Прескочи до съдържание

Песните през май 2020


Препоръчани мнения

Точно преди двайсет години (всъщност вече мина полунощ, така че преди 20 години + 1 ден) излезе албумът, който съм чакал с най-голямо нетърпение през живота си: "Wishmaster" на NIGHTWISH...

Та в него има една композиция, която прекрасно описва всеки магеланец, а сега повече от всякога. Липсват ми пътуванията (както на всички ви), но още повече ми липсват и невиртуалните магелански сБирки 🙂 

It's not the end

Not the kingdom come

It is the journey that matters, the distant wanderer

Call of the wild In me forever and ever and ever forever 

Wanderlust!

 

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Денят е 7 април 1998 - плеяда чудесни музиканти, певци и актьори са се събрали на единствен (страхотевичен!) концерт  в Роял Албърт хол - да отпразнуват 50-годишния юбилей на Сър Андрю Лойд Уебър. Илейн Пейдж - ултимативната кралица на мюзикълите - има 2 участия, като с това долу напомням, че каналът на Уебър в ютуб  този петък ще представи Cats ❤️ 

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 7 минути , Таньо каза:

@master_of_germs , @Niceday коментарите ви по-горе ме доведоха до:

Аа, велико е това! Много любимо на Найтуиш с Таря 🙂
Ако си фен на Фантомът - ето едно още по-добро - Floor Jansen en Henk Poort (може да съм го публикувала преди)

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 25.05.2020 г. в 14:31, Sinka каза:

 

Леле!

Не бях го и чувал тоя момък, хабер си нямах, че има такъв. Сега му гледах участието в Britain's Got Talent. Онова, което видях там, е на световно ниво, казвам го без колебание. Тоя ми ти Иво изпъкна особено силно на сцената на това шоу, където повечето от участниците певци просто демонстрират колко добре са се научили да изпълняват нечия чужда песен, изпята вече и от друг. А той излезе и размаза публиката с изпълнение на собствена творба и ако съдя по обявената му професия - със собствена хореография. Entertainment от най-висока проба, който, както каза Роби Уилямс, не много хора разбират. Реакцията на публиката беше показателна. Реакцията на самия Роби Уилямс - още повече.

Онова, което ме смая най-много - че именно в Лондон публиката го посрещна по такъв начин. Срамота, Лондон!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Роби Уилямс лично го е поканил да участва в предаването. Не е незабелязан Иво в Европа и си прав, че е на световно ниво. Прекалено ексцентричен е дори за Лондон обаче 🙃. Има и песньовка за Ковид-а, ама е малко нецензурна.....виж я в тубата..... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.