Прескочи до съдържание

21-а виртуална сБирка на по бирка. Събота, 20.06, 17:00ч. Тема: През Долината на смъртта към Орегон


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

преди 19 часа, Marusinka каза:

Радвам се!! Този пъти и за мен беше истинско удоволствие, защото не бях притеснена. Благодаря на всички, които се включиха! 😀

Аз гледах на запис, благодаря за интересното представяне, хубаво разказваш. :smile3: 
Попитай за рецептата за оушънрол-четата, че да я споделиш в  кулинарната тема. :grin:
А  прословутите портландски вуду-понички даже сме ги обсъждали в темата "Познай откъде е тази снимка"  :grin:

 

преди 15 часа, Rumiana каза:

А това на снимките ти от Долината на смъртта, веднага след Badwater Basin, е небезизвестният Zabriskie Point.  Популярността му вероятно до известан степен се дължи и на едноименния филм на Антониони - беше голям хит на времето! 

UxeseiqiJFhfyY0dUkp7q-zFF1lbPzkMmruk4tcX

О, да, аз винаги свързвам тези пейзажи с филма Забриски пойнт, много се бях впечатлил навремето от него:yes:, не че много го разбрах тогава :grin:
Надявам се някой ден да го видя на живо това място.  :rolleyes:

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Не бях в София вчера и не успях да гледам живото предаване, но с удоволствие изгледах записа. Много приятна презентация, благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
19 hours ago, Rumiana said:

Благодаря за презентацията! 👍

 

А това на снимките ти от Долината на смъртта, веднага след Badwater Basin, е небезизвестният Zabriskie Point.  Популярността му вероятно до известан степен се дължи и на едноименния филм на Антониони - беше голям хит на времето! 

По залез там се събират десетки фотографи да снимат залеза - мястото е наистина красиво и емблематично!

 

UxeseiqiJFhfyY0dUkp7q-zFF1lbPzkMmruk4tcX

Не съм го гледала филма. Мисля, че бях чела за него покрай пътуването.

15 hours ago, Травеолани said:

Благодаря! И аз изгледах презентацията на един дъх и ми беше много интересно.
 

Тези три езера се надявам да успеем да ги посетим някой ден. Миналата година при обиколката ни на Калифорния реших, че много ще ни отдалечат и ги оставих за друг път.

 

35 градуса Целзий за 8 сутринта си е сериозна жега :). При нас това са рекордни температури, аз съм отвикнала от тях. 

Наистина си заслужава, особено езерото Тахо. 
 

Аз честно казано излизам навън да се топля, че иначе голям студ вкъщи (на мъжа както споменах все му е топло и ни държи като в иглу 😂)

3 hours ago, Фил said:

Аз гледах на запис, благодаря за интересното представяне, хубаво разказваш. :smile3: 
Попитай за рецептата за оушънрол-четата, че да я споделиш в  кулинарната тема. :grin:
А  прословутите портландски вуду-понички даже сме ги обсъждали в темата "Познай откъде е тази снимка"  :grin:

 

О, да, аз винаги свързвам тези пейзажи с филма Забриски пойнт, много се бях впечатлил навремето от него:yes:, не че много го разбрах тогава :grin:
Надявам се някой ден да го видя на живо това място.  :rolleyes:

 

Пожелавам ти го! 
А за рецептата е супер сложна и е голяма занимавка, ще трябва да я намеря и споделя, но никога не съм я правила. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани
преди 28 минути , Marusinka каза:

Аз честно казано излизам навън да се топля, че иначе голям студ вкъщи (на мъжа както споменах все му е топло и ни държи като в иглу 😂)

Да, разбирам те напълно! Ние сме живяли във Флорида, а там без климатик не може. Навдякъде бяха настроени на 19-20 градуса и аз ходех с жилетки вътре, а на вън 40 градуса. Мъжът ми беше много доволен, и на него му е постоянно топло 🙂

Връзка към мнение
преди 9 часа, Фил каза:

О, да, аз винаги свързвам тези пейзажи с филма Забриски пойнт, много се бях впечатлил навремето от него:yes:, не че много го разбрах тогава :grin:
Надявам се някой ден да го видя на живо това място.  

...А от Забриски пойнт, ако се качиш по една пътека нагоре по баира, има едно място - Dantes View - от където се открива страхотна гледка към цялата Долина на Смъртта!

 

gcA3C1AyjFoEgTx81qWSS2wjos9tN78KSMZXjgmG

 

Извинявай, че ти спамя темата, но като гледах презентацията, почнах да си спомням за онези дивни места!

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
31 minutes ago, Rumiana said:

gcA3C1AyjFoEgTx81qWSS2wjos9tN78KSMZXjgmG

 

Извинявай, че ти спамя темата, но като гледах презентацията, почнах да си спомням за онези дивни места!

 

Е, ти пък точно ми спамиш темата 😄 Много хубаво правиш, че споделяш. Даже качвай още снимки, ако имаш, защото моите всички са правени с телефон, твоите винаги са с доста по-голямо качество.

Връзка към мнение

@Marusinka, благодаря за прекрасната разходка, която сподели с нас! Много хубави снимки от още по-хубави места. И не на последно място, благодаря за отделеното време и пренастройката на домашната програма, за да ни доставиш това удоволствие! 🌷

 

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
10 hours ago, Zara said:

@Marusinka, благодаря за прекрасната разходка, която сподели с нас! Много хубави снимки от още по-хубави места. И не на последно място, благодаря за отделеното време и пренастройката на домашната програма, за да ни доставиш това удоволствие! 🌷

 

 

Е, то домашната програма е бая скучна в момента. Малко спомени от по-цветни дни не са излишни 😀

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.