Прескочи до съдържание

Честит рожден ден!


Брани

Препоръчани мнения

На мен!

Пожелавам си да съм все така велик!

 

Благодаря ви за хубавите пожелания, които усещам със Силата, че си мислите! 🙂

  • Харесвам 4
  • Благодаря 2
  • Браво 9
Връзка към коментар

Ти си в най-тъмните ни мисли. Нека силата бушува в теб като тъмна материя. Пътешествай със свръх светлинна скорост из далечната галактика и не забравяй да качиш по някоя снимка от незнайни планети, преди да ги разрушиш... И дай да напишем в съавторство един научен труд за миди-хлорианите в списание с висок импакт фактор 🙂🖤🎂💣

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 минути , master_of_germs каза:

И дай да напишем в съавторство един научен труд за миди-хлорианите в списание с висок импакт фактор

"Магеланци - Общи приказки" би било точното издание и е с подходящ импакт фактор... поне на територията на Републиката по-добро нЕма.  Сега тази подробност за Републиката ще я спестиш на @Брани, разбира се, ще кажеш, че е малко по-светла, ама не много, иначе вярна провинция на Империята. 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Adventurer каза:

Ти вЕрно ли сам си направи тема... нагло направо! Но има време и с тебе ще се саморазправя! :nea:

 

Иначе Бранчо... :grin:

 

DkM2wHJX0AYYPo2.jpg

Опитът от работата ми с клонирани, щурмоваци, джедаи, ситове и какви ли не други ме научи, че човек най-добре е сам да си върши една работа, ако иска да я направи като хората. А аз съм перфекционист.

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Ъмм... с това последното има шанс събитието да заприлича на предизборен митинг... ние не избираме нов Император все още нали? Че не съм сигурен в кой точно епизод сме в момента... нали съм пропуснал началото тук или направо цялата история... :scratch_one-s_head:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.