщането ще резервирам, ако успея да замина.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Йосиф Милчов

На някои да му се намира код за Flixbus? Благодаря 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

We hope you've enjoyed traveling with us. You've earned a 25% discount voucher for your next trip. Next steps? Choose your destination and get ready to go on your next trip!

 

ou can use this voucher for trips between September 01, 2023 and October 01, 2023 and it can be redeemed only in the App.

Enter your personal voucher at checkout:

 
 
CRAA94HZ9Y9L
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
На 2.09.2023 г. в 9:42, Kamen каза:

ou can use this voucher for trips between September 01, 2023 and October 01, 2023 and it can be redeemed only in the App.

Интересно ми е, ако човек използва промокод заради  самата отстъпка, както  е в горния пример: до  1ви Октомври, а реално му трябва пътуване след 1ви Октомври, може ли  закупен с  ваучер  билет да се променя по-късно за друг ден, без да се губи  размерът на ваучера, а само да се доплати разликата в билетите? В много случаи и това може да бъде  вариант  с използването на ваучерите, по подобие на флекса при Уиз.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, epetkov каза:

Интересно ми е, ако човек използва промокод заради  самата отстъпка, както  е в горния пример: до  1ви Октомври, а реално му трябва пътуване след 1ви Октомври, може ли  закупен с  ваучер  билет да се променя по-късно за друг ден, без да се губи  размерът на ваучера, а само да се доплати разликата в билетите? В много случаи и това може да бъде  вариант  с използването на ваучерите, по подобие на флекса при Уиз.

по схемата купуване на нов билет с ваучер на определена стойност - отмяна - получаване на ваучер на същата стойност - нова покупка и т.н. може да се удължава валидността на ваучерите. Но това се отнася за тези на определена стойност. Ваучерите за % намаление няма как да се удължават. При смяна на билет не знам как ще е.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, epetkov каза:

Интересно ми е, ако човек използва промокод заради  самата отстъпка, както  е в горния пример: до  1ви Октомври, а реално му трябва пътуване след 1ви Октомври, може ли  закупен с  ваучер  билет да се променя по-късно за друг ден, без да се губи  размерът на ваучера, а само да се доплати разликата в билетите? В много случаи и това може да бъде  вариант  с използването на ваучерите, по подобие на флекса при Уиз.

Ако се купи през полската версия и се отмени няма да има такса и ще се запази размера на билета с отстъпката от ваучера.През други версии ще има такса,защото до 1 октомври е под 30 дни.Аз съм купувал билет с 20% отстъпка за нов клиент и после го отмених и ми върнаха това ,което съм платил.Примерно билета е 20 евро,с 20% отстъпка платих 16 и като отмених ми дадоха ваучер за година за 16 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, ДиянаВ каза:

отмяна - получаване на ваучер на същата стойност - нова покупка и т.н.

Малко извън темата, но точно така е и при фамозната  жп компания БДЖ.  Даже в горния въпрос щях да питам дали е както при БДЖ-то,  но се ограничих само със сравнението с флекса на Уиз.  Та имах купен от БДЖ  спално място 1ва класа за 30,00 лева.  След като установих, че спално място бизнес класа е с цена 36,80 лева, писах до БДЖ  за  доплащане на 6,80 лева и евентуална такса  на БДЖ за промяна  на билета. Отговориха ми да процедирам така:  1. Да  отменя вече купения билет (на езика на БДЖ да го анулирам) и 2. Да си купя нов спален билет бизнес класа.  Но при такава процедура, за която не ми трябваше никакъв  съвет от  БДЖ,  новият билет щеше да ми струва 39,80 лева  (36,80 лв нов билет +3 лева загуба от отменения ми билет (съгласно условията на БДЖ при отмяна на билет се удържат 10% неустойка).  Не можех да тръгна на такъв ход и приложих схема с доплащане на 2 лева към билета ми  от 30.00 лева и успях.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , epetkov каза:

Малко извън темата, но точно така е и при фамозната  жп компания БДЖ.  Даже в горния въпрос щях да питам дали е както при БДЖ-то,  но се ограничих само със сравнението с флекса на Уиз.  Та имах купен от БДЖ  спално място 1ва класа за 30,00 лева.  След като установих, че спално място бизнес класа е с цена 36,80 лева, писах до БДЖ  за  доплащане на 6,80 лева и евентуална такса  на БДЖ за промяна  на билета. Отговориха ми да процедирам така:  1. Да  отменя вече купения билет (на езика на БДЖ да го анулирам) и 2. Да си купя нов спален билет бизнес класа.  Но при такава процедура, за която не ми трябваше никакъв  съвет от  БДЖ,  новият билет щеше да ми струва 39,80 лева  (36,80 лв нов билет +3 лева загуба от отменения ми билет (съгласно условията на БДЖ при отмяна на билет се удържат 10% неустойка).  Не можех да тръгна на такъв ход и приложих схема с доплащане на 2 лева към билета ми  от 30.00 лева и успях.

Да, ако и в бъдеще ще ползваш автобуса по маршрута /например при мен Русе - Букурещ летище/, промяната ми се вижда по-удачен вариант от отмяна. В случай на нужда бих го използвала.

Мога ли да променя резервацията си самостоятелно?

Можеш да анулираш резервацията си до 15 минути преди часа на заминаване тук.

Ако искаш да промениш часа или мястото (стига да е в рамките на същия град) на отпътуване/пристигане, ето как можеш да го направиш:
  1. Влез в „Управление на резервацията ми“.
  2. Щракни върху „Промяна на датата/часа на отпътуване“.
  3. Избери пътуването, което искаш да промениш, и прегледай новите опции за пътуване.
  4. Избери новата дата/пътуване и потвърди промените. Ако новото пътуване е по-скъпо, ще трябва да доплатиш разликата. Ако новото пътуване е по-евтино, разликата ще бъде оформена като ваучер.
  5. Ще получиш ново потвърждение на резервацията и нов номер за нея.
Моля, имай предвид: Всички допълнителни екстри, закупени преди това, като резервация на седалки или велосипеди, няма да бъдат прехвърлени към новото пътуване. Цената на тези екстри ще бъде приложена като кредит за новото пътуване и ще бъде възстановена като ваучер, където е приложимо.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 11 минути , dimitrov6 каза:

Пуснали са между София и Пловдив по 15 лв.

Screenshot 2023-10-19 at 15-09-22 Пътуване с автобус от София до Пловдив на чт 26 окт.png

Същите билети се продават в сайта на Карат-С за 15.40 лв. и по касите.

Понеже пътувам често по трасето, си ги купувам все онлайн, защото в последния момент няма. Даже имам карта, която дава намаление след 21-ви закупен билет.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , Argentique каза:

Същите билети се продават в сайта на Карат-С за 15.40 лв. и по касите.

Понеже пътувам често по трасето, си ги купувам все онлайн, защото в последния момент няма. Даже имам карта, която дава намаление след 21-ви закупен билет.

Ако се купят през полската версия ще може да се отменят до 3 часа преди тръгване безплатно.Ако имаме и ваучери ще може да се намалят.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако някой иска, мога да му дам моя код за намаление за нов клиент, до 9 ноември валиден. Аз се отказах. 

Ред: какво ще питам, пиша го направо:

 

393958892_1056989145654655_6982323055526358723_n.jpg.824a95459b2cc35857deb01633d3c8fa.jpg

Редактирано от Argentique
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Имам код за 12% отстъпка с  Фликсбус 

X4AJ2PBR3KX

Валиден до 15.02, след това ще видя дали мога да генерирам още. Твърди се, че важи за цялата мрежа, не само за Бразилия.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , mamaivy каза:

Да Ви се намира излишен код?

Или идея как да понамаля малко цените?

Пробвай кода за нов потребител/-20%/, преди месец работеше, само неизползван телефон, мейла може многократно да е един и същ.

  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Нов код за 12%

X4AJ244VH7H

Явно мога да си генерирам по желание, та ако някой иска, да пише ЛС

И може ако някой го ползва да потвърди в темата, че работи

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 15.02.2024 г. в 14:25, neuromancer каза:

Нов код за 12%

X4AJ244VH7H

Явно мога да си генерирам по желание, та ако някой иска, да пише ЛС

И може ако някой го ползва да потвърди в темата, че работи

Работи 🙂 Метни още един на лично, моля.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 21.01.2023 г. в 13:13, vinidj каза:

Май трябва и неизползван телефонен номер.

Научих за сайт ,който дава виртуален номер на който да ти пратят SMS.

https://temp-number.com/?utm_content=cmp-true

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

 

Автобусите на FlixBus: от юни всеки ден от София до Солун, нова линия и до Атина

През летния сезон ще има линия от Бургас до Истанбул и от Румъния до Балчик и Албена

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 1 час, dimitrov6 каза:

от Румъния до Балчик и Албена

Горната линия е традиционна и е сезонна.

 

преди 1 час, dimitrov6 каза:

от Бургас до Истанбул

Ето това е новина!!!  Но билети все още не се продават (Бургас- Истанбул).  Пак в същия материал пише за София - Осиек. Билети за София -Осиек вече се продават:

 

Screenshot_20240424_115207_Samsung Internet.jpg

Всъщност, Осиек е точка от нов маршрут София-Дрезден:

 

Screenshot_20240424_115921_Samsung Internet.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 18 минути , epetkov каза:

Ето това е новина!!!  Но билети все още не се продават (Бургас- Истанбул).

Сигурно ще е с турската фирма Камил Коч. Аз искам да пътувам по този маршрут, защото не съм минавал през КПП Малко Търново  но след скорошната катастрофа с Метро там ще чакам  Flixbus да тръгнат и с тях

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.