Прескочи до съдържание

Flixbus - промоции и кодове за намаление


chandni
Съобщението е добавено от chandni

Правила на темата:

 

  • Ако имате код за предоставяне, пускайте го директно в темата. Без молби хората да пишат на лични. 
  • Ако търсите код няма нужда да публикувате в темата, просто проверете последните няколко публикувани и дано имате късмет. Молби за кодове се премахват.
  • Ако използвате някой код от темата или го проверите, че е използван реагирайте с иконката "замислям се". Няма лошо да я има реакцията повече от веднъж, така ще се предпазим от това някой просто с реакция да маркира кодове, които смята да си запази като блъфира останалите. 
  • Ако по някаква причина не желаете да споделите код с всички регистрирани и нерегистрирани, просто не го публикувайте.

Препоръчани мнения

На 24.04.2021 г. в 20:56, dimitrov6 каза:

CRH86L4MJHE

 

25% off your next trip

This voucher is only valid until 24.05.2021

Ехаа благодаря ползвах го чак днес и стана и днес 🙂 

Ако някой има още да споделя излишни ваучери.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Ако някой може да се възползва - ето два кода за намаление 25% в Португалия.
Доколкото разбирам от ситния шрифт - валидни до края на август, за пътувания до края на годината, само за вътрешни линии в Португалия. 
И може би става само през приложението на Flixbus, но не съм сигурен.

 

 20210727_233224.jpg.0407f9482e3fc4106eafcb4a9b5b80ed.jpg

 

20210727_233412.jpg.e153f629066c3578de6010c1f45850b0.jpg

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
Мирослав Василев

Имам 6/7 кода за 15% отстъпка за пътувания с Flixbus на територията на Полша и около 10 кода за 10% отстъпка важащи за пътувания в други държави.

 

Ако някой има нужда, нека ми пише на лично. Важат до 15 декември, но пътуването може да бъде и по-нататък!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...
преди 10 часа, mamaivy каза:

Здравейте!

Как мога да оптимизирам малко едни билети?

Някой действащ код?

 

@mamaivy https://voucher.growth.flixbus.com/

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Тия току що ми изпратиха код за намаление за 5 евро, който трябвало да използвам до края на деня, т.е. до след няколко часа. 😒

Нямам идея дали е валиден само за моя акаунт, но няма да го ползвам, ако някой иска да се пробва, ето то: 

CRS89DMHLKL

 

П.П явно не само на мен са изпратили. 😄

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ха-ха и на мен са пратили.....към 4:00ч тази сутрин..и пак пише, че важи до 26.09, но продължава да е активен. 🙂 Но смъква 15%, може би защото съм регистрирана в полската версия.

Вашите профили в кои версии са регистрирани, да видим дали няма да пратят по още някой ваучер за нов акаунт? 😉

 

 

Връзка към мнение
преди 1 час, iMari каза:

Ха-ха и на мен са пратили.....към 4:00ч тази сутрин..и пак пише, че важи до 26.09, но продължава да е активен. 🙂 Но смъква 15%, може би защото съм регистрирана в полската версия.

Вашите профили в кои версии са регистрирани, да видим дали няма да пратят по още някой ваучер за нов акаунт? 😉

 

 

Нямам идея в коя версия ми е регистриран профила. Мейлът е на английски, валутата е евро, та не знам.

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Промоция за Flix Train -50% с код JANUAR23 за пътувания с влак. Кодът е валиден до 22.01. Можете също така да го комбинирате с автобус, ако имате смяна на влак. Тогава отстъпката вече не е 50% спрямо само пътуването с автобус, но цената пак е по-добра.

F1.JPG

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 21 часа, darinamarinova каза:

@r_nikolov1 https://voucher.growth.flixbus.com/ - преглеждайте темата нагоре. работи само за нови членове, но става без проблем с неизползван досега имейл - изпраща промокод за 20% отстъпка 

Май трябва и неизползван телефонен номер.

Връзка към мнение
преди 4 часа, vinidj каза:

Май трябва и неизползван телефонен номер.

@vinidj мисля, че да. вчера направих резервация по тази схема отново - мина с друг телефонен номер и друг имейл. Имейлът дойде след поне 1ч, а смс-ът след като потвърдих имейла след 5-10 минути

 

 

Willkommen bei FlixBus! - с такова заглавие е имейлът, с който първо трябва да се потвърдят данните

Връзка към мнение
На 20.01.2023 г. в 15:21, darinamarinova каза:

@r_nikolov1 https://voucher.growth.flixbus.com/ - преглеждайте темата нагоре. работи само за нови членове, но става без проблем с неизползван досега имейл - изпраща промокод за 20% отстъпка 

Трябва да се закачи отгоре, за да не се губи между другите постове, все пак е постоянна отстъпка. Важи и за FLIXTRAIN.

 

Ето един неизползван код:

NCVPERND

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Здравейте, купих код който намаля Flixbus с 15%, но не мога да го ползвам, защото ограничението е за пътуване до 31.03.2023 ( не бях обърнала внимание). На който му трябва да пише, подарявам го.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.