Прескочи до съдържание

Поръчки на календари за 2021


Препоръчани мнения

Имам нужда от помощ. Вторият тираж от календарите ще са готови утре, аз обаче пътувам рано сутринта. А след това печатницата затваря и ще отворят чак след нова година. Т.е., ако искаме оставащите хора да си получат поръчките преди нова година, ще ми е нужно някой да отиде утре и да ги вземе от печатницата. Аз като се върна на 26/27 ще ги взема и ще ги пусна на всички на 29-ти.

 

Печатницата се намира близо до метростанция ГМ Димитров, но с кола ще е по-подходящо, поръчката не е много голяма, но все пак ще си тежи. Пишете тук или на лично, ако имате възможност и ще дам точни подробности. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 56 минути , Георги каза:

Имам нужда от помощ. Вторият тираж от календарите ще са готови утре, аз обаче пътувам рано сутринта. А след това печатницата затваря и ще отворят чак след нова година. Т.е., ако искаме оставащите хора да си получат поръчките преди нова година, ще ми е нужно някой да отиде утре и да ги вземе от печатницата. Аз като се върна на 26/27 ще ги взема и ще ги пусна на всички на 29-ти.

 

Печатницата се намира близо до метростанция ГМ Димитров, но с кола ще е по-подходящо, поръчката не е много голяма, но все пак ще си тежи. Пишете тук или на лично, ако имате възможност и ще дам точни подробности. 

Благодаря на  @Nik за бързата реакция, ще се уточним с нея и надявам се всички да си получат календарите преди новата година 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Новия тираж също е изчерпан. Поръчките ще бъдат изпълнени в хронологичен ред, т.е. ако сте поръчали по-рано, но сте отбелязали доставка след нова година, ще си получите календарите.

 

За съжаление последните няколко поръчки няма да могат да бъдат удевлотвени, ще пиша допълнителни детайли в коментарите към поръчката.

Връзка към мнение
преди 28 минути , MoonRay каза:

За много години 🙂

Останаха ли от големите календари?

 

Не, най-вероятно нищо не е останало. Не съм обявил официалния край, защото може да има някои непоискани поръчки, но общо взето сме приключили и има още 2-3 резерви, които чакат за хипотетичните отказани календари.

Връзка към мнение
преди 12 часа, ESK каза:

Честита Нова година!

Ако случайно се появи един голям и един настолен календар, моля да ми пишеш - вземам ги.

Благодаря предварително!

Няма за съжаление, всичко вече е изпратено и получено или изрично запазено. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.