Прескочи до съдържание

Виртуална сБирка на по Бирка. 22.03, 16:00. Тема: Австралия


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Запис от сбирката: https://www.youtube.com/watch?v=pdy5SOZlOpo

 

Препоръчани мнения

Ще се опитам и аз да се включа. 

Поне, ако не друго, мога да питам разнинеща, ако видя, че презентаторът е притеснен.🙂😉

Връзка към мнение
Преди 1 час, Тони каза:

Ще се опитам и аз да се включа. 

Поне, ако не друго, мога да питам разнинеща, ако видя, че презентаторът е притеснен.🙂😉

И да го репликираш, ако нещо излъже. Ще ти включа и твоя микрофон!

Връзка към мнение
преди 17 часа, Георги каза:

Драснете един пост, ако ще присъствате, нямам идея колко хора да очаквам, мисля че лимитът от 100 участника ще ни стигне, но ако е нужно да ъпгрейдна профила

Жоро, имам двама човека, за които знам, че ще се радват да видят презентацията, но не са участници във форума. Има ли проблем да им пратя връзка, предвид че нещо прочетох, че може да се налага да доплащаш ако сме повече хора? Та да не те набутваме ...

Връзка към мнение
преди 2 минути , Фил каза:

Жоро, имам двама човека, за които знам, че ще се радват да видят презентацията, но не са във участници във форума. Има ли проблем да им пратя връзка, предвид че нещо прочетох, че може да се налага да доплащаш ако сме повече хора? Та да не те набутваме ...

Пращай смело. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Относно тестовете, няма смисъл да правим друга среща преди това, просто ще започнем тази от малко по-рано, към 15:40. и ако имате проблеми имаме 20 мин да ги разрешим 🙂

 

Пак да пиша, че на https://zoom.us/test можете сами да извършите тест без нужда да се включвате в среща с други хора предварително. Пробвайте и пишете тук, ако нещо не сработва.  

Връзка към мнение

При мене не се получиха нещата. Много ме е яд,но какво да се направи?!? Не знам дали има някаква връзка,но всичко бе перфектно докато Гошо не каза,че пуска да записва сбирката.От този момент нататък започна едно прекъсване едно засичане........

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@krasen_denev, не знам, освен да е проблем с интернет, тия дни много телекоми почнаха да поиздъхват. Който е изпуснал сбирката, закъснял е или пък не е бил въобще, ето youtube запис: 

 

 

По същите причини youtube също ограничава образа до макс 360p, така че ще е леко размазано, но мисля че е гледаемо. Редакция: всъщност го пуснаха на 720p.

 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 15
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към мнение

Благодаря на всички гости. Тези 88 малко ме шашнаха като изключих презентацията, близо сме били до стотната граница 🙂 Дано на повечето им е било интересно и дано не е имало много хора възпрепятствани от технически проблеми. 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 19 часа, Георги каза:

Редакция: всъщност го пуснаха на 720p

Вече е FullHD. При качване в Youtube винаги след качването е на ниска резолюция и малко по малко се качва до оригиналното качество. 

 

Благодаря за сбирката. Откъсна ме от сивото ежедневие и ме накара да забравя проблемите поне за малко. 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Наистина добра идея и добре се получи. 👍 

Сега остава да стане традиция веднъж седмично в неделя и да се направи програма.

Не само от Жоро а от който желае.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, krasen_denev каза:

При мене не се получиха нещата. Много ме е яд,но какво да се направи?!? Не знам дали има някаква връзка,но всичко бе перфектно докато Гошо не каза,че пуска да записва сбирката.От този момент нататък започна едно прекъсване едно засичане........

Красене, при мен също се получи така.

Излязох и влязох отново, през линка, който беше дал Жоро. И тогава, всичко се оправи.

 

И аз  много  благодаря!
По всичките тези места съм била, но пак ми беше много интересно. Според  мен, Жоро си има дар слово и хубава дикция, което е важно при такива срещи. 

А пък особено приятно ми беше, дето сме заедно - едно такова, особено чувство,  за  мила среща с приятели.:)))

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Беше много яко!!!

Все едно правех секс, само че виртуален😉.

 

П.П. И при мен се получи същото със забиването...😐. Направо се засякох нещо и не можах да продължа.

Ще направя повторен опит. На запис трябва да е по-лесно😆.

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.