Прескочи до съдържание

Дубай за първи път


Препоръчани мнения

@crazyhorse виж тази оферта в трип-а, на която попаднах. Изглежда ми много добре, а според мен Марината е най-приятното място в Дубай. Тук дори опцията с вечеря е на добра цена , има варианти за 3-ма . В Марината ресторантите са по-скъпи така, че за тук бих букнал вечеря.

 

Jannah Marina Hotel Apartments

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
Здравейте,
Винаги си подготвям пътуванията до най-малкия детайл, но в случая наистина нямам време, поради служебни ангажименти и грижата за малко дете. Казвам това, защото съм сигурен, че тук има отговори на повечето ми въпроси, но си иска време. 
Обмислям пътуване до Дубай за периода от 1-5 март. Запазил съм кола под наем за целия период. В момента гледам airbnb, защото сме 6 човека и излиза по-евтино. Ако имате идеи за апартаменти?
Ще съм благодарен да ми споделите интересни места за посещение, предвид това, че сме с дете на година и 3 месеца.
Също ме интересува в кои часове е най-добре да се посети Burj Khalifa? Предполагам късно след обяд, за да се види и нощен Дубай?
Също, ако може да ми препоръчате компания за Сафари? Сафарито какво включва? И в кои часове е най-добре да се отиде? Видях, че някои компании предлагат вземане от мястото за настаняване?
Ще съм благодарен на всякаква информация!
Извинявам се още веднъж.
Щастлива година на всички :)
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.