Прескочи до съдържание

От Варна до Тюленово и обратно за ден


Tokotome

Препоръчани мнения

Здравейте,
след две седмици ще съм във Варна и планувам да отскоча за ден до Тюленово и да се върна вечерта. За съжаление, няма да имам собствен транспорт и ще търся варианти с автобус до Шабла и обранто. Въпросите ми са:

 

Според мапс-а има пешеходен, пряк път от Шабла до Тюленово. Актуален и надежден ли е?
Колко часа са достатъчни за човек да се помотае, разгледа подробно и направи снимки?

Ако някой има желание да се присъедини е добре дошъл на 18-ти, 19-ти или 20-ти този месец!

Връзка към коментар

Според мен най-добрият вариант е да си вземеш кола под наем за един ден. Така ще имаш възможност да посетиш и други интересни места като плаж Болата, нос Калиакра, природен резерват Яйлата и т.н., но ако върнеш колата в извън работно време се доплаща 10 евро. 

 

Ако хванеш автобус си направи добре сметката дали ще ти стигне времето. Най-вероятно ще те оставят някъде в централната част на Шабла и оттам трябва да потеглиш към крайбрежието и да вървиш до Тюленово, ако има пътека.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.