Прескочи до съдържание

Виза или Мастеркард


crazyhorse

Препоръчани мнения

преди 4 минути , dimitrov6 каза:

Ако са дебитни,не може ли и двете към 1 сметка.Аз имам Мастеркард и Виза Електрон на Уникредит

А, защо и двете? Банката е ОББ! 

Връзка към коментар

Винаги е добре да имаш по една от двете. Предполагам, имаш уиз картата на ДСК-тя е Мастъркард. Ако да-поръчай си новата да е Виза. Години наред аз предпочитах Виза, отделно в чужбина на много места , където не минаваше Мастър-а, Визата беше безотказна и само веднъж бях свидетел на обратния случай( да не мине Виза и трябваше да платим с Мастъркард).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , dimitrov6 каза:

Ако са дебитни,не може ли и двете към 1 сметка.Аз имам Мастеркард и Виза Електрон на Уникредит

 

преди 1 минута , bobole4e каза:

Винаги е добре да имаш по една от двете. Предполагам, имаш уиз картата на ДСК-тя е Мастъркард. Ако да-поръчай си новата да е Виза. Години наред аз предпочитах Виза, отделно в чужбина на много места , където не минаваше Мастър-а, Визата беше безотказна и само веднъж бях свидетел на обратния случай( да не мине Виза и трябваше да платим с Мастъркард).

Благодаря и на двамата, ще поръчам Виза! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 52 минути , crazyhorse каза:

А, защо и двете? Банката е ОББ! 

Точно към ОББ имам две дебитни,Виза и Мастеркард към една сметка. Бях си загубила първата карта и затова реших да имам две. Едната ползвам,другата стои блокирана,в случай на загубване да не чакам за преиздаването!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, blueriver каза:

Точно към ОББ имам две дебитни,Виза и Мастеркард към една сметка. Бях си загубила първата карта и затова реших да имам две. Едната ползвам,другата стои блокирана,в случай на загубване да не чакам за преиздаването!

Най-вероятно ще поръчам и Мастеркард, казаха, че има еднократна такса 6 лева! 

Още веднъж благодаря на всички за помощта! 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.