Прескочи до съдържание

здравейте търся самолетен билет two way Hanover -Dublin 24,25,26.03.2020


Препоръчани мнения

Не знам доколко ще ти е полесно:

https://www.kiwi.com/en/search/results/hanover-germany/dublin-ireland/2020-03-24_2020-03-26/6-7?stopNumber=1

 

Аз поне не мога да намеря директни полети, но има от околните (и може би не чак толкова) градове.

Връзка към мнение

24.03 Хамбург-Дъблин и 29.03 Дъблин-Хамбург за 73.37 без багаж или 123 евро с багаж Ryanair:

20200305_122722.jpg.1b5e64e81cb2b7958c52a7cdee41c969.jpg

От Хановер до  Хамбург с Фликсбуса е 8 евро. Пътува се 2ч 10мин. Има достатъчно автобуси през деня.

Връзка към мнение
преди 23 часа, epetkov каза:

24.03 Хамбург-Дъблин и 29.03 Дъблин-Хамбург за 73.37 без багаж или 123 евро с багаж Ryanair:

20200305_122722.jpg.1b5e64e81cb2b7958c52a7cdee41c969.jpg

От Хановер до  Хамбург с Фликсбуса е 8 евро. Пътува се 2ч 10мин. Има достатъчно автобуси през деня.

мерси

 

какъв е този бус?

 

с влак ми показва че е 2chasa 50 min

 

Връзка към мнение

покрай отменените полети заради вируса се замислям дали да не пътувам с влак . 

 

знам че ще е около 1 ден,но в момента ми изглежда по сигурно. 

 

някой би ли ме ориентирал с цена?

 

 

Връзка към мнение
преди 30 минути , MatriXa каза:

покрай отменените полети заради вируса се замислям дали да не пътувам с влак . 

 

знам че ще е около 1 ден,но в момента ми изглежда по сигурно. 

 

някой би ли ме ориентирал с цена?

 

 

Още не са изкопали тунел между Албиона и Ирландия.

Връзка към мнение
преди 15 минути , MatriXa каза:

???

Няма как да стигнеш с влак до остров, който не е свързан с друга суша с мост или тунел. Трябва да се комбинира с ферибот и въпреки, че в UK продават билети SailRail става дълго и безсмислено.

Връзка към мнение

Има фериботи, на които качват и влакове

Поне ако си вземеш младежки влаков билет за цяла Европа можеш да стигнеш до Ирландия с ферибота

Обаче като имаме предвид, че ще ти трябват поне 3-4 прекачвания по маршрута, не си го представям като по-сигурно от самолет. Да не говорим, че цената си мисля, че ще е наистина фамозна.

Връзка към мнение
преди 9 минути , neuromancer каза:

Има фериботи, на които качват и влакове

Поне ако си вземеш младежки влаков билет за цяла Европа можеш да стигнеш до Ирландия с ферибота

Обаче като имаме предвид, че ще ти трябват поне 3-4 прекачвания по маршрута, не си го представям като по-сигурно от самолет. Да не говорим, че цената си мисля, че ще е наистина фамозна.

Фериботите между Англия и Република Ирландия НЕ качват влакове. Пътниците пътуват с различни влакове от и до пристанищата.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.