Прескочи до съдържание

Карта Vivid


Препоръчани мнения

преди 37 минути , Loverboy каза:

Super deals получава ли се само с Прайм или трябва да каниш постоянно? Мирише ми на схема… 

Трябва да каниш постоянно.

https://intercom.help/vivid-money-53efd21b5tha/en/articles/5940436-what-is-super-deals

Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

image.png.222ed20ce086c9da8cd49600289e53d3.png

Ако някой просто държи акаунт защото нищо не му струва, според новите условия започва се въвежда такса от 3.90 EUR за неактивност.

Аз лично си закрих акаунта защото за сега условията не ме удовлетворяват. Съжалявам само заради хубавата метална карта, но това е положението. За по стари юзъри с повече покани от почти година нямаше свестни оферти, а и докато няма базова валута лев или поне добър обменен курс не ми върши работа. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, Shlosera каза:

Ако някой просто държи акаунт защото нищо не му струва, според новите условия започва се въвежда такса от 3.90 EUR за неактивност.

Но пък може да се избегне, ако има поне една трансакция в календарен месец или се държат поне 1000 евро в акаунта. Минимална сума на трансакцията няма, така че може и нещо много евтино.

Връзка към мнение

Само да добавя, че Bitwala картите бяха към същата банка и преди месец благополучно затвориха кепенците....

За кога почват да важат тези условия, че и от там май трябва да се евакуирам.

Връзка към мнение
преди 10 часа, Patrick K каза:

Но пък може да се избегне, ако има поне една трансакция в календарен месец или се държат поне 1000 евро в акаунта. Минимална сума на трансакцията няма, така че може и нещо много евтино.

Може да се избегне, но и може да се забрави, за това аз играх на сигурно, като затворих акаунта. Не намирам никакви ползи да го държа, а трябва да следя кога съм го заредил, дали съм направил покупка... 

Имах около 30 евро остатъци кешбек натрупан през лятото, когато за платения план бяха пуснали 2% кешбек на всичко. Обаче след като го преместиха в криптопокета, малко след което криптото се размаза от високо, бяха останали около 20 евро, които продадох 😞 

Връзка към мнение
преди 6 часа, Yto каза:

Само да добавя, че Bitwala картите бяха към същата банка и преди месец благополучно затвориха кепенците....

За кога почват да важат тези условия, че и от там май трябва да се евакуирам.

Само да кажа за Bitwala, които последно се казваха Nuri, тъй-като работих за тях докато не уволниха целия ми екип през Май и фалираха миналия месец, че Solarisbank AG, които използваха за сметките на картите, реално нямат проблеми и си работят чудесно със всякакви подобни на Nuri компании. Причината за фалита им няма нищо общо със Solaris, а по-скоро със крипто идиотщините на Celsius и със собствени вътрешни проблеми.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.