Прескочи до съдържание

Дубай за първи път


Препоръчани мнения

 Здравейте всички!

На семейството ми предстои(евентуално) първо посещение в Дубай.Билетите отдавна са закупени,изчетени са по няколко пъти всички теми,но не мога да се ориентирам къде да резервирам спането,затова Ви моля за помощ!Групата се състои от моя милост,съпругата ми и 17-годишния ни син!

Ще систематизирам и някои други въпроси,които ме вълнуват...

И така:

Въпрос №1:Кой район е най-добър за спане?Имайте предвид това,че на плаж сигурно няма да се ходи,защото ще сме там само 4 дни(05-09.05),а и хотела мисля да бъде с басейн!Най-вероятно ще сме по молове и атракции...

Въпрос №2:Каква е разликата между 3,4 и 5-звездните хотели там?Гледам,че има 3-звездни,които са по-скъпи от някои 5-звездни...

Въпрос №3:Какви са цените на храната?Моля,по възможност за конкретни цени,примерно на тристепенно меню за обяд и вечеря!Чудя се дали да резервирам само нощувка,нощувка със закуска или полупансион?Разликата между спане и спане със закуска,примерно е около 200 лева,а разликата между спане и полупансион е над 450(това при един,който съм харесал)!

Въпрос №4:Каква е разликата между закуска,закуска-бюфет и континентална закуска?Не се смейте,но досега не съм резервирал спане със закуска в чужбина,защото  не закусваме!Предполагам,че закуската е да ти "метнат" нещо по тяхна преценка,закуска-бюфет е шведска маса,а за континенталната нямам идея...

 Може да попитам и още нещо,но за сега това са ми чуденките!Ще ви бъда благодарен и за съвети какво си заслужава да посетим,защото имам известни колебания какво точно да включа в програмата!

Благодаря предварително на всички отзовали се!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

4. Континентална закуска е лека закуска и обикновено включва : кроасани и подобни, хляб , кафе, чай, йогурт, плодове, масло, сладко , и рядко яйца/вурстчета.

 

Под закуска се има предвид , че включва и арсенал от готвени ястия за закуска  ( hot breakfast ) . 
 

Закуска бюфет - като се замисля, всяка закуска ( hot или continental ) си е бюфет/шведска маса, много рядко , някъде ще ти приготвят по твое желание закуската...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето богата континентална закуска, която включва:
Варено яйце - 1 брой
Сирене 50 гр
Кашкавал (50 г)
Топено сирене (17 г)
Шунка (50 г)
Луканков колбас (50 г)
Сух колбас (50 г)
Масло (2 броя)
Мед (1 брой)
Сладко (2 броя)
Хляб (2 филии)
Ябълка (200 г)
Мраморен кекс (50 г)
Опаковка и прибори

 

Малко теория по въпроса :

Континентална закуска се  определя като първото хранене за деня, чието потребление се случва в сутрешните часове и което може да се намери главно в хотелите. Обикновено се сервира на европейския континент, Северна Америка и други места в света като алтернатива на английската закуска и като по-здравословна алтернатива на американската закуска.

Характеризира се със своята простота; Можете да включите филийки хляб с масло, шунка, мед, сирене, различни видове хляб и рула, плодове и различни видове топли напитки и сокове.

 

В последната тема на Сладкодумка ( Известна и като AlexandraKo :girl_in_love:) има подробно разписани и наснимани магазински цени и ресторанти. 

  ПП Писала съм едновремeнно със stanislavpp

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 минута , stanislavpp каза:

4. Континентална закуска е лека закуска и обикновено включва : кроасани и подобни, хляб , кафе, чай, йогурт, масло, сладко , и рядко яйца и вурстчета.

 

Под закуска се има предвид , че включва и арсенал от готвени ястия за закуска  ( hot breakfast ) . 
 

Закуска бюфет - като се замисля, всяка закуска ( hot или continental си е бюфет/шведска маса, много рядко , някъде ще ти приготвят по твое желание закуската...

Благодаря!Демек,това,дето ние му викаме "компле".

Връзка към мнение

В TripAdvisor може да има информация за конкретната закусна в хотела, който си харесал. Може да потърсиш и там. В някои хотели закуската е символична - например филия със сладко и нещо за пиене.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 58 минути , crazyhorse каза:

 Здравейте всички!

На семейството ми предстои(евентуално) първо посещение в Дубай.Билетите отдавна са закупени,изчетени са по няколко пъти всички теми,но не мога да се ориентирам къде да резервирам спането,затова Ви моля за помощ!Групата се състои от моя милост,съпругата ми и 17-годишния ни син!

Ще систематизирам и някои други въпроси,които ме вълнуват...

И така:

Въпрос №1:Кой район е най-добър за спане?Имайте предвид това,че на плаж сигурно няма да се ходи,защото ще сме там само 4 дни(05-09.05),а и хотела мисля да бъде с басейн!Най-вероятно ще сме по молове и атракции...

Въпрос №2:Каква е разликата между 3,4 и 5-звездните хотели там?Гледам,че има 3-звездни,които са по-скъпи от някои 5-звездни...

Въпрос №3:Какви са цените на храната?Моля,по възможност за конкретни цени,примерно на тристепенно меню за обяд и вечеря!Чудя се дали да резервирам само нощувка,нощувка със закуска или полупансион?Разликата между спане и спане със закуска,примерно е около 200 лева,а разликата между спане и полупансион е над 450(това при един,който съм харесал)!

Въпрос №4:Каква е разликата между закуска,закуска-бюфет и континентална закуска?Не се смейте,но досега не съм резервирал спане със закуска в чужбина,защото  не закусваме!Предполагам,че закуската е да ти "метнат" нещо по тяхна преценка,закуска-бюфет е шведска маса,а за континенталната нямам идея...

 Може да попитам и още нещо,но за сега това са ми чуденките!Ще ви бъда благодарен и за съвети какво си заслужава да посетим,защото имам известни колебания какво точно да включа в програмата!

Благодаря предварително на всички отзовали се!

Дай  моля, първо хотелите, да видим локацията и звездите:)) И какво има наоколо. Ако сте в района на Бизнес бей, например - там е пълно с ресторанти, та тайландски, та марокански, италиански - каквото се сетиш. По моловете, също има разни ресторанти, кафенета, бързи храни и пр.

И в трите хотела, в които бяхме, типичната закуска “ на бюфет” , дето ние му викаме “ шведска маса”, беше модифицирана, заради Корона вируса. Някои неща са в мънички бурканчета, кутийки, кесийки , чашки и пр. - за да е всичко индивидуално. 

Примерно: млекца, зеленчучета, маслинки,кашкавал/шунка, хлебчета, кейкове, тортички, сладки.

Отделно, има менюта, с разни комбинации - омлети, бъркани яйца, палачинки, белгийски гофрети,разни комбинации с  боб/месце/гарнитури. Кафета, чайове, фрешове. Това всичко, си е в цената на закуската. 

Можеш да си поръчаш, каквото и колкото искаш.

Освен това, закуската е до 11, ние отивахме към 10-10,30 и то си е почти обяд. 

 

Връзка към мнение

Според мен щом сте за 4 нощувки полупансион с вечеря не си струва. Ще искате да обикаляте и да се съобразявате с времето за вечеря и в кой край се намирате е кофти работа🙂

Аз също не закусвам в ежедневието, но на почивка е готино да има кафенце, хлебец и това-онова, особено за настаняване в хотел. Иначе като избирам апартаменти, освен транспортната свързаност гледам и да има пекарни, кафетерии наоколо. 

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 1 час, crazyhorse каза:

Въпрос №3:Какви са цените на храната?Моля,по възможност за конкретни цени,примерно на тристепенно меню за обяд и вечеря!Чудя се дали да резервирам само нощувка,нощувка със закуска или полупансион?Разликата между спане и спане със закуска,примерно е около 200 лева,а разликата между спане и полупансион е над 450(това при един,който съм харесал)!

Вечерял съм в този ресторант Abd El Wahab , намира се точно до фонтаните и ако вземете ъглова маса, може да се наслаждавате на шоутата докато вечеряте.

 

Като цъкнеш на ресторанта в Гугъл мапс има менюто. Супа/Салата + основно + десерт излиза между 30-40 евро, разбира се зависи какво си взимаш.

 

Цените поне в магазините ми се сториха по-ниски от нашите, може и да съм се заблудил, в момента не си спомням много добре.

 

преди 1 час, crazyhorse каза:

Въпрос №1:Кой район е най-добър за спане?Имайте предвид това,че на плаж сигурно няма да се ходи,защото ще сме там само 4 дни(05-09.05),а и хотела мисля да бъде с басейн!Най-вероятно ще сме по молове и атракции

Аз бях отседнал в Ibis Al Barsha   , разбира се, не очаквай лукс, но пък беше чисто, любезен персонал и на приемлива дистанция от метрото (за около 10-15 минути пеша се стига), близко до хотела има хранителен магазин денонощен. Другите от групата бяха отседнали  Auris Inn Al Muhanna Hotel , бяха със закуска и казаха, че била прилична, срещу хотела има добър ресторант.

 

преди 1 час, crazyhorse каза:

Ще ви бъда благодарен и за съвети какво си заслужава да посетим,защото имам известни колебания какво точно да включа в програмата!

 

Ние направихме едно сафари. Компанията с която го направихме е Ocean air travels , бяхме изключително доволни, ако решите да бъдете с тази компания, мога да се опитам да пиша на шофьора Бали да бъдете с него, беше много приятен.

 

Един съвет, ако търсите магнитчета, в тунела от метрото към мола са най-евтини, има даже за 1 дирхам. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, crazyhorse каза:

 Здравейте всички!

На семейството ми предстои(евентуално) първо посещение в Дубай.Билетите отдавна са закупени,изчетени са по няколко пъти всички теми,но не мога да се ориентирам къде да резервирам спането,затова Ви моля за помощ!Групата се състои от моя милост,съпругата ми и 17-годишния ни син!

Ще систематизирам и някои други въпроси,които ме вълнуват...

И така:

Въпрос №1:Кой район е най-добър за спане?Имайте предвид това,че на плаж сигурно няма да се ходи,защото ще сме там само 4 дни(05-09.05),а и хотела мисля да бъде с басейн!Най-вероятно ще сме по молове и атракции...

Въпрос №2:Каква е разликата между 3,4 и 5-звездните хотели там?Гледам,че има 3-звездни,които са по-скъпи от някои 5-звездни...

Въпрос №3:Какви са цените на храната?Моля,по възможност за конкретни цени,примерно на тристепенно меню за обяд и вечеря!Чудя се дали да резервирам само нощувка,нощувка със закуска или полупансион?Разликата между спане и спане със закуска,примерно е около 200 лева,а разликата между спане и полупансион е над 450(това при един,който съм харесал)!

Въпрос №4:Каква е разликата между закуска,закуска-бюфет и континентална закуска?Не се смейте,но досега не съм резервирал спане със закуска в чужбина,защото  не закусваме!Предполагам,че закуската е да ти "метнат" нещо по тяхна преценка,закуска-бюфет е шведска маса,а за континенталната нямам идея...

 Може да попитам и още нещо,но за сега това са ми чуденките!Ще ви бъда благодарен и за съвети какво си заслужава да посетим,защото имам известни колебания какво точно да включа в програмата!

Благодаря предварително на всички отзовали се!

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/4-star-hilton-hotel-dubai/

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Ние бяхме отседнали в Atana Hotel,на полупансион. И закуската и вечерята бяха много богат избор. Локацията на хотела е много добра,на 3мин пеша е метро станцията Dubai internet city,отделно хотела има безплатни шатъли до много места.Останахме много доволни!Препоръчвам с две ръце!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Дани Магелани

Имайки предвид високите температури, преценете какъв транспорт ще ползвате, за да се опазите от изгаряне - кола, такси или метро.

Ако заложите на метро, съветът ми е хотелът да е до самата метростанция. Над 50 м навън и вече де пържиш в собствен сос. 

Харесвам район Ал Башра, до Мол Емирейт. В него имате супермаркет с добра храна, включително топла. Заведения в хранителния кът на мола са за всеки вкус. От там тръгват Хоп он, хоп оф.

Хотелът да бъде поне 4 звезди и задължително с басейн. Чадърите им са с добри тъкани и предпазват от изгаряния.

Не ми харесват закуските, но аз съм капризна към храната. Предпочитам навън да си вземам, каквото ми допада.

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Blagovesta78 каза:

Ние бяхме отседнали в Atana Hotel,на полупансион. И закуската и вечерята бяха много богат избор. Локацията на хотела е много добра,на 3мин пеша е метро станцията Dubai internet city,отделно хотела има безплатни шатъли до много места.Останахме много доволни!Препоръчвам с две ръце!

3 пъти съм бил в този хотел и 3 минути от метрото не е пеша, а с кола/шътъл. По принцип хотела предлага безплатни шътъли по разписание до метрото, до мол емирейтс, до плажа и до аутлета, ако не се лъжа. Храната наистина е много добра.

С този хотел имайте предвид, че ако правите резервация е хубаво тя да е предплатена. 3 от 3 на резервация с безплатна анулация и без предлащане ми бяха отменили резервацията, за което разбирах на място и следваха 2 часови разправии с буукинг/ екпидия и агода и управителя на хотела за да репим проблема. / И трите пъти пристигах в полунощ, защото летях с Флай дубай, така, че ако сте в по-прилично време вероятно няма да имате драми. Стаите са много хубави, храната превъзходна, нямам други забележки освен това. Цената и локацията са добри затова ги избирах за последните ми престои, но сега съм се насочил към хотел около Бурдж Халифа.

 

Аз препоръчвам да се вземе кола под наем, не са скъпи, а ще спестите време от предвижване и най-вече ще сте на климатик......

Носете си връхни дрехи задължително, навсякъде бичат климатиците на 16-17 градуса и лесно се настива. Почти всеки пъти в Дубай настивам ....

 

Ал Барша е също хубав район за хотели . На мен любимия ми район е Дубай Марина , вечер е страхотно за разходки....честно казано май само там може да се разходиш нормално. И в Дейра може, но там е друго....Лично ние предпочитахме да прекарваме вечерите в разходки по крайбрежната алея.

Букнете си посещение на Бурдж Халифа онлайн предварително за да избегнете големите опашки на място и за най-добра цена.

Някоя вечер се разходете до Global Village 15 AED е входа, също ако искате вижте Miracle Garden....отидете с монорейла до Атлантис.  Гледайте шоутата на фонтаните на Бурдж Халифа....(между другото вече май има и такива в Марината, някой запознат да даде инфо) .

Аз честно казано не съм впечатлен от плажовете в Дубай, този градския на Марината ми харесва, но чак да е нещо уау не е .

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Jorro каза:

3 пъти съм бил в този хотел и 3 минути от метрото не е пеша, а с кола/шътъл. По принцип хотела предлага безплатни шътъли по разписание до метрото, до мол емирейтс, до плажа и до аутлета, ако не се лъжа. Храната наистина е много добра.

С този хотел имайте предвид, че ако правите резервация е хубаво тя да е предплатена. 3 от 3 на резервация с безплатна анулация и без предлащане ми бяха отменили резервацията, за което разбирах на място и следваха 2 часови разправии с буукинг/ екпидия и агода и управителя на хотела за да репим проблема. / И трите пъти пристигах в полунощ, защото летях с Флай дубай, така, че ако сте в по-прилично време вероятно няма да имате драми. Стаите са много хубави, храната превъзходна, нямам други забележки освен това. Цената и локацията са добри затова ги избирах за последните ми престои, но сега съм се насочил към хотел около Бурдж Халифа.

 

Аз препоръчвам да се вземе кола под наем, не са скъпи, а ще спестите време от предвижване и най-вече ще сте на климатик......

Носете си връхни дрехи задължително, навсякъде бичат климатиците на 16-17 градуса и лесно се настива. Почти всеки пъти в Дубай настивам ....

 

Ал Барша е също хубав район за хотели . На мен любимия ми район е Дубай Марина , вечер е страхотно за разходки....честно казано май само там може да се разходиш нормално. И в Дейра може, но там е друго....Лично ние предпочитахме да прекарваме вечерите в разходки по крайбрежната алея.

Букнете си посещение на Бурдж Халифа онлайн предварително за да избегнете големите опашки на място и за най-добра цена.

Някоя вечер се разходете до Global Village 15 AED е входа, също ако искате вижте Miracle Garden....отидете с монорейла до Атлантис.  Гледайте шоутата на фонтаните на Бурдж Халифа....(между другото вече май има и такива в Марината, някой запознат да даде инфо) .

Аз честно казано не съм впечатлен от плажовете в Дубай, този градския на Марината ми харесва, но чак да е нещо уау не е .

 

Всъщност един път сме ползвали метрото и не беше повече от 5мин пеша,един път шатъл до  Mall of Emirates и мисля, че имаха и шатъл до някакъв плаж( но сега с ковид дали ги има или са спрени нямам идея).Ние бяхме резервирали през Booking  ,но пристигнахме в 7 сутринта и се настанихме веднага ( не сме предплащали), но сега като си написал това се сетих,че много време се чудеха и търсиха резервацита ми и накрая казаха,че всичко е ок!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз мога да препоръчам с две ръце хотела, в който бяхме декември. Rose Park Hotel - Al Barsha. Просто по-близко до метрото няма как (освен ако метрото не минава през хотела). Закуската е комбинация от европейска, арабска и индийска. На бюфет и всеки може да си хареса нещо. В сградата на хотела има турски (хубав, но леко скъп) и ливански (със страшни оферти) ресторанти. В ливанския реално е и закуската. Имат и басейн на покрива, не е много голям, ама за да си загубиш 1-2 часа е идеален. За двойна стая за 14 дни платихме 606 евро с включена закуска.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз бях от 19-21.6.2014.Това е Адът на Земята.Повече не искам да ходя,може би само през зимата,но тогава билетите са по-скъпи.Вижте в момента какви са вече температурите

 

Screenshot_2021-04-03 Времето в Дубай, Обединени арабски емирства - Sinoptik bg.png

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към мнение
преди 4 минути , dimitrov6 каза:

Аз бях от 19-21.6.2014.Това е Адът на Земята.Повече не искам да ходя,може би само през зимата,но тогава билетите са по-скъпи.

Ееее, ми горещичко си е тогава, даже - доста горещичко:(

В Дубай се ходи зимата, че да постои човек на топличко.

Когато и у нас е лято, там е, наистина ад:(Да не говорим, че повечето атракции, през тяхното лято, не работят, точно, заради температурите .

@dimitrov6, пожелавам ти, да отидеш и зимата някой път, за да го видиш и като рай:)))

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 18 часа, AlexandraKo каза:

Дай  моля, първо хотелите, да видим локацията и звездите:)) И какво има наоколо. Ако сте в района на Бизнес бей, например - там е пълно с ресторанти, та тайландски, та марокански, италиански - каквото се сетиш. По моловете, също има разни ресторанти, кафенета, бързи храни и пр.

И в трите хотела, в които бяхме, типичната закуска “ на бюфет” , дето ние му викаме “ шведска маса”, беше модифицирана, заради Корона вируса. Някои неща са в мънички бурканчета, кутийки, кесийки , чашки и пр. - за да е всичко индивидуално. 

Примерно: млекца, зеленчучета, маслинки,кашкавал/шунка, хлебчета, кейкове, тортички, сладки.

Отделно, има менюта, с разни комбинации - омлети, бъркани яйца, палачинки, белгийски гофрети,разни комбинации с  боб/месце/гарнитури. Кафета, чайове, фрешове. Това всичко, си е в цената на закуската. 

Можеш да си поръчаш, каквото и колкото искаш.

Освен това, закуската е до 11, ние отивахме към 10-10,30 и то си е почти обяд. 

 

Това е първият ми избор:

Ramada by Wyndham Dubai Deira | Dubai 2020 UPDATED DEALS £20, HD Photos & Reviews (agoda.com)

 

втория:

Grand Central Hotel | Dubai 2020 UPDATED DEALS £18, HD Photos & Reviews (agoda.com)

 

третия:

Carlton Palace Hotel | Dubai 2020 UPDATED DEALS £19, HD Photos & Reviews (agoda.com)

 

и още един:

Lotus Retreat Hotel - Choose Room (revato.com)

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , crazyhorse каза:

Гледам, че са ти в Дейра всички - там са по-евтини, ама си е малко циганийка. Т.е. все едно си в някой индийски град и логистиката до повечето забележителности е по-сложна - трябва да се сменя метро, за да се стигне до повечето неща. На мен иначе Дейра си ми харесва, ама аз си се кефя на циганийки. Иначе там ще има доста евтини ресторанти и не си струва да добавят вечеря.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 17 часа, Goal & Boss каза:

Благодаря!Видях го още вчера,но цената е по десет...

Връзка към мнение
Преди 1 час, crazyhorse каза:

Edit:

Заблудих се, този Карлтън е друг,

 сега погледнах.

Това, което съм ти написала, се отнася за Carlton Tower hotel.

Ако ти върши работа:))

Но на снимките изглеждат еднакво, разположени са и двата до канала.От една верига са сигурно.


 @crazyhorse, в Carlton Tower  сме били няколко пъти:)Супер е, кат за тез пари:)))Хубав е. Това е един от най-първите хотели в Дубай, вижда се на картичките, с изглед т.н града, от другата страна на канала,

Точно до канала е, ако го избереш, искайте стая , с изглед натам. Има супер басейнче,  на покрива.

Много е близо до хранителни магазини, на гърба на хотела има огромен супермаркет, до Голден сук, до чаршията:))

Имаше шатъл до плажа Джумейра.Циркулираше, по цял ден.

До него са Twin towers, а там в единия корпус, на 3-тия етаж, има страхотен Ирански ресторант, на бюфет,за вечеря си вечеряйте там, с чудна гледка, към Дубай Крийк и за нищо пари:))

Преди беше по 35-40 дирхама, на човек, сега не успяхме да отидем и не знам, как са цените.

Там сме яли такова агнешкооооо, пък телешко, пък патладжани - абе, всичко им е вкусно:))))

Ето, в ТА:

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g295424-d3919038-Reviews-Danial_Restaurant-Dubai_Emirate_of_Dubai.html

 

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g295424-d3919038-Reviews-Danial_Restaurant-Dubai_Emirate_of_Dubai.html#photos;aggregationId=101&albumid=101&filter=7&ff=308197551
 

Даже и магазин за алкохол имаше, близо да хотела.

 

Само дето, не е хотелът, който, ти си подбрал:(

Връзка към мнение
преди 3 часа, ivailo_radev каза:

Гледам, че са ти в Дейра всички - там са по-евтини, ама си е малко циганийка. Т.е. все едно си в някой индийски град и логистиката до повечето забележителности е по-сложна - трябва да се сменя метро, за да се стигне до повечето неща. На мен иначе Дейра си ми харесва, ама аз си се кефя на циганийки. Иначе там ще има доста евтини ресторанти и не си струва да добавят вечеря.

Значи,да гледам в други квартали? 

Но, кои? 

преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Edit:

Заблудих се, този Карлтън е друг,

 сега погледнах.

Това, което съм ти написала, се отнася за Carlton Tower hotel.

Ако ти върши работа:))

Но на снимките изглеждат еднакво, разположени са и двата до канала.От една верига са сигурно.


 @crazyhorse, в Carlton Tower  сме били няколко пъти:)Супер е, кат за тез пари:)))Хубав е. Това е един от най-първите хотели в Дубай, вижда се на картичките, с изглед т.н града, от другата страна на канала,

Точно до канала е, ако го избереш, искайте стая , с изглед натам. Има супер басейнче,  на покрива.

Много е близо до хранителни магазини, на гърба на хотела има огромен супермаркет, до Голден сук, до чаршията:))

Имаше шатъл до плажа Джумейра.Циркулираше, по цял ден.

До него са Twin towers, а там в единия корпус, на 3-тия етаж, има страхотен Ирански ресторант, на бюфет,за вечеря си вечеряйте там, с чудна гледка, към Дубай Крийк и за нищо пари:))

Преди беше по 35-40 дирхама, на човек, сега не успяхме да отидем и не знам, как са цените.

Там сме яли такова агнешкооооо, пък телешко, пък патладжани - абе, всичко им е вкусно:))))

Ето, в ТА:

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g295424-d3919038-Reviews-Danial_Restaurant-Dubai_Emirate_of_Dubai.html

 

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g295424-d3919038-Reviews-Danial_Restaurant-Dubai_Emirate_of_Dubai.html#photos;aggregationId=101&albumid=101&filter=7&ff=308197551
 

Даже и магазин за алкохол имаше, близо да хотела.

 

Само дето, не е хотелът, който, ти си подбрал:(

Благодаря, но този, който ми предлагаш го гледах-там не ми излиза стая за трима... 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, crazyhorse каза:

Значи,да гледам в други квартали? 

Но, кои? 

Благодаря, но този, който ми предлагаш го гледах-там не ми излиза стая за трима... 

По принцип не е задължително, но зависи каква ще ви бъде програмата. Виж в Al Barsha. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 49 минути , crazyhorse каза:

Значи,да гледам в други квартали? 

Но, кои? 

Благодаря, но този, който ми предлагаш го гледах-там не ми излиза стая за трима... 

Нямат, слагат допълнително легло - сгъваемо и неудобно, макар , с дебел матрак:(

Връзка към мнение
преди 59 минути , crazyhorse каза:

Значи,да гледам в други квартали? 

Но, кои? 

Благодаря, но този, който ми предлагаш го гледах-там не ми излиза стая за трима... 

Al Barsha според мен е добре, Downtown също.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.