Прескочи до съдържание

Виртуална сБирка на по Бирка. 22.03, 16:00. Тема: Австралия


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Запис от сбирката: https://www.youtube.com/watch?v=pdy5SOZlOpo

 

Препоръчани мнения

Още веднъж много благодаря, Жоро! Много готино се получи! Ако има нужда, ще се включа и аз с една презентация на Канада от източния до западния бряг по някое време.

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 4 минути , Crazy Horse каза:

Още веднъж много благодаря, Жоро! Много готино се получи! Ако има нужда, ще се включа и аз с една презентация на Канада от източния до западния бряг по някое време.

 

Виж другата тема и направо си кажи за кога. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря за днешното включване! За мен беше за първи път присъствието на такава виртуална среща и макар и да се включих само в чака беше много хубаво изживяване, връзката беше супер и от Берлин! Беше интересно, забавно и много ободряващо да излезем за малко от този омагьосън свят, където всички се въртим.  Ей така със скоч, портокал и шоколад  и вашата  приятна компания беше супер следобяд! Поздавления за прекрасната идея Георги!

90526545_507912936566858_185955075846307840_n.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 17 минути , Crazy Horse каза:

Още веднъж много благодаря, Жоро! Много готино се получи! Ако има нужда, ще се включа и аз с една презентация на Канада от източния до западния бряг по някое време.

 

Давай!  🙂

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И аз благодаря! Въпреки,че бях на оригиналната презентация, пак ми беше интересно и приятно. Успях да се откъсна от всички проблеми, а и явно ми липсват сбирките на живо.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

И на мен ми беше много приятно. Докато приготвях тиквена баница за семейството, си слушах/гледах за Австралия. Имам постоянна покана от мои близки, които живеят там, но все не успявам да се възползвам. С презентацията още повече ми се приходи 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз благодаря, беше приятно и интересно. Още повече благодаря за записа, защото ми се наложи непредвидено да изляза, а така ще мога да го догледам 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

@Георги супер беше и много интересно. Благодаря от сърце за инициативата. Ако, искате и решиш нещо насреща сме с нещо кратко до 30 мин. за Грузия.  Не знам колко би било интересно, все пак си е от по стандартните дестинации.

  • Харесвам 10
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , Йосиф Милчов каза:

@Георги супер беше и много интересно. Благодаря от сърце за инициативата. Ако, искате и решиш нещо насреща сме с нещо кратко до 30 мин. за Грузия.  Не знам колко би било интересно, все пак си е от по стандартните дестинации.

Ааа, как ще е от стандартните?
Пък дори и така да е, винаги е интересен друг поглед:))))

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
Травеолани

Благодаря за организацията и за записа - оригиналното време за срещата не ме устройваше, но започнах да гледам по-късно през деня. Ще довършвам сега, след като децата са по леглата :).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Леле, каква хубава идея, ще гледам записа! Аз се опитвах да влезна в сайта, но даваше някакъв проблем. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз не можах да "присъствам"  на виртуалната сбирка.На компютъра трябваше да сменя браузера.А пък от телефона ме предупредиха,че може да блокира.

Надявам се следващия път да се включа успешно.

Подкрепям @zvezda9001 да ни разходи в Куба.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За първи път ползвах това приложение. Натиснах Зуум аудио и слушах през блутуут колонка. Сега гледам, че имам в набрани повиквания два часа разговор със Зуум. 

Връзка към мнение

Аз пък гледах записа и мисля, че се е получило добре. Поне в следващите няколко седмици ще си имаме забавление.

Едно добро начало за презентациите и за всички, които не успяват да присъстват на тях физически. 

🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Съгласна съм с Поли, така всички Магеланци ще могат да присъстват!

  Аз бих участвала в подобно нещо, но по-скоро ако е във формат не аз да разказвам, ами да се избере една дестинация, която съм посетила и да има списък с въпроси от всички, на които аз да отговоря. 🙂  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз гледах записа - благодаря, много интересно беше. Със сигурност ще гледам да се включа в следващите виртуални сбирки, или поне да ги гледам на запис. 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

И аз много благодаря на @Георги🙂 Станало е невероятно нещо. Много добра идея. 😊

Чак днес насмогнах да изгледам първия запис. Въпреки, че не бях на оригиналната презентация, страхотно се е получило.

Благодаря за линка към youtube. 

Утре продължавам със следващите виртуални записи.  

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.