Прескочи до съдържание

(1) безплатен билет за Болоня *невалидно*


Препоръчани мнения

Извинявам се ако е грешния форум.

 

Ситуацията е следната, купих някакви билети за екскурзия в Италия (между другото от оферта от тоя сайт, мерси Георги), но един от приятелите ми в последния момент му изникна нещо по-важно. Всички други които попитах имат ангажименти за следващите няколко дена и не могат да тръгнат сега веднага, даже ако им го подаря.

Така че, който го поиска, той го взима. Билета е с връщане, безплатен, не искам нищо в замяна, можете да вземете 1 малка раница (т.е. ученическа, а не от огромните туристически раници).

Това са часовете на тръгване и пристигане:

W6 4363 20 януари 2014 г.
Тръгва от:
София - Терминал 1 (SOF)
12:35 ч.
→Пристига в:
Bologna (BLQ)
13:30 ч.24 януари 2014 г.

Тръгва от:
Bologna (BLQ)
14:00 ч.
→Пристига в:
София - Терминал 1 (SOF)
16:35 ч.

Ако някой има желание, да ми пише на 0885947809 ДНЕС, ако може преди 9, за да мога да му направя чек ин и да му принтирам бордна карта.

Връзка към коментар

То смяната на името не е малка сумичка...

че защо? Доколкото видях, мога да сменям името и не ми иска пари. Не мога да променям само моето име.

 

 

Благородна постъпка, но за жалост няма да огрее никого в последния момент, дори и при огромно желание...

 

И аз си мисля че няма да се намери човек, но не ми струва нищо.

Връзка към коментар

Ще поискат пари за смяна на името, в началото може да даде опцията, но като го промениш ще изскочи таксата. Освен ако наистина сайта не им се е сбъгал, но се съмнявам. Благодаря все пак и аз :)

Връзка към коментар

Извинявам се ако е грешния форум.

 

Ситуацията е следната, купих някакви билети за екскурзия в Италия (между другото от оферта от тоя сайт, мерси Георги), но един от приятелите ми в последния момент му изникна нещо по-важно. Всички други които попитах имат ангажименти за следващите няколко дена и не могат да тръгнат сега веднага, даже ако им го подаря.

Така че, който го поиска, той го взима. Билета е с връщане, безплатен, не искам нищо в замяна, можете да вземете 1 малка раница (т.е. ученическа, а не от огромните туристически раници).

 

 

Ако някой има желание, да ми пише на 0885947809 ДНЕС, ако може преди 9, за да мога да му направя чек ин и да му принтирам бордна карта.

Похвала за благородното желание, но имай предвид, че няма как да е безплатно - ще струва 88лв. в посока или общо 176лв.

Единственият вариант за безплатно е някой да има същите имена като твоя приятел ;-)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.