Прескочи до съдържание

Ваучери вместо пари за отменени полети


Препоръчани мнения

А на мен ваучерът на Катарците изтича на 17 март, т. г. и е с валидност вдна година; в сайта на катарците са отбелязали, че ваучерите имат валидностен срок две години...на кое да вярвам,а не е възможно да си купя нов билет, за всички дестинации излиза забрана...

Връзка към коментар
преди 16 минути , ХаджиДимитър каза:

А на мен ваучерът на Катарците изтича на 17 март, т. г. и е с валидност вдна година; в сайта на катарците са отбелязали, че ваучерите имат валидностен срок две години...на кое да вярвам,а не е възможно да си купя нов билет, за всички дестинации излиза забрана...

Много кофти история! На твое място бих се свързал с катарците, за да изясня случая. Лошото е, че вече нямат български телефон.

Връзка към коментар
Преди 1 час, ХаджиДимитър каза:

А на мен ваучерът на Катарците изтича на 17 март, т. г. и е с валидност вдна година; в сайта на катарците са отбелязали, че ваучерите имат валидностен срок две години...на кое да вярвам,а не е възможно да си купя нов билет, за всички дестинации излиза забрана...

Ами обади им се и провери какво става. Български телефон май все още имат, но офис нямат, тоест ще говориш с централата

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.