Прескочи до съдържание

Омразни дестинации


Препоръчани мнения

Сериозно ли има такава тема? 🤔

Все си мисля, че пътуване, от което човек се върне сравнително здрав и необран, е било успешно и е имало смисъл. 

Просто има места за веднъж и за пак и отново.

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Анкара заема достойното трето място в личната ми класация на най-безинтересните градове след Скопие и Едмънтън.За мое щастие Търкиш смениха полетите и си спехтих още близо цял ден престой там.За мен даже и за веднъж не си заслужава.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

По стечение на обстоятелствата съм ходил 9 пъти в Малайзия и ми е една от любимите страни.Страхотни острови с коралови плажове,джунгли,ниски цени и спокойствие.Забрадките не ми пречат.По-скоро скъпата бира си е недостатък ама така е по мюсюлманските страни.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 25.06.2024 г. в 15:13, Argentique каза:

Сериозно ли има такава тема? 🤔

Все си мисля, че пътуване, от което човек се върне сравнително здрав и необран, е било успешно и е имало смисъл. 

Просто има места за веднъж и за пак и отново.

И аз се позачудих, ама все пак сме различни и всеки гледа различно на нещата. Ето горе се вижда дори с Малайзия като пример - две мнения едно след друго, абсолютно противоположни.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, ivailo_radev каза:

все пак сме различни и всеки гледа различно на нещата.

Тя цялата тема поначало си е субективна – някой ще позволи на един негатив да му развали общата картина, а друг и в нехаресвана среда ще си намери нещо хубаво и интересно.
Където и да пътуваш, винаги носиш себе си. :smile:
Разбира се, случват се и някои по-изкарващи извън релсите неща, но досега не съм съжалила, че съм отишла някъде.
Ако знам, че някое място не е моето (примерно Аушвиц), просто не ходя там.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 16 часа, stanimir каза:

Анкара заема достойното трето място в личната ми класация на най-безинтересните градове след Скопие и Едмънтън.За мое щастие Търкиш смениха полетите и си спехтих още близо цял ден престой там.За мен даже и за веднъж не си заслужава.

Анкара отскоро има обект на ЮНЕСКО И само това е причината да съжалявам, че махнаха нашето прекачване там.

Връзка към коментар
На 25.06.2024 г. в 16:13, Argentique каза:

Все си мисля, че пътуване, от което човек се върне сравнително здрав и необран, е било успешно и е имало смисъл.

Значи пътуването ми в Нигерия преди няколко години трябва да го броя за неуспешно, тъй като ме обраха класически. Макар че имаше смисъл де 🙂

 

Майтапът настрана. Европа ми е все по-скучна като цяло, с няколко малки изключения. Матрицата на ЕС си казва тежката дума и всичко ми изглежда все по-еднакво в не добрия смисъл.

 

@stanimir как можа да обидиш така тежко Скопие! 🙃

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Фил каза:

:unsure:
Какво е "класически"? Изваден нож (пистолет) и "давай портофейла и телефона!", или джебчии?

Джебчии... добри бяха 🙂 Иначе и ножовете бяха на една ръка разстояние по принцип. В общи линии всичко, което бях чувал за Нигерия, се оказа вярно. И по улиците са разхождаха десетки от онея принцове-милиардери от спам имейлите 🙂 Като се замисля, не изгарям от желание да се върна.

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
50 minutes ago, master_of_germs said:

Анкара отскоро има обект на ЮНЕСКО И само това е причината да съжалявам, че махнаха нашето прекачване там.

Като разположение много ми заприлича на Пловдив с тепетата.Разликата е , че стария град доскоро е бил в пълна разруха и едва в момента го възстановяват.Няма обаче усещане за автентичност.Ще стане хубаво де , ако изхвърлят огромния боклучав пазар в подножието му.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.