Прескочи до съдържание

Ние сме Магеланци - или последователите на Магелан


Препоръчани мнения

Затова, мисля си, че трябва да прочетете историята на Магелан - португалски мореплавател и откривател:

 

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BE_%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD

 

Hernando_de_Magallanes_del_museo_Madrid.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Добре заварили и от мен.Пожелавам успех на този форум.С интерес чета петъчните обзори ,но така и не се регистрирах там.Надявам се тук да съм по-активен,както и другите потребители за да спомогнем за това хубаво начинание.Успех !

 

P.S.Ако това мнение не е на мястото си,моля да бъда извинен,ориентирам се още в обстановката. :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре заварили и от мен.Пожелавам успех на този форум.С интерес чета петъчните обзори ,но така и не се регистрирах там.Надявам се тук да съм по-активен,както и другите потребители за да спомогнем за това хубаво начинание.Успех !

 

P.S.Ако това мнение не е на мястото си,моля да бъда извинен,ориентирам се още в обстановката. :D

 

Имаше си специален раздел за добре дошъл, ма и тук ще те поздравим, няма проблеми. Айде добре дошъл :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 години по-късно ...
Дани Магелани
преди 6 часа, Емика каза:

От старите ленти:) Да повдигна малко темата за многото нови съмишленици:) А наближава и времето през което е тръгнал преди 498 години.

 

 

Този предстоящ юбилей на магеланското движение трябва да се отбележи.

Предложение: пътешествие "По стъпките на Магелан", но за двадесетина дни и със самолет, че отпуските са малки.

Имаме две години да подготвим пътешествието "По стъпките на Магелан". Георги Матеев ще каже доколко е реализуемо и ще даде идеи за логистиката. Той тези "стъпки" отдавна ги е направил.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.