Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,имам два ваучера от jetstar asia който трябва да използвам до 15.08,но впредвид ситуацията с корона вирус,не виждам как това ще стане.Направих опит да се свържа с Live chat им но безуспешно,не откривам емайл им  и се чудя как да се свържа с тях....Ако знаете как моля да споделите:)Дали на някой от вас са преиздавали ваучер,т.е удължили?Мерси:)

Връзка към коментар

Едва ли ще се съгласят да ги увеличат, изрично са казали че няма такъв вариант. Опцията ти е наистина да видиш дали ще можеш да планираш пътуване до лятото догодина. 

 

Всъщност ваучерите от сегашната вълна отменени полети ли са или от преди това?

Връзка към коментар
преди 56 минути , stanislavpp каза:

Полети за една година напред от 15.08 , не ви ли устройват ?

Устройват ме и още как:)Но мойте са валидни до 15.08.

преди 40 минути , Георги каза:

Едва ли ще се съгласят да ги увеличат, изрично са казали че няма такъв вариант. Опцията ти е наистина да видиш дали ще можеш да планираш пътуване до лятото догодина. 

 

Всъщност ваучерите от сегашната вълна отменени полети ли са или от преди това?

Ваучерите ми са от февруари,от анулирано пътуване от моя страна!

Връзка към коментар
преди 12 минути , stanislavpp каза:

Това е валидността на ваучера , а не че трябва да летиш дотогава -  може да закупиш полет с него за година напред , в твоят случай до 08.2021

Пробвах да закупя за ноември,и ми изписа ,че ваучера ми е невалиден,след което пробвах за юли и ми прие ваучера,затова според мен си е валиден до 15.08 тази година.

Връзка към коментар
преди 16 часа, stanislavpp каза:

Опитай пак , вероятно е бил бъг.

Опитах днес и нямаше никакъв проблем да купя билети за ноември,явно системата е била бъгната!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.