Прескочи до съдържание

21-а виртуална сБирка на по бирка. Събота, 20.06, 17:00ч. Тема: През Долината на смъртта към Орегон


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Дата: 20.06, 17:00 българско време

Презентира: @Marusinka

Тема: През Долината на смъртта към Орегон

Zoom връзка: https://us02web.zoom.us/j/83911054078 , паролата е magelanci

 

IMG_3176.JPG

 

Записвайте се 🙂

Редактирано от Георги
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
3 hours ago, Childish said:

Със сигурност ще я гледам, но най-вероятно на запис.

То и аз в последните седмици, откакто отвориха ресторантите, не съм сколасала за жива презентация 😂

  • Смея се 1
Връзка към мнение
Травеолани

Аз ще гледам на запис, иначе ми е твърде рано за събота сутрин :). 

@Marusinka - ти с 9 часа ли си назад от България или с 10?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
51 minutes ago, Травеолани said:

Аз ще гледам на запис, иначе ми е твърде рано за събота сутрин :). 

@Marusinka - ти с 9 часа ли си назад от България или с 10?

Ние би трябвало да сме една зона - 10 ч. разлика. Аз гледам рано да направя презентацията, докато още спят хората вкъщи, защото сме с отворен план и няма къде да се скрия - става много шумно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани
преди 1 час, Marusinka каза:

Ние би трябвало да сме една зона - 10 ч. разлика. Аз гледам рано да направя презентацията, докато още спят хората вкъщи, защото сме с отворен план и няма къде да се скрия - става много шумно.

Аха, ясно, не бях сигурна. Значи ще ставаш рано 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много ми е готино с тези презентации - всеки си е направил труда да си припомни пътуването в детайли и да подготви интересни снимки. @Marusinka, благодаря ти, че ме върна назад във времето и ми припомни леко забравени, особено поради коронавируса, преживявания из Щатите 🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
41 minutes ago, Яничка said:

Много ми е готино с тези презентации - всеки си е направил труда да си припомни пътуването в детайли и да подготви интересни снимки. @Marusinka, благодаря ти, че ме върна назад във времето и ми припомни леко забравени, особено поради коронавируса, преживявания из Щатите 🙂

Радвам се!! Този пъти и за мен беше истинско удоволствие, защото не бях притеснена. Благодаря на всички, които се включиха! 😀

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
2 minutes ago, traveler said:

Пропуснах, още бъркам часовете - 17.00 и 19.00.Предлагам следващите сБирки да са например в 18.00:grin:

Бях изумен,че бях сам в 19.00.Нищо нали има запис.

 Хаха, да се надяваме, че Георги остави на мен тая задачка, да видим дали съм се справила 😂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за презентацията! 👍

 

А това на снимките ти от Долината на смъртта, веднага след Badwater Basin, е небезизвестният Zabriskie Point.  Популярността му вероятно до известан степен се дължи и на едноименния филм на Антониони - беше голям хит на времето! 

По залез там се събират десетки фотографи да снимат залеза - мястото е наистина красиво и емблематично!

 

UxeseiqiJFhfyY0dUkp7q-zFF1lbPzkMmruk4tcX

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Травеолани

Благодаря! И аз изгледах презентацията на един дъх и ми беше много интересно.
 

Тези три езера се надявам да успеем да ги посетим някой ден. Миналата година при обиколката ни на Калифорния реших, че много ще ни отдалечат и ги оставих за друг път.

 

35 градуса Целзий за 8 сутринта си е сериозна жега :). При нас това са рекордни температури, аз съм отвикнала от тях. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.