Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2020


Препоръчани мнения

На 25.06.2019 г. в 14:10, Божидар каза:

Може ли да се запиша за 09,04,2020-20,04,2020 за Япония

Записах. За почти година напред е рехаво като заявки 🙂

Знамето доста се е разходило из Япония и ако няма други интересни попадения за този период опитай да му разнообразиш японските локации.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Освен това, при цялата магеланска инвазия в Бали това лято, гледам, че никой не го е отбелязал на съседна Ява. Може би му е време да го оцапаме с вулканична пепел и да го изперем във водопади.

Затова заЯВка: 22 януари - 9 февруари 2020 г. - Бали, Ява и Сингапур. С пълното съзнание, че и в Индонезия, и в Сингапур Знамето вече е било, така че сме с моментална готовност да седнем на резервната скамейка 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 19.10.2019 г. в 21:32, Lorette каза:

Знамето било ли е в Иран?

Доста се е поразходило там [виж бутончето “Знаме” за картата на посетените места]. Пиша резерв, че доста напред е във времето.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Привет 🙂 заявка за 25.4-06.05.2020, Франция(Мон Сен Мишел), Монако, Италия(Венеция). Организирано е, напред във времето и нещо не е сигурно, нека съм в резерв, в случай, че не ми се случи(🤞), или има непосещавани места 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

И аз давам заявка за периода 24.07 до 9.08.2020г. - Швейцария / Лугано, Люцерн, районът на Интерлакен и Юнгфрауйох - Top of Europe/ и Австрия - около езерото Вьортерзее.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 23.11.2019 г. в 14:49, Цвете каза:

Даваме заявка с @Desi75 за 05.02-2302.2020 - Виетнам -(от Ханой до Сайгон) - Камбоджа( Сием Реп) - Куала Лампур. 

@cck, премести ни към резервите! В Камбоджа Знамето го няма отбелязано 🙂 А нашата Ява си е просто остров 😉 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Айде, още малко заявки... по-скоро като резерви.

 

1) 16-19 април 2020 г. - Великденска магеланска мини-инвазия в Киев. С тенденция да прерастне в същинска инвазия.

Състав на групата (засега): @mary_shery, @Mistress of Germs, @patilana, @izida, @MVryashkova, @Иван Попов, @Граф Вронски@master_of_germs

 

2) 23-26 май 2020 г. - Магеланска инвазия на миникруиз Копенхаген-Осло-Копенхаген. Участващ брой магеланци - предостатъчен 😄 Възможно е периодът и посетените места да се увеличат според пришиването на различни балтони към круизните копчета от различни участници в инвазията. 😄 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , master_of_germs каза:

1) 16-19 април 2020 г. - Великденска магеланска мини-инвазия в Киев. С тенденция да прерастне в същинска инвазия.

Състав на групата (засега): @mary_shery, @Mistress of Germs, @patilana, @izida, @MVryashkova, @Иван Попов, @Граф Вронски@master_of_germs

Еха 😊 каква голяма група се е създала за Великден! Дано се сетя и аз да нося мини знамето! 😉

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 10 часа, doroteagarrett каза:

Давам заявка за 24-27.07.2020  Линц (Австрия) и Залцбург (Австрия) 🙂

 

Писах засега резерв, че баш тогава знамето ще е точно в Австрия и Швейцария.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Благодаря за включването към резервите на първата ми заявка - за Линц и Залцбург, към които се прибави и Рим. Продължителността стана 24.07 - 29.07.2020 🙂 И още една заявка - Санкт Петербург - 24.09-28.09.2020

Връзка към мнение
преди 23 часа, doroteagarrett каза:

И още една заявка - Санкт Петербург - 24.09-28.09.2020

Пак добавих в резерв - Божидар ще го носи там идущия месец
"07.03.2020 - 11.03.2020, Божидар - Санкт Петербург, Русия"

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Ако може да изкопчим нещо положително от цялата история, то е че това лято изглежда ще се фокусираме на опознаването на България. Сигурен съм, че много от нас са искали да го направят, но някой световен хит е заставал на пътя ни/им. Прогнозирам че идните седмици и месеци ще имаме доста теми, но все пак тук обсъждаме графика на знамето и сега е момента да го заведем на популярни места - Шипка, Царевец, Плиска, Мусала, Вихрен, Ботев, както и на не толкова популярни - скрити съкровища, за които почти никой не е чувал.

 

Записвайте се смело 🙂

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 55 минути , stebal каза:

А как да разберем къде е било знамето в България? Или по презумпция никъде , или има списък , който не намирам ? 

Не знам дали има списък, но на картата можеш да се видят местата:

12311111.png.94c70d64ee89eacfed5ea2badba4c337.png

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Мога ли да попитам, къде е понастоящем Знамето? И защо не пътешества поне из България? 

 

И защо целият форум забрави за тази тема? 

 

Даваме заявка за следващия уикенд 19-21 юни. Среден и Южен Пирин и Славянка.

 

Иначе графикът е твърде рехав и за чужбина... Само една Швейцария е останала.

И ние сме тръгнали натам, но май няма да можем на място да предадем Знамето със @seaell. Но може да сме поне резерви, щото е срамота да е толкова празна темата.

Нашето пътуване е 8-17 август, през Бергамо. В Швейцария ще сме в района Oberengadin,  около Санкт Мориц. Запланувани са няколко трихилядника. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 2 часа, master_of_germs каза:

Мога ли да попитам, къде е понастоящем Знамето? И защо не пътешества поне из България? 

 

И защо целият форум забрави за тази тема? 

 

Даваме заявка за следващия уикенд 19-21 юни. Среден и Южен Пирин и Славянка.

 

Иначе графикът е твърде рехав и за чужбина... Само една Швейцария е останала.

И ние сме тръгнали натам, но май няма да можем на място да предадем Знамето със @seaell. Но може да сме поне резерви, щото е срамота да е толкова празна темата.

Нашето пътуване е 8-17 август, през Бергамо. В Швейцария ще сме в района Oberengadin,  около Санкт Мориц

Знамето е при мен ,ако мнякой изяви желание веднага ще му го дам,

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 16 часа, master_of_germs каза:

И защо не пътешества поне из България? 

Ми няма особено логично обяснение, надявам се да се раздвижи и знамето!

Благодаря, че повдигна темата. Върховете са много фотогенично място за флаг 🙂

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.