Прескочи до съдържание

Нов форум за търсещите спътници


Препоръчани мнения

Американецо, горните думи показват, че трябва да обособиш темата "Търся спътник за ..." в отделен раздел.

:)

А защо не, доколкото има такава необходимост, а аз мисля, че е назряла, да не направиш и тема "Търся си гадже". Специализираните форуми като "магеланци.ком" са подходящо място. Вземаш си момък/девойка и ги подлагаш на най-готиния изпит, наречен "Път", на който всичко се взема на редовна сесия.

 

А ако пламне любов и има сватба, какво по-хубаво! Ражда се магеланче, привлечено за каузата на самоорганизираното пътуване

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Американецо, горните думи показват, че трябва да обособиш темата "Търся спътник за ..." в отделен раздел.

:)

А защо не, доколкото има такава необходимост, а аз мисля, че е назряла, да не направиш и тема "Търся си гадже". Специализираните форуми като "магеланци.ком" са подходящо място. Вземаш си момък/девойка и ги подлагаш на най-готиния изпит, наречен "Път", на който всичко се взема на редовна сесия.

 

А ако пламне любов и има сватба, какво по-хубаво! Ражда се магеланче, привлечено за каузата на самоорганизираното пътуване

 

 

Не мисля, че създаването на отделна секция ще промени нещо. Като цяло записването в темата не прелива от кандидати така и така. 

 

Сори, че ги прехвърлих мненията тук, но нека седи по-чисто там. 

Връзка към коментар

Извинявам се, че първоначално реагирах с предложението малко ей така:

 

suggestion-box-shredder.jpg

 

Докато всъщност е доста разумно. Има вече подраздел за търсещите спътници, намира се като подкатегория на Новини и Дискусии. Постарах се да разделя основната тема, която имахме на няколко и всеки да си има собствено клонче. Айде честито и със здраве да се ползва :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.