Прескочи до съдържание

Автобуси Пловдив - Боровец


traveler

Препоръчани мнения

Има ли автобуси от Пловдив до Боровец и обратно.Това което намирам ми се струва,че стари разписания.Някой ако е пътувал скоро да каже.Също ако има връзки през Костенец или Ихтиман?

Връзка към коментар
Преди 1 час, traveler каза:

Има ли автобуси от Пловдив до Боровец и обратно.Това което намирам ми се струва,че стари разписания.Някой ако е пътувал скоро да каже.Също ако има връзки през Костенец или Ихтиман?

Миналата година през август пътувах Пловдив-Боровец с микробус от автогара Юг. Беше сутринта около 8:30ч. Не беше директен, а за Благоевград, но спира в Боровец, ако има кой да слезе или да се качи. Билетите може да се купят предварително, понеже за в последния момент може и да са свършили. Обратно, от Боровец за Пловдив, пак става, но за да е сигурно, че ще има места, трябва поне ден-два предватително да се обадите в офиса на съответната фирма в Пловдив или Благоевград и да ги запазите - вземете телефона от шофьора на автобуса или си уредете нещата още като си купувате билетите за Пловдив-Боровец.

Друг, малко по-дълъг вариант е Пловдив-Самоков, а от Самоков до Боровец с маршрутка. Мисля, че маршрутките бяха през един час, а билетът май беше 1лв.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Със сигурност имаше маршрутка между Костенец и Самоков, която минава през Боровец.Но в момента цялото разписание е разместено и орязано.Лошото е и че няма кой да ти даде точен отговор, освен ако не се свържеш с конкретна фирма.Иначе до Костенец с влак нямаш проблем.

П.п. Виж какво намерих в бъсекспрес, щом го продават значи е актуално:

https://www.busexpress.bg/bg/destination/kostenets/borovets

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.