Прескочи до съдържание

Изпращане на багаж от България до Гърция


Георги Василев

Препоръчани мнения

Здравейте. Чудех се дали има такава опция изобщо. Чувал съм, че някои хора си изпращат багажа например от София до Лондон и то на сравнително ниска цена, но не помня името на фирмата, а и мисля, че беше само за пратки до UK. В моя случаи се интересувам дали е възможно да изпратя например 2 броя личен багаж от София до Атина, които да пристигнат в рамките на ден, два? Да речем около 15кг. Изключваме опцията с пътнически полет, като доплатен багаж. Ще се радвам, ако някои има информация по темеата. 🙂 Хубав ден.

Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Василев каза:

Здравейте. Чудех се дали има такава опция изобщо. Чувал съм, че някои хора си изпращат багажа например от София до Лондон и то на сравнително ниска цена, но не помня името на фирмата, а и мисля, че беше само за пратки до UK. В моя случаи се интересувам дали е възможно да изпратя например 2 броя личен багаж от София до Атина, които да пристигнат в рамките на ден, два? Да речем около 15кг. Изключваме опцията с пътнически полет, като доплатен багаж. Ще се радвам, ако някои има информация по темеата. 🙂 Хубав ден.

Не може ли с Еконт.Май към 68 лв излиза

https://www.econt.com/services/international

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм пращала по-малък пакет със Спиди, но не до Атина, а до Миконос, където официално също доставят. Не препоръчвам - много се забави и ми струваше много притеснения. Дори не го занесоха на адреса, никакъв опит за контакт от тяхна страна, а адресантът трябваше да издирва коя куриерска фирма има договор с българската и сам да ходи да го дири. Но накрая все пак всичко се оправи. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.