Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не успях да намеря подобна тема на тези за Ryan и Wizz  за Volotea и реших да създам нова.

Конкретното ми питане е дали някой е "превъртал" ваучер за Волотеа? Имам един за 25 евро, който изтича скоро.  Дали да букна полет, който е потенциален cancel? Ако да, някой да предложи отсечка?

Връзка към коментар
  • 9 месеца по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Имам полет в неделя,купен с Combo.Искам да го променя,но не ми позволява да сменям летища-само дати по същата дестинация!Някой с опит? @iMari, @Георги Матеев,ако има и други...Моля за помощ!

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Искам да променя полет. Според техните правила това може да се случи безплатно 7 дни преди полета, като може да зададеш нова дата и дестинация. Пробвам, но ми дава възможност да сменя само датата, не и дестинацията. Не мога да се свържа с чата им, изписва, че няма агент на разположение. Правили ли сте подобни промени скоро?

Връзка към коментар

И аз имам някаква драма с тях.

От онези ваучери за 50€

Вех билети ,които ги анулираха.По едно време имаше опция за да ми върнат в уолета 65€,която ненадейно изчезна и сега нямам никаква опция.

Писах им на мейл и отговориха на следващия ден,че да очаквам “включване “ с ваучер хахаха

Връзка към коментар
преди 14 минути , Branko каза:

И аз имам някаква драма с тях.

От онези ваучери за 50€

Вех билети ,които ги анулираха.По едно време имаше опция за да ми върнат в уолета 65€,която ненадейно изчезна и сега нямам никаква опция.

Писах им на мейл и отговориха на следващия ден,че да очаквам “включване “ с ваучер хахаха

Имах едно предчувствие, че ще се случи нещо такова, 🙂 затова като отмениха  полетите, веднага избрах да се зареди кредита в портфейла. Обаче се изхитрих да направя нови инвестиции, с цел да завъртя парите за нови 20%, а наглеците му с наглеци не ги отмениха 😄

Пп.Колкото и да е неочаквано, май линията Варна -Нант ще стартира тази година.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , iMari каза:

Имах едно предчувствие, че ще се случи нещо такова, 🙂 затова като отмениха  полетите, веднага избрах да се зареди кредита в портфейла. Обаче се изхитрих да направя нови инвестиции, с цел да завъртя парите за нови 20%, а наглеците му с наглеци не ги отмениха 😄

Пп.Колкото и да е неочаквано, май линията Варна -Нант ще стартира тази година.

Хахаха,гадни наглеци 😂

Е поне ваучера да си ми върнат 😂

  • Смея се 2
Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.