Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2020


Препоръчани мнения

На 14.06.2020 г. в 1:33, cck каза:

Ми няма особено логично обяснение, надявам се да се раздвижи и знамето!

Благодаря, че повдигна темата. Върховете са много фотогенично място за флаг 🙂

 

@cckЩе качим снимки при първа възможност. Поради метеорологичните условия направихме само траверса на Славянка до Гоцев връх, а преходите в по-непопулярните части на Пирин останаха за друг път. Вместо това заменихме със село Долен и екопътеката в Ландшафтния парк "Градището".  Понеже не бях записал останалите знаменосци в групата, ги добавям: @luba_rizova, @mary_shery, @Граф Вронски. 🙂 

Освен това не си отбелязал като осъществено пътуването на @Божидар със Знамето до Санкт Петербург през март, което все пак се случи преди да хлопне извънредното положение 🙂 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 14 часа, master_of_germs каза:

Ще качим снимки при първа възможност.

Супер!

Добре, че записа движение, че мухъл ще хване Флагът 🙂

Още е рехав графика. Та включвайте се, гледам че и в Северна Гърция само от о.Тасос имаме снимки...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Ако можем да измислим нещо с @Яничка за предаване утре, мога да разходя знамето край Бургас и южното черноморие до 22-23 юли. Гледам, че там не е ходило все още. Ще му спретна и някоя дронска фотосесия за разкош 😉 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 11 минути , Lirea каза:

Ако можем да измислим нещо с @Яничка за предаване утре,

Знамето е в мен и от моя страна няма проблем. Виж обаче дали ще успееш на време да го предадеш после на @seaell

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

13 - 18.08 Барселона и Монсерат

Знамето е било в Барселона, но в тези смутни времена, когато на знамето не му се отваря много път, бих го разходила и по някои по-различни места в района.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 23.11.2019 г. в 15:39, seaell каза:

И аз давам заявка за периода 24.07 до 9.08.2020г. - Швейцария / Лугано, Люцерн, районът на Интерлакен и Юнгфрауйох - Top of Europe/ и Австрия - около езерото Вьортерзее.

В крайна сметка знамето не успя да стигне до езерото Вьортерзее, но пък беше на Боденското езеро - в Кройцлинген. А, в Лугано валеше проливен дъжд и хич не беше за снимки 🙂  Та, доволно се поразходи из Люцерн, обиколи районът на Интерлакен и се изкачи до Юнгфрауйох.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Да взема да пусна една заявка за  края на септември, може би 20. Не мога още да уточня датите. Да се разходи някои прородни феномени в България - популярни и не чак толкоз. Дано не мине котка път. Ако е заето снимки с мини знамето броят ли се 😀.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Привет.

Пускам заявка за знамето и аз.

От 08.09.20 до 15.09.20 за остров Крит - видях,че там не отбелязано на картата.

Стискам палци Корона вирус да не ми мине път и очаквам да се свържете с мен,за да го получа.

Ще следя темата и когато наближи датата пак ще пиша.

Хубава вечер Магеланци.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
На 7.08.2020 г. в 22:30, MayaS каза:

Да взема да пусна една заявка за  края на септември, може би 20. Не мога още да уточня датите. Да се разходи някои прородни феномени в България - популярни и не чак толкоз. Дано не мине котка път. Ако е заето снимки с мини знамето броят ли се 😀.

Записах седмица 🙂 Свободно е знамето за сега - за него галерията и картата е една.

 

А снимки с мини знамена, шапки и тениски са добре дошли в съседната галерия:

https://magelanci.com/gallery/category/52-магеланци-по-света/

 

На 7.08.2020 г. в 23:00, Otnesen каза:

От 08.09.20 до 15.09.20 за остров Крит - видях,че там не отбелязано на картата.

Супер! Записах.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
1 hour ago, cck said:

Записах седмица 🙂 Свободно е знамето за сега - за него галерията и картата е една.

 

А снимки с мини знамена, шапки и тениски са добре дошли в съседната галерия:

https://magelanci.com/gallery/category/52-магеланци-по-света/

 

Супер! Записах.

Промениха ми се датите ще пътувам от 05.09 до 20.09 - така че ще снимам мини знамето.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Темата доста е орехавяла...

Аз мога да дам една заявка за 25-28 септември. Елзас, Базел, Шафхаузен и водопадите на Рейн.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

А аз бих разходила знамето в Белгия по най-красивите й градове - Брюж, Гент и Брюксел. Пътуването ни с @Monika_Koko е 18-21.09.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
На 17.09.2020 г. в 18:10, seaell каза:

Отбележете ме за 7-12 октомври ще бъда в Родопите - Златоград, Перперикон.

3-11 октомври мога да разходя знамето до Канарите и върха на Тейде ако не стане пак некой фал с Уиз де 🙂 

 

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Трудна година за всички. Знамето въпреки това успя да посети доста места, благодарение на магеланците!

Отново огромни благодарности към всички участвали (и резервите) за желанието въпреки обстоятелствата.

 

Знаменосците ни през годината:

29.12.2019 - 13.01.2020, Light, cybersimo - Нова Каледония, Фиджи

05.02.2020 - 23.02.2020, Цвете и Desi75 - Виетнам (от Ханой до Сайгон), Камбоджа( Сием Реп), Малайзия (Куала Лампур).

07.03.2020 - 11.03.2020, Божидар, Русия (Санкт Петербург).

19.06.2020 - 21.06.2020, master_of_germs, luba_rizova, mary_shery, Граф Вронски - България (Славянка до Гоцев връх)
10.07.2020 - 13.07.2020, Яничка - Сърбия (Увац, Дрвенград и Дяволският град)
19.07.2020 - 22.07.2020, Lirea, Яничка - Южно Черноморие
24.07.2020 - 09.08.2020, seaell - Швейцария (Кройцлинген, Люцерн, Юнгфрауйох) и Австрия

13.08.2020 - 18.08.2020, Яничка - Испания (Барселона и Монсерат)
08.09.2020 - 15.09.2020, Otnesen - Гърция (о. Крит)

18.09.2020 - 21.09.2020 - mary_shery, Monika_Koko - Белгия (Брюж, Гент и Брюксел)
25.09.2020 - 28.09.2020, master_of_germs - Франция, Германия, Швейцария (Елзас, Базел, Шафхаузен и водопадите на Рейн)
03.10.2020 - 11.10.2020, Capitan Morgan - Испания (Канарски острови и връх Тейде)

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.