Прескочи до съдържание

Поръчки на календари за 2021


Препоръчани мнения

Готова е страницата за поръчки за календарите ни за 2021.

 

https://magelanci.com/christmas/

 

 

Тази година доставката е само чрез фирма Еконт - до офис или точен адрес. 

 

Цените са както следва:

 

Настолен календар: 5лв или 150 магелански мили

Стенен календар: 12лв или 350 магелански мили

 

Тези, които закупиха златно членство през последната година - ще се свържа с вас допълнително за да се разберем за безплатните календари. А най-добре попълнете го в поръчката 🙂

 

 

Знам, че имаме магеланци в чужбина, нека не се притесняват и да пуснат поръчката си, после в дискусия ще се разберем с тях и за доставката, и за плащането. 

 

До всяка въведена поръчка имате само вие и аз достъп, т.е. ако има нещо неясно, най-добре го коментирайте във формата към поръчката и ще се оправяме в дискусия там.

Първата част от доставките ще потегли в сряда, 16.12. 

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Днес заминаха всички поръчки пуснати до днес, които нямаха нужда от уточнения. Може би в събота ще пратя втория транш. 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към мнение

Получих си календарите и бързам да кажа, че ми харесва промяната на корицата. 

 

IMG_20201218_104300.jpg.4f724ea09862c34efad7b63868fd2104.jpg

 

Надявам се през лятото @Polina да ни събере и да получим автографи.

IMG_20201218_104513.thumb.jpg.f2a9b0742d1f2a4a6b3de05cd1f67eef.jpg

 

Пожелавам на всички много пътувания и вдъхновение за прекрасни снимки🤞

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към мнение

Получени, разгледани, благодарности на всички, които отделиха от личното си време! Чудесни са! 🙂 
* бях забравила коя снимка за кой месец е разпределена 🤣  Супер много се зарадвах, че НайХубавата ❤️ в големия календар е за м. Май, когато остарявам и имам нужда нещо много яко да ми радва окото 😆

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Имаш да вземаш @ven62 аз съм първа ! Моето мнение е публикувано в 11:36 темата за подаръците, а твоето чаааак ... в 12:00 тук.:wink: 

Водиш ми с много дължини ( разбирайте снимки ) в друго измерение на тези календари . Аз съм застинала на етапа - харесва снимки и дестинации, а ти печелиш място в тях !  Поздравления за твоята  !

Радостно е , че имаме сто места , в които да се хвалим с истински магелански прояви ! 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

И майка ми е получила календара и се оказва, че моята снимка е в големия календар! Благодаря @Георги. Аз не знам защо си мислех, че ще е в малкия. 
 

81E15D9C-0B1C-4785-8046-8293A554D9EE.thumb.jpeg.2ddf2bf6d7c18497751ff2c1d45d19b8.jpeg
 

51706674-9CA2-48EC-966E-D8E756FA71FC.thumb.jpeg.b8c8dffd509751e5b21c863e3762f9ae.jpeg

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

И аз си взех таз вечер календарите. И понеже за първи път взимам, останах очарована. В сайта снимките не изглеждаха толкова добре. Но за по-нататък ще си знам, че календарите са страхотни. Благодаря.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 6 часа, patilana каза:

Имаш да вземаш @ven62 аз съм първа ! Моето мнение е публикувано в 11:36 темата за подаръците, а твоето чаааак ... в 12:00 тук.

ЕЕЕеее ти няма да си първа. :dance3:

Няма спор, you are the best and the fastest! 😊😉:dance2:

 

Връзка към мнение

И аз си получих календарите. Това е най-любимия коледен подарък! Благодаря на @Георги, че и тази година ни удостои с него! Благодаря и на всички автори на снимките, ще има с какво да плакнем окото до като успеем да стигнем до желаните дестинации!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 23 часа, Георги каза:

Нужно ли е да гледам кога точно е взета/доставена пратката от Еконт? 🙂

Това е риторичен въпрос. Естествено, че да!

Чакам @Георги с фотофиниша.

:grin:

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 22 минути , ven62 каза:

Това е риторичен въпрос. Естествено, че да!

Чакам @Георги с фотофиниша.

:grin:

От кога на повече от един час му викат фотофиниш 🙂 

 

image.png

 

image.png

 

Иначе има и още по-бързо приемане от patilana, но няма да го разкрия без изрично желание от получателя 🙂

 

 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 49 минути , Георги каза:

От кога на повече от един час му викат фотофиниш 🙂 

 

На фона на минимум 365 дни, през които календарите ще се ползват, може да приемем един час разлика за фотофиниш 😄

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Георги каза:

От кога на повече от един час му викат фотофиниш 🙂 

 

image.png

 

image.png

 

Иначе има и още по-бързо приемане от patilana, но няма да го разкрия без изрично желание от получателя 🙂

 

 

Един въпрос ми се върти в главата:

Защо така си пратил календарите, че да ги получа с 1 час по-късно от @patilana.

...

Ма-фи-я, ма-фи-я.

-----------

 

И още нещо. Какво е правила @patilana от 10:20 do 11:36.

На мен ми трябваха само 22 минути за да докладвам успешното получаване на календарите.

:wink:

 

--------

Весели празници на всички!

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 3 часа, ven62 каза:

Един въпрос ми се върти в главата:

Защо така си пратил календарите, че да ги получа с 1 час по-късно от @patilana.

...

Ма-фи-я, ма-фи-я.

-----------

 

И още нещо. Какво е правила @patilana от 10:20 do 11:36.

На мен ми трябваха само 22 минути за да докладвам успешното получаване на календарите.

:wink:

 

--------

Весели празници на всички!

 

Еми тя е отишла до офиса, докато ти си чакал куриера да се мотае за да ги донесе на ръка. Липсва ти себеотдаване, догодина с палатка пред офиса на Еконт и така, победите искат жертви. 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 7
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

@Георги нямам търпение да видя  коя от поръчките ми, е рекорд в кариерата :laugh: . В този тъжен декември нямам нищо против да имаме  повод да се посмеем, защото смехът ще е искрен и предизвикан само и единствено от моята любов към магеланските артикули и желанието ми да ги имам. Само едни чаши нещо ми липсват от колекцията и сега искрено съжалявам, защото няма да ги има повече. Пък и що народ получи такива магелански подаръци ... И няма недоволни, напротив. 

@ven62 в този ден аз имах две равностойни вдъхновения - календари и подаръци. Значи трябва да умножиш по две тези твои 22 мин. - станаха 44 мин. Прибавяме 20 мин. от два телефонни разговора - кратък ( по моите стандарти ), с моето джудженце Георги, и дълъг( по моите стандарти)  с една приятелка , която тези седмици има нужда от подкрепа. До тук мога да представя документи :bb:. Има и десетина минути връщане от офиса и трескаво разкъсване на опаковки. След тази смесица от прекрасни и нетолкова, емоции, настана едно писане, кликане на грешни бутони, впрочем и това може да бъде потвърдено от поне двама тук, уж публикуване , а няма резултат и отново , и после пак, и пак ... до 11:36. Все пак май много бързо съм се справила, като гледам тази си "разпечатка ". И аз, като теб имах чувството, че изоставам :dash1:

 

Лично на мен ми е много по - интересен въпроса, къде се мотах от 9:32 до 10 :20. :hysteric:Догодина хич няма да си мия очите и зъбите, а направо ще тичам, че току - виж съм изтървала първото място.

 

Мили хора, участващи със снимки в календара, виждате ли колко емоции носи той на световнонеизвестните гласуващи( това съм аз и неколцина от другите такива, щото има и много многоизвестни гласуващи) ?! За догодина съм решила, след като Георги обяви темата, да отправя към Вас един апел да си изясните правилата преди, а не след , защото отлагате щастието ни. Пък май най - добре в края на август да създам една тема и да си я държа в прайм тайма . 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Малко служебно съобщение. Поръчките за настолен календар чувствително надвишават заявения тираж. При това положение с приоритет ще бъдат изпълнени поръчките на хората участвали в темата с предварителните заявки, останалите ще чакат ако има налични календари. 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Поръчах допълнителен тираж, но последно влезлите поръчки (независимо дали са участвали или не в предварителните заявки) може да се наложи да изчакат след Коледа. Голяма част от поръчките ще бъде пратена днес, другата на 29-и. 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 17 часа, Георги каза:

Малко служебно съобщение. Поръчките за настолен календар чувствително надвишават заявения тираж. При това положение с приоритет ще бъдат изпълнени поръчките на хората участвали в темата с предварителните заявки, останалите ще чакат ако има налични календари. 

 

 

преди 29 минути , Георги каза:

Поръчах допълнителен тираж, но последно влезлите поръчки (независимо дали са участвали или не в предварителните заявки) може да се наложи да изчакат след Коледа. Голяма част от поръчките ще бъде пратена днес, другата на 29-и. 

Сам си си виновен. Трябваше да предвидиш, че с такъв месец декември на настолния календар ...

:grin:

  • Смея се 4
Връзка към мнение

С поръчките днес ще бъде включено и едно малко календарче, подарък от @wiliko. За съжаление с първата серия пратки, които са повече от половината общо забравих да сложа календарчето в поръчките. Извинявам се на тези от вас, които вече са получили, но най-вече отново на @wiliko заради безкрайно тъпото недоглеждане от моя страна. 

 

Записвам си го като новогодишна мисия да успея лично да предам максимално много календарчета на всички от първата серия поръчки, надявам се или на някоя пролетна среща или някой хубав и по-топъл ден да направя логистична операция из София с колелото. Ще пиша допълнително. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Днес и аз си получих заявените календари. За първи път и с моя снимка:-) Гордо ще ги раздам като допълнение кам коледните подаръци на приятелите. Прекрасни са и двата календара! Благодаря на организаторите!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, Роми каза:

Днес и аз си получих заявените календари. За първи път и с моя снимка:-) Гордо ще ги раздам като допълнение кам коледните подаръци на приятелите. Прекрасни са и двата календара! Благодаря на организаторите!

О-о, ти имаш и други хубави снимки. Напр. от Риу Правец. Едни зимни си спомням - чудни бяха.

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.